Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

4u.gif

ir mes prisidėjome.

Lašas po lašo - smagu, kad jau tiek surinkta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 03 02, 01:05)
4u.gif

ir mes prisidėjome.

Lašas po lašo - smagu, kad jau tiek surinkta smile.gif

Aciu labai visoms. Siandien suzinojau kad prolaktinas smarkiai auga, jau virs 1000 verysad.gif Kovo 19 diena darys magnetini-tai suzinosiu nejaugi pas mane yra hipofizes liaukos edema doh.gif o dabar padidinau vaistus ir musu prolaktina,nes sako kad norint pastoti geriau kai jis buna apie 200.
Aciu jums visiems,nes palaikymo labai reikia ir kai bus kokiu ziniu iskart pranesiu 4u.gif
Atsakyti
Prisidedu ir as 4u.gif
Didziausios Jums sekmes ! Linkiu, kad viskas pavyktu 4u.gif
Atsakyti
Nelengvas tas musu kelias... ir negandos puola visokiais pavidalais ir is visu pusiu... Man buvo sunku, kol nepradejau mastyti truputi kitaip, neklausineti saves "kam?", "uz ka?", "kodel man?", nekaltinti saves ir kitu, nepikti ant viso pasaulio, neieskoti paaiskinimo, tiesiog priimti... Jeigu likimas duoda...., reikia priimti, padekoti ir eiti toliau, eiti i prieki, siekti savo tikslo. Kad tik stiprybes ir sveikatos nepritruktu... 4u.gif Mintimis, maldomis ir šviesiais palinkejimais esame su Jumis! wub.gif
Atsakyti
Reikia tiketi, ir nepasiduoti... Mes visos cia tikimes stebuklu ir stengemes tuo gyventi, tai musu tikslas. Todel nepasiduokim, visas bus gerai, viskas TURI buti gerai.
Atsakyti
QUOTE(Anrta @ 2012 03 05, 22:23)
Reikia tiketi, ir nepasiduoti... Mes visos cia tikimes stebuklu ir stengemes tuo gyventi, tai musu tikslas. Todel nepasiduokim, visas bus gerai, viskas TURI buti gerai.

Labai teisingi zodziai- su jais einu visa sita kelia,tikiuosi kad jegu uzteks mirksiukas.gif Linkiu kuo greiciau visoms sugauti gandra nedoreli uz uodegos,kad baigtu mus kankinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 02, 19:46)
Aciu labai visoms. Siandien suzinojau kad prolaktinas smarkiai auga, jau virs 1000 verysad.gif Kovo 19 diena darys magnetini-tai suzinosiu nejaugi pas mane yra hipofizes liaukos edema doh.gif o dabar padidinau vaistus ir musu prolaktina,nes sako kad norint pastoti geriau kai jis buna apie 200.
Aciu jums visiems,nes palaikymo labai reikia ir kai bus kokiu ziniu iskart pranesiu 4u.gif

doh.gif doh.gif kiek tave dar D kankins? prolaktinas taip, 200 norint pastoti... as geriau bromokriptina.. pas mane buvo 750..
Atsakyti
Prisideda ir musu seima 4u.gif Afrodide69, linkiu tau svajones issipildymo ir daug daug sveikateles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 03 06, 05:12)
Labai teisingi zodziai- su jais einu visa sita kelia,tikiuosi kad jegu uzteks mirksiukas.gif Linkiu kuo greiciau visoms sugauti gandra nedoreli uz uodegos,kad baigtu mus kankinti 4u.gif


Taip ir laikykis Afrodite biggrin.gif 4u.gif prisidejom dar karta. Nenorim, kad del kapeikeliu stygiaus sustotum bigsmile.gif Sekmes link nestuke.gif
Papildyta:
[Su ateinancia moters diena visas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 07 kovo 2012 - 16:12
Labas Mergaites,

Naujienos apie Afrodites paramos akcija: Siai dienai suaukota £11,993.22Lt. Jus nuostabios ir aciu be galo Afrodite69 ir Keberiokst vardu Bet mums dar truksta apie 2000-liu Kaip zinot Afrodite69 turi daugiau bedu nei tik su IVF susije reikalai ir labai prasau jusu kas dar gali skirti kad ir maza dalele kad Afrodite69 turetu sanca pasiekti savo svajone
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 07 kovo 2012 - 17:44
Afrodite,

aš tau linkiu kuo didžiausios sėkmės, kantrybės ir, aišku, sveikatos. Šaunuolė, kad neprarandi vilties! Labai tikiuosi, kad jūsų šeimai pasiseks. Turi pasisekti.

Negaliu prisidėti tiek, kiek norėčiau, bet nors dalelė iškeliavo ir nuo manęs. Su geriausiais linkėjimais mirksiukas.gif
Atsakyti
Kodel man grista atgal pinigeliai kazka ne taip darau doh.gif blondine as nepykit mirksiukas.gif ,o tas swift koda kur ji rasyt?
Viskas atrodo gerai 4u.gif ,galu gale pavyko
Sekmes Afrodite 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo late: 08 kovo 2012 - 13:30