Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(acteeno @ 2012 03 21, 13:50)
Rėmai kaip rėmai, ale jų mechanizmai. Tai mechaninė dalis, ji turi veikti nepriekaištinai. Juk remontas tik per klavišo angą, be to ar bus atsarginių dalių?


atsarginiu daliu turesime.
Atsakyti
QUOTE(julianka123 @ 2012 03 21, 13:27)
atsarginiu daliu turesime.


Na tai OK tada:)
Atsakyti
dar domina duso kabinos su giliu padeklu, kokias geriausia pasirinkti? i ka atsizvelgti pries perkant.
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 03 21, 11:10)
Turkai tikrai ner blogai, dar kaip pavyzdi pateikciau Vitra..kokiu graziu modeliuku yra..o vonios, statomos kambario viduryje  wub.gif
Va tik mes lietuviai neisaugam is isitikinimo kad VB yra kazkokas toookio  blink.gif gamintojas kaip gamintojas su labai gerai idirbtu vardu, ant reklamos padirbejo kai kurie asmenys ir viena firma smile.gif isivaizduojam VB kaip kazkokia virsune , o pilna "sustresniu" gamintoju, kurie zinomi visame uzsienyje, kaip kad pvz Catalano (ju santechnika netgi sudeta 7* viesbuciuose Saudo Arabijoje dirbtinai supiltoj palmes saloj). Yra dar Kerasanas, Duravitas ir kruva kitu. Pasidairykite po asortimenta, manau tikrai galima issirinkti..  4u.gif  Ne viena firma jais prekiauja..



pralinksminot thumbup.gif aš išsirinkau Kerasan, Duravit ir Simas firmų santechniką
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 03 21, 20:06)
pralinksminot  thumbup.gif  aš išsirinkau Kerasan, Duravit ir Simas firmų santechniką


Mes issirinkome Catalan pakabinama WC bet potinkine ir bakelis i siena is Grohe, taip pat ir kita santechnika is Grohe. Tikiu kad tarnaus puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 03 22, 14:12)
Mes issirinkome Catalan pakabinama WC bet potinkine ir bakelis i siena is Grohe, taip pat ir kita santechnika is Grohe. Tikiu kad tarnaus puikiai  thumbup.gif


Sveikinu, dėl Grohe jokių abejonių nekyla! Greičiau nusibos nei suges:)
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 03 22, 16:16)
Sveikinu, dėl Grohe jokių abejonių nekyla! Greičiau nusibos nei suges:)


thumbup.gif
Atsakyti
o gal galite patart kur Vilniuje geros santechnikos geriausios kainos (bent jau kiek domejotes)? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 22, 19:58)
o gal galite patart kur Vilniuje geros santechnikos geriausios kainos (bent jau kiek domejotes)?  g.gif


Geriausios kainos būna tada, kai ateinate į saloną ir pasakote - reikia visko.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 03 23, 09:26)
Geriausios kainos būna tada, kai ateinate į saloną ir pasakote - reikia visko.

o tai i kuri salona geriau eit? g.gif kad tas viskas kainuotu pigiau nei viskas kitame salone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 23, 10:59)
o tai i kuri salona geriau eit?  g.gif kad tas viskas kainuotu pigiau nei viskas kitame salone  ax.gif


Žiūrėkit, nenoriu aš čia labai reklamuotis, nes kaip žinia esu vienas iš tų salonų atstovas. Pagelbėti realiai galiu, bet tik per AŽ, ok?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 23, 11:59)
o tai i kuri salona geriau eit?  g.gif kad tas viskas kainuotu pigiau nei viskas kitame salone  ax.gif


Neteisingas klausimas blush2.gif
ateinat i salona ir sakot - as voniai skiriu 10 000 lt - ka jus man uz tiek pasiulysit? man reik plyteliu,vonios,klozeto,bide,maisytuvu,gyvatuko,aksesuaru ir t.t.
kitas variantas - keliuose salonuose paprasot paruost pasiulyma sioms prekems
trecias variantas - bjaurus, bet deja propaguojamas daugumos pirkeju - su paruostu pasiulymu eit pas kitus ir klaust ar padarys pigiau.
O siaip ieskantiems pigiausio visada yra senukai,ermitazai,bauhofai su ju siulomais kinieciais ir chersanitais 4u.gif
Atsakyti