Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Auruma @ 2012 06 19, 08:16)
Kokie tie dalykai? Be taškymosi pvz.?
Ir ką siūlytumėte daryti, kai kanalizacijos vamzdis per daug atitrauktas nuo galinės sienos ir klozeto neina pastatyti prie pat sienos. Už klozeto gaunasi tarpas, kurį man norisi padaryti kuo mažesnį.. Planuojam pastatomą klozetą.
Benaršydama internete radau tokį klozetą. Pagal kainą sprendžiant, tai čia nekoks pasirinkimas, bet kažkodėl man tas klozetas visai patinka. Bent jau foto.


Be taškimosi - keramikos padengimo kokybė, vientisumas, taigi ir valymo paprastumas + mechaniniai dalykai.

Dėl kanaleikos vamzdžio - yra ekscentrinių jungčių. Gal kuri tiktų.

Dėl WC nuorodoje - ar gausite atsarginių dalių?

QUOTE(geruta @ 2012 06 19, 08:17)
Atleiskite, o Jus kokiu pagrindu teigiate?
cia is serijos ,,girdejau kazkur''
dirbate santech.  parduotuveje ir karta i men. ateina koks nusimines klientas ir  sako,, Colombo tasko mano ..., tad sumaniau pakeist ''
ar gal dar kokiu???
blush2.gif
gal ir forumietes Jusu nebeklausys  mirksiukas.gif
Labas rytas!


Aš, pradirbęs nemažai metukų tiesiogiai su klientais, nebe reikalo lankydamas gamintojų seminarus, lipdamas laipteliais aukštyn, įgijau šiek tiek žinote patirties, ir tai ne tik "karta i men. ateina koks nusimines klientas" (nes pas mus klientai ateina nepatikėsite kasdien), o ir elementarus profesinis žingeidumas, kai einant bile kur (Lietuvos ir užsienio prekybos centrai, degalinės, sporto klubai, konferencijų salės, oro uostai bei kitos viešos įstaigos, taip pat ir tiesiog pas draugus svečiuose) kyla NENUMALDOMAS NORAS atsiprašant NUSIMYŽTI VIEN TAM, KAD SUŽINOTUM KAIP KOKS WC NUPLAUNA, KAIP KOKS MAIŠYTUVAS VEIKIA, KAD IR PATS ŽINOČIAU IR KLIENTAM NE IŠ LEMPOS TURĖČIAU KĄ PAPASAKOTI.

Ar pakankamas pagrindas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 19 birželio 2012 - 08:55
QUOTE(Voveryyte @ 2012 06 19, 08:39)
Atsiprasau, isiterpsiu ne i tema, tiksliau ne manes klausete, bet sitas postas mane "uzmuse"....cia tas pats kaip gydytojo paklaustumet - "o kaip jus nustatote plauciu uzdegima"  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Tam ir yra kiekvienos srities zinovai, kad paaiskintu nieko nesuprantantiems. Ir yra Sud..ni daiktai ir kokybiski daiktai. Colomba yra gero gamintojo pigusis variantas, ir tikrai acteeno nuo jo atkalbineja ne vien del taskymo.
Tikrai atsiprasau kad uzsipuoliau, nu bet kazkaip taip bukai parasete...  blush2.gif  labai...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(acteeno @ 2012 06 19, 08:53)
Aš, pradirbęs nemažai metukų tiesiogiai su klientais, nebe reikalo lankydamas gamintojų seminarus, lipdamas laipteliais aukštyn, įgijau šiek tiek žinote patirties, ir tai ne tik "karta i men. ateina koks nusimines klientas" (nes pas mus klientai ateina nepatikėsite kasdien), o ir elementarus profesinis žingeidumas, kai einant bile kur (Lietuvos ir užsienio prekybos centrai, degalinės, sporto klubai, konferencijų salės, oro uostai bei kitos viešos įstaigos, taip pat ir tiesiog pas draugus svečiuose) kyla NENUMALDOMAS NORAS atsiprašant NUSIMYŽTI VIEN TAM, KAD SUŽINOTUM KAIP KOKS WC NUPLAUNA, KAIP KOKS MAIŠYTUVAS VEIKIA, KAD IR PATS ŽINOČIAU IR KLIENTAM NE IŠ LEMPOS TURĖČIAU KĄ PAPASAKOTI.



lotuliukas.gif doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 06 18, 18:12)
Sveiki smile.gif Pas mus irgi netrukus vonios remontui ateis eile ax.gif
Bandau susidelioti viska, gal jums kokiu patarimu ar minciu kils?

as asmeniskai esu erdves megeja, tai man jusu variantas truputi "dusinantis" atrodo blush2.gif nelabai supratau dar kodel duso zona didesne uz sauna? g.gif o jei sukeist vietom? t.y. kriaukle su tuliku perkelt prie tos sienos, kur sauna su dusu ir atvirksciai? g.gif
Atsakyti
Skaičiau skaičiau apie tas vonias, visai susibalamūtinau. Tad aš užduočiau labai konkretų klausimą, į kurį laukčiau įv. nuomonių, o ypač acteeno konsultacijos 4u.gif
Man reikia vonios, akrilinės nenoriu. Voniai skirčiau 2000, max 2500 Lt., na tam "indui" su visais ten priedais, t.y. sienele, jei tokios reikia, kojomis ir pan. Ilgis max 170, geriau 160. Gal žinote kokį gerą variantą. Dabar turiu ketinę, ją reik mesti lauk manau, nors buvo minčių apie atnaujinimą...


ai ir dar - viena ausim kažkur girdėjau, kad ne po bet kuria kriaukle įmanoma padaryti sptintelę. Na gražiai įleisti tą kriauklę, kažkas ten turi būti, ar tai kažko nebūti. Gal žinot? O tai paklausiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 19 birželio 2012 - 09:49
QUOTE(Tynka @ 2012 06 19, 10:47)
Dabar turiu ketinę, ją reik mesti lauk manau

ne lauk, o i metalo supirktuve, apie 70 Lt gausit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 06 19, 10:45)
as asmeniskai esu erdves megeja, tai man jusu variantas truputi "dusinantis" atrodo  blush2.gif  nelabai supratau dar kodel duso zona didesne uz sauna?  g.gif o jei sukeist vietom? t.y. kriaukle su tuliku perkelt prie tos sienos, kur sauna su dusu ir atvirksciai?  g.gif


Man mano variantas neatrodo idealus, todel cia ir rasau smile.gif aciu uz pastebejima. Sauna 1.2m ilgio (plius kokie 20cm gipsui), o duso noriu dvigubo ir su suoliuku jame, plius MB nenori duru duse, tai ir gavosi toks ilgas... Jei perkelt prie kitos sienos, dusui lieka 1.5m, suoliukas jame atimtu apie 30cm, tai lieka grubiai 1.2m 2 zmonems g.gif o dar duru nera duse. As pabandysiu papiest toki varianta, nes ir paciai erdves norisi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pause: 19 birželio 2012 - 10:33
QUOTE(Pause @ 2012 06 19, 10:32)
Man mano variantas neatrodo idealus, todel cia ir rasau smile.gif aciu uz pastebejima. Sauna 1.2m ilgio (plius kokie 20cm gipsui), o duso noriu dvigubo ir su suoliuku jame, plius MB nenori duru duse, tai ir gavosi toks ilgas... Jei perkelt prie kitos sienos, dusui lieka 1.5m, suoliukas jame atimtu apie 30cm, tai lieka grubiai 1.2m 2 zmonems g.gif o dar duru nera duse. As pabandysiu papiest toki varianta, nes ir paciai erdves norisi smile.gif

Tai kad sociai 1,2 m zmonem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 06 19, 08:39)
Atsiprasau, isiterpsiu ne i tema, tiksliau ne manes klausete, bet sitas postas mane "uzmuse"....cia tas pats kaip gydytojo paklaustumet - "o kaip jus nustatote plauciu uzdegima"  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Tikrai atsiprasau kad uzsipuoliau, nu bet kazkaip taip bukai parasete...  blush2.gif  labai...

gerai ,kad neuzmuse doh.gif
apie gydytoja tai nusisnekejote,bet tiek to...

manau ,kad tikrai sitaip paklausdama Acteeno Jo neizeidziau.Ivairiu buna pamastymu ,,,bobute sake ''ar pan.todel norejau suzinoti kokia patirtimi remiantis Jis sitaip tvirtina
aciu,Acteeno 4u.gif pagrindas pakankamas,turejau mintyje nusiminusius klientus ,o ne visa srauta

atleiskite ,jei kazka taip suerzinau,stengsiuos daugiau neisiterpti
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 06 19, 11:58)
Tai kad sociai 1,2 m  zmonem  ax.gif

ziurint kokie zmones ir ziurint ka ten dviese daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 06 19, 11:27)
ziurint kokie zmones ir ziurint ka ten dviese daryt  biggrin.gif

Vaikams augant dusas daznai lieka viena is vietu teveliams pabuti dviese, ne tik jums, manau daugeliui biggrin.gif . Tai is aptirties galiu pasakyti-uzteks tos vietos, aisku, jeigu jus benroje sumoje nesveriat 200 kg ir daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2012 06 19, 09:47)
Skaičiau skaičiau apie tas vonias, visai susibalamūtinau. Tad aš užduočiau labai konkretų klausimą, į kurį laukčiau įv. nuomonių, o ypač acteeno konsultacijos  4u.gif
Man reikia vonios, akrilinės nenoriu. Voniai skirčiau 2000,  max 2500 Lt., na tam "indui" su visais ten priedais, t.y. sienele, jei tokios reikia, kojomis ir pan. Ilgis max 170, geriau 160. Gal žinote kokį gerą variantą. Dabar turiu ketinę, ją reik mesti lauk manau, nors buvo minčių apie atnaujinimą...
ai ir dar - viena ausim kažkur girdėjau, kad ne po bet kuria kriaukle įmanoma padaryti sptintelę. Na gražiai įleisti tą kriauklę, kažkas ten turi būti, ar tai kažko nebūti. Gal žinot? O tai paklausiau  lotuliukas.gif


Ko gero Vispool Viana arba SPN Klassika 160.

Viana brangesnė, tačiau ji pagaminta Vispool Libero bazėje. Iš esmės tai Libero 170, tik gerokai nurėžtais kraštais. Tai yra aukšta, gili vonia.

SPN Klassika 160 - tai ta patį Klassika kaip ir 150, tik ilgesnė. Vonia žemesnė, seklesnė nei Viana.

Beje, panašiai kaip Viana kainuoja SPN Izabella - tai viena populiariausių SPN vonių, tik jos matmenys 170x75.

Čia būtų akmeninės vonios.

Dėl kriauklių ir spintelių - teisingai girdėjote. Iš idėjos, yra praustuvai baldiniai ir yra nebaldiniai. Nebaldinis, tai įprastas praustuvas, kuris kabinamas ant sienos, su koja/puskoja arba taip kaip yra. Baldinių būna įvairių - plokščiu pagrindu (statoma vos ne ant bet kokio paviršiaus, tai ir "bliūdai", ir "loviai"), įmontuojamieji (įpjaunami į stalvišį arba montuojami po stalviršiu iš apačios), pusiau įmontuojamieji, ir dedikuotieji (čia aš juos taip vadinu, iš tikro tai kaip ir nėra termino jiems apibūdinti). Pastarieji panašūs į nebaldinius, bet apačioje turi specialią išpovą ir tokiu būdu pritaikyti tam tikrai spintelei. Jei į tą spintelę bandyti įgrūsti nebaldinį praustuvą, tai kaip minimum matysis spintelės išpjova.

QUOTE(geruta @ 2012 06 19, 11:23)
gerai ,kad neuzmuse  doh.gif
apie gydytoja tai nusisnekejote,bet tiek to...

manau ,kad tikrai sitaip paklausdama Acteeno Jo neizeidziau.Ivairiu buna pamastymu ,,,bobute sake ''ar pan.todel norejau suzinoti kokia patirtimi remiantis Jis sitaip tvirtina
aciu,Acteeno  4u.gif pagrindas pakankamas,turejau mintyje nusiminusius klientus ,o ne visa srauta

atleiskite ,jei kazka taip suerzinau,stengsiuos daugiau neisiterpti


Ne ne, jokių įsižeidimų ir susierzinimų, aš nevisada pridedu visokių šypsniukų, o liežuvio už dantų irgi nevisada nulaikau:D
Atsakyti
pakomentuokit, prašau, kas nusimano - kuo visgi skiriasi ir kas geriau - status, nuožulnus ar koks dar ten būna klozeto nubėgimas? g.gif
4u.gif

Atsakyti