Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Miaška @ 2012 06 20, 21:12)
Aukštis - 2,5 m, kažkiek pažemins pakabinamos lubos dar.

Tą efektą suprantu, vat ir galvoju, ko man labiau norisi. Per visą aukštį klijuosim veidrodį, jis jau priduos vizualiai kažkiek aukščio, gal tada plyteles klijuoti horizontaliai ir "platint" vonią? g.gif


Na, as platinciau. blush2.gif

Prasau dar nuomoniu del tarpeliu. Reiks uz poros dienu glaista pirk, o visiskai nezinau ko noriu.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 20, 21:13)
Na, as platinciau. blush2.gif

Prasau dar nuomoniu del tarpeliu. Reiks uz poros dienu glaista pirk, o visiskai nezinau ko noriu.

Šiandien ir aš norėčiau platinti biggrin.gif

Palikčiau mažiau matomus, nes jau pačios plytelės gan margos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 20, 20:01)
Vonia ir wc klausimas išspręstas - didžiulis ačiū Acteeno 4u.gif

Dabar spendžiu grožio klausimą. Plytelės jau nupirktos, jos vienspalvės, turi tik reljefinį raštą, 25 x 40 cm. Vonia/wc pas mus mikrodydžio, 1.5 x 1.9 m. Niekaip neapsisprendžiu, kaip klijuoti plyteles - horizontaliai ar vertikaliai. Vieną dieną atrodo vienaip, kitą - kitaip... biggrin.gif


Maniškė vonia dar mažesnė 1,5 x 1,7 m. Plytelėmis platinsiu (t.y. dėsiu horizontaliai), ir taip pat kabinsiu didelį veidrodį.
Atsakyti
Miaška, aš tikrai klijuočiau horizontaliai. Ir praplatins erdvę ir naujoviškiau atrodys, nes vertikalus klijavimas, bent jau man, jau atrodo atgyvenęs...

Spindulėle, gražios plytelės thumbup.gif O kokias grindims klosite? Aš norėčiau kokių smėlinės spalvos, bet tada grindims ''eina'' tamsiai rudos, kas manau labai nepraktiška doh.gif Tai taip ir mėtausi be jokio varianto unsure.gif Dėl tarpelių gaila patarti neturiu jokios patirties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 21 birželio 2012 - 09:22
Dėkui patarusioms, tikrai padėjote apsispręsti 4u.gif

Klijuosiu horizontaliai, t.y. tokį projektuką duosiu meistrams.

Beje, kur užsakote veidrodžius? Užklausiau Novaldoje, tai 150 x 50 veidrodį išpjautų, atvežtų ir įklijuotų už 163 Lt. Dabar apsisprendžiau, kad bus iki lubų, t.y. beveik 250 cm aukščio, kažkiek pabrangs, bet vis tiek atrodo gera kaina, nes kažkaip nedrąsu pačiai nešti tokių parametrų dūžtantį daiktą kad ir nuo Senukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 21, 11:05)
Dėkui patarusioms, tikrai padėjote apsispręsti 4u.gif

Klijuosiu horizontaliai, t.y. tokį projektuką duosiu meistrams.

Beje, kur užsakote veidrodžius? Užklausiau Novaldoje, tai 150 x 50 veidrodį išpjautų, atvežtų ir įklijuotų už 163 Lt. Dabar apsisprendžiau, kad bus iki lubų, t.y. beveik 250 cm aukščio, kažkiek pabrangs, bet vis tiek atrodo gera kaina, nes kažkaip nedrąsu pačiai nešti tokių parametrų dūžtantį daiktą kad ir nuo Senukų g.gif

Veidrodį, stiklus durims užsakinėjau NOVALDA
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 21, 10:21)
Miaška, aš tikrai klijuočiau horizontaliai. Ir praplatins erdvę ir naujoviškiau atrodys, nes vertikalus klijavimas, bent jau man, jau atrodo atgyvenęs...

Spindulėle, gražios plytelės  thumbup.gif O kokias grindims klosite? Aš norėčiau kokių smėlinės spalvos, bet tada grindims ''eina'' tamsiai rudos, kas manau labai nepraktiška  doh.gif Tai taip ir mėtausi be jokio varianto  unsure.gif Dėl tarpelių gaila patarti neturiu jokios patirties.


Grindys tokios:
http://images39.fotk...7/grindu-vi.jpg
Na, spalva biski iskreipta. Kazkaip neina tikroves pagaut doh.gif

As dabar galvoju, kad imsiu sviesiai gelsva tiek grindims, tiek sienoms g.gif

O kodel jus negalit ir grindu sviesiu, pamargintu.

Va, dar tokie voniu uzdengimai man patinka:
http://www.perfectus...nios-baldai/3/2

Bet, itariu, kainele turetu but doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 21 birželio 2012 - 12:15
QUOTE(Asstule @ 2012 06 20, 19:10)
Gal turite kas kokiu atsiliepimu apie Laufen klozetus? Nuziurejau siuos:

http://www.celsis.lt...fen20120312.jpg


Mes beveik visa santechnika zadam is Laufen pirkti ax.gif ( pastatoma wc Pro Nautic, pakabinama wc, kriaukles).
Manau tai tarpinis variantas tarp pacios pigiausios keramikos ir brangiausios ax.gif
Gal dar kas daugiau ka pasakys konkreciau 4u.gif apie Laufen.
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 06 20, 10:22)
Gerai, vakare parodysiu. Grįšiu namo ir pafotografuosiu.


Labai laukiu nuotraukeles 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Fei, pagaliau turiu foto ir galiu parodyti. Kaip matot dar nebaigtos lubos, bet jau savaitgalį baigsim ir tuomet kai jau visiškai išsivalysiu visą vonios kambarį pasirodysiu smulkiau.
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite100: 22 birželio 2012 - 22:04
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 06 22, 23:03)
Sveikos. Fei, pagaliau turiu foto ir galiu parodyti. Kaip matot dar nebaigtos lubos, bet jau savaitgalį baigsim ir tuomet kai jau visiškai išsivalysiu visą vonios kambarį pasirodysiu smulkiau.

Graži vonia! Bet norėjau paklausti, kaip apsaugosit grindų baltus tarpelius nuo purvo ir patamsėjimo?
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 06 23, 12:55)
Graži vonia! Bet norėjau paklausti, kaip apsaugosit grindų baltus tarpelius nuo purvo ir patamsėjimo?


Tai kad jie tik nuotraukoj atrodo balti - iš tikrųjų jie marmuro spalvos, tokie į pilkšvumą.
Atsakyti