Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(soalina @ 2012 06 20, 01:38)
sonine panele - ir man aktuali tema smile.gif O is ko daromas tas karkasas? gipsas, osb plokste? kas dar, kad tvirciau butu ir plyteles gerai laikytusi?

ir dar klausimelis - nuo vonios i ivirsu ant sienos, eina visa sveika plytele ar apipjaunama ji? nuotraukose maciau, kad pusiau apipjauta, konsultante su plytelem pataria visa.. g.gif visiskai susibalamutinau.


mums karkasą darė iš gipso kartono plokštės.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 06 19, 10:02)
....

Čia būtų akmeninės vonios.

....


Dėkinga 4u.gif O kaip su plieninėmis voniomis? Ar neverta į jas dairytis?
Atsakyti
QUOTE(soalina @ 2012 06 20, 01:38)
sonine panele - ir man aktuali tema smile.gif O is ko daromas tas karkasas? gipsas, osb plokste? kas dar, kad tvirciau butu ir plyteles gerai laikytusi?

ir dar klausimelis - nuo vonios i ivirsu ant sienos, eina visa sveika plytele ar apipjaunama ji? nuotraukose maciau, kad pusiau apipjauta, konsultante su plytelem pataria visa.. g.gif visiskai susibalamutinau.


Pati karkasa daro is medzio, tada kala dazniausiai OSB atsparia vandeniui, ant jos klijuoja. Plytele siaip visada pjaunasi nuo apacios, bent jau man plytelistas aiskino, kad normalus meistras plyteliu nuo virsaus nepjaus.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 06 20, 09:13)
Dėkinga  4u.gif  O kaip su plieninėmis voniomis? Ar neverta į jas dairytis?


Mes kątik baigėm remontus tai įsigijom plieninę Kaldewei vonią. Kolkas patenkinti, aišku šaltoka iš prdžių į ją gulantis, bet šiaip nekeisčiau į kitą, na nebent į akmens masės, bet tik ne į akrilinę.
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite100 @ 2012 06 20, 07:46)
mums karkasą darė iš gipso kartono plokštės.


Gal galetumet parodyti jau apklijuotos vonios nuotrauka? 4u.gif Gal kas dar ikeltu saviske?
Per paieska tik kelias randu, kad staciakampes butu apklijuotos. Mane labai domina, kaip suderinti plyteliu spalvas - ar vonia klijuoti tokios pacios spalvos, kaip grindu plyteles, ar kaip tik atvirksciai - tokios spalvos, kaip sienos? Pas mane grindys tikriausiai bus alyvines spalvos, sienos bus ir su baltomis plytelemis, ir su alyvinemis ir dar dekoro elementai. Tai vat ir galvoju, kaip ta vonia apklijuot reiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 20, 10:59)
Gal galetumet parodyti jau apklijuotos vonios nuotrauka?  4u.gif Gal kas dar ikeltu saviske?

Gerai, vakare parodysiu. Grįšiu namo ir pafotografuosiu.
Atsakyti
Gal turite kas kokiu atsiliepimu apie Laufen klozetus? Nuziurejau siuos:

http://www.celsis.lt...fen20120312.jpg
Atsakyti
Na, rodau savo plytkes ilgai lauktas. Aisku, darbu pradzia, o ir to vaizdo perteikti neimanoma.
http://images30.fotk...plyteles-vi.jpg
http://images14.fotk...isarciau-vi.jpg

Patarkite, ar tarpelius isryskinti tamsiai rudai, ar palikti nepastebimus g.gif
Grindys sviesios.
Atsakyti
Vonia ir wc klausimas išspręstas - didžiulis ačiū Acteeno 4u.gif

Dabar spendžiu grožio klausimą. Plytelės jau nupirktos, jos vienspalvės, turi tik reljefinį raštą, 25 x 40 cm. Vonia/wc pas mus mikrodydžio, 1.5 x 1.9 m. Niekaip neapsisprendžiu, kaip klijuoti plyteles - horizontaliai ar vertikaliai. Vieną dieną atrodo vienaip, kitą - kitaip... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 20, 20:38)
Patarkite, ar tarpelius isryskinti tamsiai rudai, ar palikti nepastebimus g.gif
Grindys sviesios.

as kakavinius gal daryciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 20, 21:01)
Vonia ir wc klausimas išspręstas - didžiulis ačiū Acteeno 4u.gif

Dabar spendžiu grožio klausimą. Plytelės jau nupirktos, jos vienspalvės, turi tik reljefinį raštą, 25 x 40 cm. Vonia/wc pas mus mikrodydžio, 1.5 x 1.9 m. Niekaip neapsisprendžiu, kaip klijuoti plyteles - horizontaliai ar vertikaliai. Vieną dieną atrodo vienaip, kitą - kitaip... biggrin.gif


O aukstis koks. Jei desit isilgai (vertikaliai)- praaukstins, pamazins, paversit-praplatins.
Ar suprantamai parasiau?
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 20, 21:07)
O aukstis koks. Jei desit isilgai (vertikaliai)- praaukstins, pamazins, paversit-praplatins.
Ar suprantamai parasiau?

Aukštis - 2,5 m, kažkiek pažemins pakabinamos lubos dar.

Tą efektą suprantu, vat ir galvoju, ko man labiau norisi. Per visą aukštį klijuosim veidrodį, jis jau priduos vizualiai kažkiek aukščio, gal tada plyteles klijuoti horizontaliai ir "platint" vonią? g.gif
Atsakyti