Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMOS AKCIJA

nors ir nedaug,bet is visos sirdies su geriausiais linkejimais ir viltimi wub.gif
Atsakyti
Kažkaip "užkabino" mane ši istorija, nors, dėkuidie, tokios skaudžios patirties pati ir neturiu.... Ir nors jau prisidėjau, kiek tuo metu galėjau, bet labai jau man rūpi kuo greičiau tą reikiamą sumą surinkti, kad būsima mamytė galėtų ramiai ruoštis procedūros, nėštumui ir galų gale - susitikimui su mažyliu wub.gif
Dėl to įdomu, kiek jau surinkta pinigėlių? Gavusi algą, prisidėčiau dar, kad kuo greičiau susirinktų litukai ax.gif
Atsakyti
Prisidedu ir aš smile.gif
Gera padėti ir tikėti,kad tai galbūt mažutė auka,bet atneš didelės laimės dalį...
Rašau,o mano išsvajotas ,išlauktas ir išmylėtas mažiukas kruta pas mane po širdim...taip gera jį jausti...Labai labai linkiu tau ,Kristina,to paties...Kad tik pasisektų,kad tik pavyktų...
Gerai žinau,ką reiškia daug metų laukti to,žinau,ką reiškia pastoti ir netekti...ir ne kartą...
Kopiam su mažiuku į 7 mėnesį...kiekviena diena auksinė mums.Labai tikiuos ,kad šį sykį pavyks ir viskas bus gerai
Sėkmės ir dar kartą sėkmės 4u.gif
P.S.O dabar paburnosiu šiek tiek... schmoll.gif
Man eina siutas ir pyktis didžiausias,kai žmonės siunčia žinutes ir surenka vos ne 10 tūkt.per vakarą kažkokiom kalinėm palaikyti doh.gif (chorų karuose),kurios prisidirbę ir pelnytai sėdi...
Geriau paremtų va tokias akcijas ir suteiktų kažkam šitiek džiaugsmo...
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2012 02 17, 02:36)

Man eina siutas ir pyktis didžiausias,kai žmonės siunčia žinutes ir surenka vos ne 10 tūkt.per vakarą kažkokiom kalinėm palaikyti doh.gif (chorų karuose),kurios prisidirbę ir pelnytai sėdi...
Geriau paremtų va tokias akcijas ir suteiktų kažkam šitiek džiaugsmo...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Kad ir kiap butu liudna visuomenes poziuris i tokius dalykus yra atsilikes pas mus po kol kas. O ir mes pacios, sedim po nikais pasikavojusios, garsiai apie tai nerekiam, saves nerodom.. ..Lyg koks TABU.... Viena moteriske atsimenu bedu turguje gavo parama ivf gydymui.
Kaip sakoma, sauk ir busi isgirstas biggrin.gif
Skaiciau biskuti apie afrodite siaulieciu namelyje:) Drasi moteriske, isekojos pati remeju, ejo pas seimo nari...Vat ir isgirsta 4u.gif Rezultatai matos. Jei per toli laika i saskaita atejo virs 9000, manau ir likusieji pasirodys greitai.
Atsakyti

Tikiuosi, kad ir musu prisidejimas nukeliaus teisingu keliu:) Nebuvau 100% tikra ar visa info turiu kai dariau pervedima. blush2.gif Tikekimes viskas bus gerai. thumbup.gif
Sekmes jum renkant likusia suma, stiprybes laukiant ir pasisekimo bandant 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 17 vasario 2012 - 14:47
ar dar reikia eurines saskaitos, ar viskas tvarkoj ir per lietuviska nueina? 4u.gif


Atsakyti
Niekad nesupratau balsavimo uz sokius, chorus ar kokius duetus. Mieliau kad ir kelis lt issiusiu kokiai nors organizacijai, kuri kazkam renka parama. Zinau, kad mAno keli litai kazkam pades.
Atsakyti
QUOTE(Lauruška @ 2012 02 17, 07:29)
Kažkaip "užkabino" mane ši istorija, nors, dėkuidie, tokios skaudžios patirties pati ir neturiu.... Ir nors jau prisidėjau, kiek tuo metu galėjau, bet labai jau man rūpi kuo greičiau tą reikiamą sumą surinkti, kad būsima mamytė galėtų ramiai ruoštis procedūros, nėštumui ir galų gale - susitikimui su mažyliu  wub.gif
Dėl to įdomu, kiek jau surinkta pinigėlių? Gavusi algą, prisidėčiau dar, kad kuo greičiau susirinktų litukai  ax.gif



Parasysiu VA atstovem ir paklausiu kiek siai dienai yra...Pirmadieni buvo siek tiek daugiau nei 9000 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožė 35 @ 2012 02 17, 13:36)
P.S.O dabar paburnosiu šiek tiek... schmoll.gif
Man eina siutas ir pyktis didžiausias,kai žmonės siunčia žinutes ir surenka vos ne 10 tūkt.per vakarą kažkokiom kalinėm palaikyti doh.gif (chorų karuose),kurios prisidirbę ir pelnytai sėdi...
Geriau paremtų va tokias akcijas ir suteiktų kažkam šitiek džiaugsmo...

pritariu 100% drinks_cheers.gif todel net neziuriu tokiu laidu ax.gif

o Kristutei linkiu tik stiprybes 4u.gif musu kumstukai suspausti uz tave 4u.gif
Atsakyti
Turime 10200,48 Lt thumbup.gif

Kaip skruzdelytes,toooki dideli skruzdelyna sunesem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 17, 20:41)
Turime 10200,48 Lt  thumbup.gif

Kaip skruzdelytes,toooki dideli skruzdelyna sunesem  4u.gif

Negaliu patiketi,kaip faina thumbup.gif Jega-jegele
user posted image
Nuosirdus dekui, visoms skruzdelytems, ju vyrams ir artimiesiems.Asara braukiu..is laimes...Aciu mergaites uz jusu supratinguma,..tiesiog truksta zodziu cray.gif
Nerealus aciu visoms ir musu greit tapsianciai mamytei Keberiokst wub.gif
user posted image
O as siandien buvau pas Bykova ir jau gavau pirma LIT. Dabar lieka melstis,kad viskas butu gerai su sveikata,nes skydliaukes pakitimu yra-kazkodel labai sparciai dideja prolaktinas. Dabar geriu vaistus ir tikiuosi,kad jie numus ta prolaktina.Vasario menesi isvykstu vel pas endokrinologa,matyt darys Magnetini rezonansa,nes ir Bykova pataria darytis ji,kadangi gali buti hipofizineje laiukoje navikas.Bet meldziuosi kad taip nebutu-nes IVF nusikeltu verysad.gif Bet nieko as tikiu,kad isoperuos man polipa,pridegins endo zidinukus ir su tuo prolaktinu bus gerai ax.gif
Negali buti man tiek daug bedu,kai tiek turiu palaikymo,tiek turiu zmoniu-artimesniu nei galejau pagalvoti.Aciu Jums visoms ir as tikiu,kad balandzio menesi jau galesiu vaziuoti pokalbiui del IVF. blush2.gif
Grazaus vakaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 17, 17:41)
Turime 10200,48 Lt  thumbup.gif

Kaip skruzdelytes,toooki dideli skruzdelyna sunesem  4u.gif


Labai geras derlius skruzdelyciu 4u.gif
Beje o kiek pinigeliu reikia?
Atsakyti