Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Fei @ 2012 06 18, 22:35)
Taip, tas pats  4u.gif
Nepirkom to Duravit Colombo, nezinau, ar gerai issirinkau, bet pasiemem pakabinama Gustavsberg Nautic - ne toks grazus is isores, bet man bent jo nubegimas pasirode bent siek tiek geresnis, tikiuosi neprasoviau...  g.gif


Vargas mums moterims doh.gif Mums reikia kad ne tik patogus daiktas, bet ir grazus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Va taip paskui galva ir plysta, naktim nemiegi verysad.gif
Atsakyti
Na, į klausimą apie ekonominius brendus niekas neareaguoja, gal niekas nesusiduria su finansiniais apribojimais biggrin.gif , tai gal bent kas gali patarti tokį prekybcentrį, kur iš karto gaučiau vonią (akrilinę) su priedais, klozetą (pastatomą), maišytuvą voniai, dar spintukės reikėtų, bet šitą galiu ir atsinešt, kada vėliau nusipirkusi. Ermitažas, Senukai, gal dar kur geriau? g.gif
Būtų vienas atvežimas, nes aš be savo transporto smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 18, 23:03)
Na, į klausimą apie ekonominius brendus niekas neareaguoja, gal niekas nesusiduria su finansiniais apribojimais biggrin.gif , tai gal bent kas gali patarti tokį prekybcentrį, kur iš karto gaučiau vonią (akrilinę) su priedais, klozetą (pastatomą), maišytuvą voniai, dar spintukės reikėtų, bet šitą galiu ir atsinešt, kada vėliau nusipirkusi. Ermitažas, Senukai, gal dar kur geriau? g.gif
Būtų vienas atvežimas, nes aš be savo transporto smile.gif
Ačiū 4u.gif

Manau, rašyk AŽ acteeno mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2012 06 18, 23:32)
Manau, rašyk AŽ acteeno mirksiukas.gif

Supratau, jis čia visų san. reikalų žinovas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 18, 23:03)
Na, į klausimą apie ekonominius brendus niekas neareaguoja, gal niekas nesusiduria su finansiniais apribojimais biggrin.gif , tai gal bent kas gali patarti tokį prekybcentrį, kur iš karto gaučiau vonią (akrilinę) su priedais, klozetą (pastatomą), maišytuvą voniai, dar spintukės reikėtų, bet šitą galiu ir atsinešt, kada vėliau nusipirkusi. Ermitažas, Senukai, gal dar kur geriau? g.gif
Būtų vienas atvežimas, nes aš be savo transporto smile.gif
Ačiū 4u.gif


As tai vietoj jusu apsiziureciau, kokie modeliai patinka, tada ieskociau kas prekiauja jais internete. Ir atves jums viska, ir dar nuolaidos prasykit, jei viska imsit.
Acteno buvo rases, kad nebloga creavit berods g.gif Ir kainos ju nekosmines. Ideal Standart pasiziurekit. Na, ziurint kiek. kokiam daiktui planuojat isleisti.
Man i planus nu niekaip neiseina isitekti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 18, 23:33)
Supratau, jis čia visų san. reikalų žinovas? smile.gif

Kad prekiauja tai tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 06 18, 23:33)
Supratau, jis čia visų san. reikalų žinovas? smile.gif


Na, per prievarta tikrai negrus lotuliukas.gif Bet tikrai pasakys koks geresnis, koks prastesnis. Visoms atsako, pataria.
As jo patarimu ir vonios pasirinkime galutini taska pasidejau. Ir perku ne is jo, jei ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 18, 23:38)
As tai vietoj jusu apsiziureciau, kokie modeliai patinka, tada ieskociau kas prekiauja jais internete. Ir atves jums viska, ir dar nuolaidos prasykit, jei viska imsit.
Acteno buvo rases, kad nebloga creavit berods  g.gif Ir kainos ju nekosmines. Ideal Standart pasiziurekit. Na, ziurint kiek. kokiam daiktui planuojat isleisti.
Man i planus nu niekaip neiseina isitekti doh.gif

Dėkui 4u.gif
Creavit mačiau, reikės dar ryt po darbo apžiūrėt gyvai daugiau variantų, kas ten kaip atrodo. Tiesiog baisokoka nupirkt kažką visai ne į temą, kas netiks ne dėl grožio, o dėl kokių techninių savybių... doh.gif
O planus jau ir aš praplėčiau, nes po to, kai sumokėjau santechnikui už vamzdžių keitimą, matau, kad pradinė suma buvo smarkiai per maža unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(Fei @ 2012 06 18, 21:35)
Taip, tas pats  4u.gif
Nepirkom to Duravit Colombo, nezinau, ar gerai issirinkau, bet pasiemem pakabinama Gustavsberg Nautic - ne toks grazus is isores, bet man bent jo nubegimas pasirode bent siek tiek geresnis, tikiuosi neprasoviau...  g.gif

thumbup.gif Smagu kad nors kažkas manes klauso, jei ne vaikai, tai bent forumietes biggrin.gif

QUOTE(Miaška @ 2012 06 18, 22:03)
Na, į klausimą apie ekonominius brendus niekas neareaguoja, gal niekas nesusiduria su finansiniais apribojimais biggrin.gif , tai gal bent kas gali patarti tokį prekybcentrį, kur iš karto gaučiau vonią (akrilinę) su priedais, klozetą (pastatomą), maišytuvą voniai, dar spintukės reikėtų, bet šitą galiu ir atsinešt, kada vėliau nusipirkusi. Ermitažas, Senukai, gal dar kur geriau? g.gif
Būtų vienas atvežimas, nes aš be savo transporto smile.gif
Ačiū 4u.gif

OK, yra taip. Santechniką reikia pirkti santechnikos parduotuvėje (panašiai kaip batonus perkam maisto prekių parduotuvėse, o padangų ieškot einam į padangų parduotuvę). Jūsų išvardinti prekybcentriai yra iš esmės statybinių medžiagų parduotuvės. Taigi, kadangi Jūs Vilniuje, čia yra palyginus nemažai specializuotų parduotuvių ir pasitrankyt išties yra kur. Niekam ne paslaptis ką aš atstovauju ir kad itin nemėgstu Jikos (nors aš kaip visuomet ir čia matau pliusų - Jikos atsarginės dalys parduodamos "na ura"). Geras ekonominis sprendimas - tai Creavit rėmas (surinktas iš žinomų gamintojų komplektuojančiųjų) ir Cersanit unitazai, tarkim šių metų naujiena Cersanit Parva. BET pasižvalgykite, gal pamatysite kas patinka labiau?

Be to, turėtumėte žinoti, jog renkantis ekonominę klasę, teks užmerkti akis į tam tikrus dalykus, apie kuriuos labai nemažai šnekos.


QUOTE(Song @ 2012 06 18, 22:32)
Manau, rašyk AŽ acteeno mirksiukas.gif


ax.gif
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 06 19, 09:26)
Be to, turėtumėte žinoti, jog renkantis ekonominę klasę, teks užmerkti akis į tam tikrus dalykus, apie kuriuos labai nemažai šnekos.
ax.gif

Kokie tie dalykai? Be taškymosi pvz.?
Ir ką siūlytumėte daryti, kai kanalizacijos vamzdis per daug atitrauktas nuo galinės sienos ir klozeto neina pastatyti prie pat sienos. Už klozeto gaunasi tarpas, kurį man norisi padaryti kuo mažesnį.. Planuojam pastatomą klozetą.
Benaršydama internete radau tokį klozetą. Pagal kainą sprendžiant, tai čia nekoks pasirinkimas, bet kažkodėl man tas klozetas visai patinka. Bent jau foto.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 06 19, 07:26)
Labas rytas,
thumbup.gif Smagu kad nors kažkas manes klauso, jei ne vaikai, tai bent forumietes biggrin.gif


Atleiskite, o Jus kokiu pagrindu teigiate?
cia is serijos ,,girdejau kazkur''
dirbate santech. parduotuveje ir karta i men. ateina koks nusimines klientas ir sako,, Colombo tasko mano ..., tad sumaniau pakeist ''
ar gal dar kokiu???
blush2.gif
gal ir forumietes Jusu nebeklausys mirksiukas.gif
Labas rytas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geruta: 19 birželio 2012 - 08:17
QUOTE(geruta @ 2012 06 19, 09:17)
Atleiskite, o Jus kokiu pagrindu teigiate?
cia is serijos ,,girdejau kazkur''
dirbate santech.  parduotuveje ir karta i men. ateina koks nusimines klientas ir  sako,, Colombo tasko mano ..., tad sumaniau pakeist ''
ar gal dar kokiu???
blush2.gif
gal ir forumietes Jusu nebeklausys  mirksiukas.gif
Labas rytas!


Atsiprasau, isiterpsiu ne i tema, tiksliau ne manes klausete, bet sitas postas mane "uzmuse"....cia tas pats kaip gydytojo paklaustumet - "o kaip jus nustatote plauciu uzdegima" doh.gif doh.gif doh.gif
Tam ir yra kiekvienos srities zinovai, kad paaiskintu nieko nesuprantantiems. Ir yra Sud..ni daiktai ir kokybiski daiktai. Colomba yra gero gamintojo pigusis variantas, ir tikrai acteeno nuo jo atkalbineja ne vien del taskymo.
Tikrai atsiprasau kad uzsipuoliau, nu bet kazkaip taip bukai parasete... blush2.gif labai...
Atsakyti