Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Dekui uz info wink.gif. Nujauciau, kad vien del sio privalumo, t.y. tik del saugumo vaikams, neverta, vaikai greiciau uzaugs, o man teks su tuo maisytuvu kankintis po to ne vienerius metus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2012 06 24, 21:21)
Mano nuomonė labai moteriškai nepagrįsta jokiais techniniais reikalais biggrin.gif Pirma-kankinuosi su termostatiniais maišytuvais sporto klube kaskart, kai einu praustis po dušu. Antra-jau ir viešbučiai juos turi, o kadangi daug važinėju į komandiruotes, ištisai su jais vėlgi kankinuosi, kol nusistatau man reikiamą temperatūrą. Gal aš tam per tūpa biggrin.gif , bet nepatogus daiktas kasdieniam naudojimui. Vienintelis privalumas-išties reali vaikų apsauga nuo apsiplikymo. Bet aš jų į namą nededu.

O ar gi ta termstata reikia kaskart nustatineti, jeigu jis yra namie, o ne vieso naudojimo? Man visada atrode, kad nusistatei komfortiska temperatura 36-37 ir kas karta einant praustis tokios temperaturos vanduo ir bega? Ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2012 06 24, 22:21)
Mano nuomonė labai moteriškai nepagrįsta jokiais techniniais reikalais biggrin.gif Pirma-kankinuosi su termostatiniais maišytuvais sporto klube kaskart, kai einu praustis po dušu. Antra-jau ir viešbučiai juos turi, o kadangi daug važinėju į komandiruotes, ištisai su jais vėlgi kankinuosi, kol nusistatau man reikiamą temperatūrą. Gal aš tam per tūpa biggrin.gif , bet nepatogus daiktas kasdieniam naudojimui. Vienintelis privalumas-išties reali vaikų apsauga nuo apsiplikymo. Bet aš jų į namą nededu.



QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 24, 22:30)
Ne tupa jus, ne tupa lotuliukas.gif
As pati jais tiek tesinaudojau, tai kazkaip nepastebejau, bet MB daznai vazineja ir viesbuciuose naudoja, tai sake S.... paskutinis ir musu namuose ju nebus.  blink.gif


kaip keista g.gif pas mus namie yra abu maisytuvai termostatai uzstatyti ant 38- tai super thumbup.gif pasireguliuoji tik sroves stipruma kita rankenele thumbup.gif net neisivaizduoju, koks dar vargas gali buti g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaki @ 2012 06 25, 08:56)
Dekui uz info wink.gif. Nujauciau, kad vien del sio privalumo, t.y. tik del saugumo vaikams, neverta, vaikai greiciau uzaugs, o man teks su tuo maisytuvu kankintis po to ne vienerius metus  doh.gif



...tik del saugmo vaikams? unsure.gif NET del saugumo vaikams doh.gif blush2.gif
Tevu vonioje termostato ir mes nededam, bet vaiku - butinai rolleyes.gif
Atsakyti
Mes nusipirkom termostatini maisytuva i dusa, tai tikimes ir vandens sutaupyt (nes nereiks nuolat reguliuot, kai per karstas begs), ir vaiku saugumu ateityje pasirupint thumbup.gif
Atsakyti
pirmą kartą girdžiu, kad termostatinis maišytuvas gali kam nors nepatikti blink.gif viena rankenėlė atsuka vandenį, ant kitos yra skaičiukai, pasuki rankenėlę ant reikiamo skaičiaus ir vuolia biggrin.gif paprasčiau ir nebūna doh.gif mano vyras maudosi nusistatęs 38 aš 35, juk tai sekundės dalies reikalas, nu niekaip neįtikinsite, kad ten vargas biggrin.gif aš tik už termostatinius maišytuvus, imkite ir nesigailėsite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elelele @ 2012 06 25, 13:49)
pirmą kartą girdžiu, kad termostatinis maišytuvas gali kam nors nepatikti blink.gif  viena rankenėlė atsuka vandenį, ant kitos yra skaičiukai, pasuki rankenėlę ant reikiamo skaičiaus ir vuolia biggrin.gif  paprasčiau ir nebūna doh.gif mano vyras maudosi nusistatęs 38 aš 35, juk tai sekundės dalies reikalas, nu niekaip neįtikinsite, kad ten vargas  biggrin.gif aš tik už termostatinius maišytuvus, imkite ir nesigailėsite biggrin.gif

Pagalvojau tai gal nuotermostato kokybes priklauso. Kokios firmos ir modeliukas pas jus gal pamenat?
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 06 25, 14:54)
Pagalvojau tai gal nuotermostato kokybes priklauso. Kokios firmos ir modeliukas pas jus gal pamenat?

pas mus "mora lavena", va toks na bet pas juos visus gi viena rankenėlė vandens atsukimui,kita su skaičiukais temperatūrai, pasukai ant reikiamo skaičiaus ir viskas, nereiks pakišus rankos laikyt ir tikrinti bei sukioti kol rasite tinkamą temperatūrą, būsite visada garantuota dėl to koks vanduo bėgs tam sugaišusios vieną sekundę biggrin.gif kol buvom nebandę, dar galvojome ar investuoti, bet nesigailėjome nei sekundės, sužavėti paprastumu naudojimo ir palengvinimu besiprausiant thumbup.gif aš tik už thumbup.gif net neisivaizduoju kaip galima sugebėti su juo vargt? ką reikia daryti????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elelele: 25 birželio 2012 - 14:05
QUOTE(elelele @ 2012 06 25, 14:01)
pas mus mora, na bet pas juos visus gi viena rankenėlė vandens atsukimui,kita su skaičiukais temperatūrai, pasukai ant reikiamo skaičiaus ir viskas, nereiks pakišus rankos laikyt ir tikrinti bei sukioti kol rasite tinkamą temperatūrą, būsite visada garantuota dėl to koks vanduo bėgs tam sugaišusios vieną sekundę biggrin.gif kol buvom nebandę, dar galvojome ar investuoti, bet nesigailėjome nei sekundės, sužavėti paprastumu naudojimo ir palengvinimu besiprausiant thumbup.gif  aš tik už thumbup.gif net neisivaizduoju kaip galima sugebėti su juo vargt? ką reikia daryti????

drinks_cheers.gif Jus mane nuraminot, labai nustebau perskaicius cia, kad pasirodo vargas temperatura pakeisti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Parašiau savo nuomonę, pasikartosiu, nepagrįstą jokiais techniniais argumentais, kodėl termostatiniais maišytuvai man nepatinka biggrin.gif Aš jų neperku, o kam jie patogūs-valio. Tarkim duoną irgi kepu ne Moulinex duonkepėj, o orkaitėj, užminkius rankomis. Nes man taip labiau patinka biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti