Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Mirksniukas @ 2012 06 19, 12:58)
pakomentuokit, prašau, kas nusimano - kuo visgi skiriasi ir kas geriau - status, nuožulnus ar koks dar ten būna klozeto nubėgimas?  g.gif
4u.gif


Tai kad ne vien tame esmė. Nuplovimo kokybei įtaką turi pati puodo forma, kokia ji yra. Unitazo vidus ne šiaip sau lipdomas, jis projektuojamas. Vieni gamintojai projektuota taip, kad pigiau būtų pagaminti ir atitinkamai, kad Jūs pigiau nusipirktumėte. O kai kurie gamintojai projektuoja taip, kad ir nuplautų gerai, ir vandens kuo mažiau sunaudotų. Man pvz nuplovimo etalonas yra Ifo Sign - čia patirtis ne tik viešose vietose, aš juo kasdien namuose naudojuos. Beje, nubėgimas nuožulnus.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 06 19, 13:08)
Tai kad ne vien tame esmė. Nuplovimo kokybei įtaką turi pati puodo forma, kokia ji yra. Unitazo vidus ne šiaip sau lipdomas, jis projektuojamas. Vieni gamintojai projektuota taip, kad pigiau būtų pagaminti ir atitinkamai, kad Jūs pigiau nusipirktumėte. O kai kurie gamintojai projektuoja taip, kad ir nuplautų gerai, ir vandens kuo mažiau sunaudotų. Man pvz nuplovimo etalonas yra Ifo Sign - čia patirtis ne tik viešose vietose, aš juo kasdien namuose naudojuos. Beje, nubėgimas nuožulnus.


tai tada parekomenduokit, prašau, kas geriausia 4u.gif - man reikia pakabinamo klozeto klasikinei voniai. žinau, kad labiausiai stilių atiktų pastatomas, bet dėl valymo ir pan patogumo noriu pakabinamo ax.gif
žiūrinėjau šiuos:
Laufen Pro Compact
VB Omnia Classic
Gustavsberg Basic arba Nautic
Ifo Sign
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 06 19, 13:27)
tai tada parekomenduokit, prašau, kas geriausia 4u.gif - man reikia pakabinamo klozeto klasikinei voniai. žinau, kad labiausiai stilių atiktų pastatomas, bet dėl valymo ir pan patogumo noriu pakabinamo ax.gif
žiūrinėjau šiuos:
Laufen Pro Compact
VB Omnia Classic
Gustavsberg Basic arba Nautic
Ifo Sign


Aš rinkčiausi Ifo Sign arba GBG Nautic.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 06 19, 14:10)
Aš rinkčiausi Ifo Sign arba GBG Nautic.


ačiū 4u.gif

dar vonios reikėtų. turbūt akrilinės, nes akmens masės neįpirksim, nes iki kokių 1200lt norėtume mokėt unsure.gif ar geriau ne akrilinė, o ketaus ar dar kokia? g.gif vonia paklijuosim plytelėm, tai tų uždangų tuomet turbūt nereikia?
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 06 19, 14:51)
ačiū 4u.gif

dar vonios reikėtų. turbūt akrilinės, nes akmens masės neįpirksim, nes iki kokių 1200lt norėtume mokėt unsure.gif ar geriau ne akrilinė, o ketaus ar dar kokia? g.gif vonia paklijuosim plytelėm, tai tų uždangų tuomet turbūt nereikia?


O koks vonios ilgis, forma?
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 06 19, 15:00)
O koks vonios ilgis, forma?


170x75 ar pan, stačiakampė, tik man gražu, kai pats vidus vonios kaip ovalinis, va kaip čia panašiai:
user posted image

beje, vienoj parduotuvėj konsultantas labai siūlė Excellent vonias, sakė, pigesnės, bet neblogesnės nei Ravak g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 06 19, 15:14)
170x75 ar pan, stačiakampė, tik man gražu, kai pats vidus vonios kaip ovalinis, va kaip čia panašiai:
user posted image

beje, vienoj parduotuvėj konsultantas labai siūlė Excellent vonias, sakė, pigesnės, bet neblogesnės nei Ravak g.gif


Jau net žinau kurioj parduotuvėj.

Na, excellent nesu čiupinėjęs, šiaip labai neša į Cersanit Nike, kurie irgi naudoja gerą akrilą, nėra prastesnės nei Ravak, tik gal plonesnės. Anyway, tai ekonominė klasė.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 06 19, 16:33)
Anyway, tai ekonominė klasė.


O kokios akrilinės vonios priskiriamos prie ne ekonominės? Visos Ravak? Ar dar kokios kitos?
Esu nusižiūrėjęs Ravak You. Gal kas turit, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 06 19, 15:33)
Jau net žinau kurioj parduotuvėj.

Na, excellent nesu čiupinėjęs, šiaip labai neša į Cersanit Nike, kurie irgi naudoja gerą akrilą, nėra prastesnės nei Ravak, tik gal plonesnės. Anyway, tai ekonominė klasė.


o kokią jūs rekomenduotumėt?
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 06 19, 14:51)
dar vonios reikėtų. turbūt akrilinės, nes akmens masės neįpirksim, nes iki kokių 1200lt norėtume mokėt unsure.gif ar geriau ne akrilinė, o ketaus ar dar kokia? g.gif vonia paklijuosim plytelėm, tai tų uždangų tuomet turbūt nereikia?


Mes pirkom KYMA ,,Lina'', 170x70 cm, kaip tik pataikem ant akcijos 20%, tai vonia su sifonu kainavo 950 Lt thumbup.gif Tas sonines paneles nezinau ar pirksim, bandysim gal apklijuot vonia plytelem... Tik manau cia jau reikia nebloga meistra rast, kad nesugadintu vaizdo apklijaves g.gif Ka patartumet - pigiau bus klijuot nei tos paneles? g.gif paneles is viso kainuotu apie 600Lt, issirinktu plyteliu kv. kaina ~50 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 19, 23:21)
Mes pirkom KYMA ,,Lina'', 170x70 cm, kaip tik pataikem ant akcijos 20%, tai vonia su sifonu kainavo 950 Lt  thumbup.gif Tas sonines paneles nezinau ar pirksim, bandysim gal apklijuot vonia plytelem... Tik manau cia jau reikia nebloga meistra rast, kad nesugadintu vaizdo apklijaves  g.gif Ka patartumet - pigiau bus klijuot nei tos paneles?  g.gif paneles is viso kainuotu apie 600Lt, issirinktu plyteliu kv. kaina ~50 Lt.


Na, lai buna 2 kv. plyteliu 100 lt, jei is galo ir sono, dar dekim 100 lt darbas, na dar dekit 200 lt nenumatytiems atvejams, karkaso sukalimas, pagrindas prie ko klijuos. I ta suma isiteksit ir dar atlikt turetu, bet galima graziai padaryt, kitas tokios netures, o ir atrodo tvirciau bent jau man g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 19 birželio 2012 - 22:47
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 19, 23:45)
Na, lai buna 2 kv. plyteliu 100 lt, jei is galo ir sono, dar dekim 100 lt darbas, na dar dekit 200 lt nenumatytiems atvejams, karkaso sukalimas, pagrindas prie ko klijuos. I ta suma isiteksit ir dar atlikt turetu, bet galima graziai padaryt, kitas tokios netures, o ir atrodo tvirciau bent jau man g.gif



sonine panele - ir man aktuali tema smile.gif O is ko daromas tas karkasas? gipsas, osb plokste? kas dar, kad tvirciau butu ir plyteles gerai laikytusi?

ir dar klausimelis - nuo vonios i ivirsu ant sienos, eina visa sveika plytele ar apipjaunama ji? nuotraukose maciau, kad pusiau apipjauta, konsultante su plytelem pataria visa.. g.gif visiskai susibalamutinau.
Atsakyti