Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

QUOTE(Citas @ 2012 03 07, 18:43)
Labas Mergaites,

Naujienos apie Afrodites paramos akcija: Siai dienai suaukota £11,993.22Lt. Jus nuostabios ir aciu be galo Afrodite69 ir Keberiokst vardu  Bet mums dar truksta apie 2000-liu  Kaip zinot Afrodite69 turi daugiau bedu nei tik su IVF susije reikalai ir labai prasau jusu kas dar gali skirti kad ir maza dalele kad Afrodite69 turetu sanca pasiekti savo svajone

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ACIU ACIU JUMS,LABAI ACIU thumbup.gif
Vyrui gyvenime nelengva.
Kai jis gimsta, sveikinama motina.
Kai veda, zavimasi nuotaka.
Kai tampa tevu, geles teikiamos zmonai.
Kai mirsta, jo pensija prasvilpia nasle!
Taip kad karsciausi sveikinimai su diena tu,

Kurios visad ir visur valdo! Su Musu Svente!
user posted image
Atsakyti
Perskaiciau visa temute, verkiau...... kiek daug pazystamu veidu palaiko bigsmile.gif teisingai Adrija rase, kad susidurus su nevaisingumu cia SM, as taip pat sutikau daug nuostabiu zmoniu 4u.gif
Afrodite, sekmes kuo didziausios 4u.gif nors ir kukliai bet prisidedam ir mes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemaiciuke: 08 kovo 2012 - 18:08
4u.gif
Sekmes
Atsakyti
kai man budavo sunku, visada pagalvodavau, kad yra zmoniu, kuriems yra blogiau nei man, pvz, Afroditei blush2.gif blush2.gif
Afrodite, tikrai labai labai linkiu, kad nuejus toki sunku kelia ir patyrus tiek smugiu, likimas pagaliau jums nusisypsotu mirksiukas.gif laikykis 4u.gif tikrai visiems tik pavydeti tokio ryzto ir tiek stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 02, 19:46)
Aciu labai visoms. Siandien suzinojau kad prolaktinas smarkiai auga, jau virs 1000 verysad.gif Kovo 19 diena darys magnetini-tai suzinosiu nejaugi pas mane yra hipofizes liaukos edema doh.gif o dabar padidinau vaistus ir musu prolaktina,nes sako kad norint pastoti geriau kai jis buna apie 200.
Aciu jums visiems,nes palaikymo labai reikia ir kai bus kokiu ziniu iskart pranesiu 4u.gif

Sveikutes 4u.gif
Siandien suzinojau savo tyrimu atsakymus 21 c.d.
Progesteronas mano 37.8 (kai norma 3-68) kaip manot ar geras?
O Prolaktino atsakymas ismuse is veziu blink.gif ar gali buti kad taip greit bromokriptino tabletes pridejimas padarytu toki nukritima,ar cia Sorpo nepatikimai daro g.gif
Prolaktinas pas mane siai dienai 55.8 kai norma 40- 530
Noriu tiketi,kad krenta prolaktinas pas mane ir neturesiu as jokios prolaktinomos blush2.gif
Ryt einu pas genetike,tikiuosi kad naujienos bus irgi puikios-pranesiu thumbup.gif
ACIU VISOMS KURIOS MANE PALAIKOT,MELDZIATES IR PADEDAT GERU ZODZIU-BE JUSU BUTU VISKAS ZYMIAI SUNKIAU-ACIU JUMS LABAI wub.gif
Atsakyti
prisidedu prie svajones isipildymo Afrodite.. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twiny: 09 kovo 2012 - 14:21
QUOTE(Twiny @ 2012 03 09, 15:20)
prisidedu  prie svajones isipildymo Afrodite.. wub.gif

Labai aciu Tikiuosi,kad greit ir as turesiu toki pat parasiuka kaip ir pas tave wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sekmes tau Afrodite69 4u.gif

Labai suprantu tave .
Atsakyti
Afrodite69 Aišku čia tik žodžiai, bet laikykis, stiprybės tau 4u.gif Nemažai padedančių tikriausiai taip pat išgyvena ką nors panašaus... Bet tu ne viena tai svarbiausia smile.gif O pikčiurnoms net nereiktų skaityti tokių skyrelių, jau nekalbant apie komentavimą...
Atsakyti
Sveikutes stebukladares!!!,

Kitaip jusu ir nepavadinsi 4u.gif Siai dienai Afroditei69 surinkom £13,296.03Lt!!! As tai manau kad kad visos jus vertos labai didelio ACIU ir daug daugiau. Si paramos akcija jau kaip ir eina i pabaiga, beliko vienas kitas simtelis surinkti ax.gif
Jus ir pacios zinot, bet negaliu nepasakyti kad jusu atviros sirdeles suteiks sanca vienai is musu likimo sesuciu bandyti pasiekti savo svajone ir esu tikra kai padarai kazka gero kitam tai atlyginama desimteriopai thumbup.gif Linkiu mums visoms, kurios dar nerasem temeleje "iveikiau nevaisinguma" ten neuzilgo apsilankyti su SAVO nuostabia istorija wub.gif wub.gif
Atsakyti
Wau, kaip dziugu, pagaliau tikslas visai salia wub.gif wub.gif net MB vis klausineja ar jau surinko, kiek dar truksta ax.gif jis taip pat labai serga uz Afrodite ir kitas tokio pat likimo seimas blush2.gif
Atsakyti
[quote=Citas,2012 03 12, 11:14]
Sveikutes stebukladares!!!,

Kitaip jusu ir nepavadinsi 4u.gif Siai dienai Afroditei69 surinkom £13,296.03Lt!!!

yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

Kokios nuostabios naujienos! Dabar tik sveikateles ir pacios didziausios pasaulyjy sekmes! mirksiukas.gif

Didelis aciu visoms "skruzdelytems" 4u.gif
Atsakyti