Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 06 23, 22:36)
Tai kad jie tik nuotraukoj atrodo balti - iš tikrųjų jie marmuro spalvos, tokie į pilkšvumą.

vistiek klausimas islieka tas pats biggrin.gif pas mus buvo tokie sviesus rausvi (roziniai gal... bet virtuvej ir priskamry), tai po pusmecio jau atrode tragiskai ir visai nejo isvalyt doh.gif nuo to laiko visur glaistas tik sokoladinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 06 23, 22:56)
vistiek klausimas islieka tas pats  biggrin.gif pas mus buvo tokie sviesus rausvi (roziniai gal... bet virtuvej ir priskamry), tai po pusmecio jau atrode tragiskai ir visai nejo isvalyt  doh.gif nuo to laiko visur glaistas tik sokoladinis  biggrin.gif


Tai va jūs ir manęs tada paklauskit po pusmečio... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 06 23, 22:56)
vistiek klausimas islieka tas pats  biggrin.gif pas mus buvo tokie sviesus rausvi (roziniai gal... bet virtuvej ir priskamry), tai po pusmecio jau atrode tragiskai ir visai nejo isvalyt  doh.gif nuo to laiko visur glaistas tik sokoladinis  biggrin.gif

O jus impregnavot su Delfinu?
Atsakyti
Labai aciu uz nuotrauka, super vonia thumbup.gif Grindu plyteles skersai dejote, kad isplestumete patalpa ar jums tiesiog taip graziau?
Pas mus vonioj irgi buvo gelsvas glaistas, tai taip, ant grindu plyteliu paskui jau matesi, kur geriau valoma, o kur apsineses jis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 21, 11:59)
Va, dar tokie voniu uzdengimai man patinka:
http://www.perfectus...nios-baldai/3/2

Labai fainas thumbup.gif Ir mane kaina domina, bet, įtariu, nemaža unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 24, 11:53)
Labai aciu uz nuotrauka, super vonia  thumbup.gif Grindu plyteles skersai dejote, kad isplestumete patalpa ar jums tiesiog taip graziau?
Pas mus vonioj irgi buvo gelsvas glaistas, tai taip, ant grindu plyteliu paskui jau matesi, kur geriau valoma, o kur apsineses jis  doh.gif


Dėkui. O įstrižai plyteles klojom tai tik dėl grožio - man taip daug gražiau.

O dėl tų patamsėjusių siūlių tai žiūrėsim kaip bus. Vistiek manau, kad dabar nebe kokie caro laikai - visko yra pilna parduotuvėse, tik reik žinot ką pirkti ir kaip naudoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite100: 24 birželio 2012 - 14:51
QUOTE(dolile @ 2012 06 23, 11:55)
Graži vonia! Bet norėjau paklausti, kaip apsaugosit grindų baltus tarpelius nuo purvo ir patamsėjimo?

Is patirties - niekaip schmoll.gif deja. Nebent pastoviai baliklius kokius pilti, nes tamseja, apsinesa akimirksniu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. RAdau atskirai temas apie gyvatukus, klozetus ir pan., bet apie maisytuvus ne. Ar sioj temoj kalbat apie vandens maisytuvus ax.gif ?
Atsakyti
Kalbam apie viska kas vonioje wink.gif
Atsakyti
Aisku, tiesiog pasitikslinau wink.gif

O klausimas butu ar kas gali pakomentuoti vandens maisytuvus su termostatais? Jei nebutu mazameciu vaiku namie, tai ko gero i tokius maisytuvus net nebuciau atkreipus demesio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaki: 24 birželio 2012 - 20:47
QUOTE(kaki @ 2012 06 24, 21:46)
Aisku, tiesiog pasitikslinau wink.gif

O klausimas butu ar kas gali pakomentuoti vandens maisytuvus su termostatais? Jei nebutu mazameciu vaiku namie, tai ko gero i tokius maisytuvus net nebuciau atkreipus demesio  biggrin.gif

Mano nuomonė labai moteriškai nepagrįsta jokiais techniniais reikalais biggrin.gif Pirma-kankinuosi su termostatiniais maišytuvais sporto klube kaskart, kai einu praustis po dušu. Antra-jau ir viešbučiai juos turi, o kadangi daug važinėju į komandiruotes, ištisai su jais vėlgi kankinuosi, kol nusistatau man reikiamą temperatūrą. Gal aš tam per tūpa biggrin.gif , bet nepatogus daiktas kasdieniam naudojimui. Vienintelis privalumas-išties reali vaikų apsauga nuo apsiplikymo. Bet aš jų į namą nededu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 24 birželio 2012 - 21:22
QUOTE(Song @ 2012 06 24, 22:21)
Mano nuomonė labai moteriškai nepagrįsta jokiais techniniais reikalais biggrin.gif Pirma-kankinuosi su termostatiniais maišytuvais sporto klube kaskart, kai einu praustis po dušu. Antra-jau ir viešbučiai juos turi, o kadangi daug važinėju į komandiruotes, ištisai su jais vėlgi kankinuosi, kol nusistatau man reikiamą temperatūrą. Gal aš tam per tūpa biggrin.gif , bet nepatogus daiktas kasdieniam naudojimui. Vienintelis privalumas-išties reali vaikų apsauga nuo apsiplikymo. Bet aš jų į namą nededu.

Ne tupa jus, ne tupa lotuliukas.gif
As pati jais tiek tesinaudojau, tai kazkaip nepastebejau, bet MB daznai vazineja ir viesbuciuose naudoja, tai sake S.... paskutinis ir musu namuose ju nebus. blink.gif
Atsakyti