Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Sveikos,

aš irgi pirksiu akrilinę - ne dėl to, kad baisiai jos noriu, tiesiog finansai riboja - bet norėjau paklausti, kaip tas akrilas į plaukų dažus reaguoja? Dukra dažo plaukus ryškiai mėlynai, senoji špižinė vonia šiurpiai nusidažo, na bet ji sena ir išėsdinta, gal dėl to... Bet baisu, kad ir naujoji nepamėlynuotų g.gif
Atsakyti
Kadangi tema apie vonios kambarį, tai įdedu nuoroda, kur prekiaujama stikliniais praustuvais wink.gif čia tik keletas pavyzdėliu yra, bet mes pernai čia pirkome labai gražų tamsiai mėlyna praustuvą, kuris, bent jau man, labai gražiai žiūrisi ant baltos vonios spintelės smile.gif šiaip ten nuvykus pasirinkimas didesnis, be to jie užsakinėja ir iš katalogų, tai galima iš viso neitikėtinai gražių praustuvų parsisiūsti wink.gif

http://www.voniatau....i-Praustuvai-13
Atsakyti
Spindulėle, aš irgi mielai įsigyčiau akmens masės vonią ir pastatyčiau viduryje vonios, jei ji būtų didelė, bet mus riboja finansai, tad ieškausi kuo pigesnės, bet neprastos vonios. RAVAK kaip ir tiktų, bet galvoju gal yra dar kokių alternatyvų... Beto, norisi vonią apžiūrėti gyvai, o ne tik iš katalogo rinktis, tai kur tik einam - ten RAVAK išstatytos arba kokios Cersanit, Jyka...
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 14, 14:51)
Spindulėle, aš irgi mielai įsigyčiau akmens masės vonią ir pastatyčiau viduryje vonios, jei ji būtų didelė, bet mus riboja finansai, tad ieškausi kuo pigesnės, bet neprastos vonios. RAVAK kaip ir tiktų, bet galvoju gal yra dar kokių alternatyvų... Beto, norisi vonią apžiūrėti gyvai, o ne tik iš katalogo rinktis, tai kur tik einam - ten RAVAK išstatytos arba kokios Cersanit, Jyka...


Na jei jau Ravak, tai jų kaina (komplekto, t.y. vonia+kojos, apdaila+jos tvirtinimai) nedaug tesiskiria nuo akmens masės. Pažiūrėjus vien į vonios kainą, tai be abejo atrodo gerokai pigiau nei akmens masė. Bet kojos atskirai, apdailos brangesnės nei akmens masės vonių + apdailai reikia tvirtinimo komplekto. Akmeninės vonios gi iškart su kojomis, apdailos pigesnės ir jom tvirtinti nieko papildomai pirkti nereikia. Tai kai prie akrilinės vonios kainos prisideda visi reikalingi priedai, kaina išsipūčia vos ne iki akmens masės vonios lygio.

O šiaip iš akrilinių dar pažiūrėkite Ideal Standard, yra labai gerų modelių su tikrai geros kainom.
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 14, 15:51)
Spindulėle, aš irgi mielai įsigyčiau akmens masės vonią ir pastatyčiau viduryje vonios, jei ji būtų didelė, bet mus riboja finansai, tad ieškausi kuo pigesnės, bet neprastos vonios. RAVAK kaip ir tiktų, bet galvoju gal yra dar kokių alternatyvų... Beto, norisi vonią apžiūrėti gyvai, o ne tik iš katalogo rinktis, tai kur tik einam - ten RAVAK išstatytos arba kokios Cersanit, Jyka...


Suprantu jus. 4u.gif
O su tuo GYVAI sunkiai kazkaip. As net plyteles nusipirkau gyvai nemacius doh.gif Bet kai atvaziavo likau patenkinta, nors sirdele drebejo.
Atsakyti
acteeno, taip, dėl tų apdailų tai tiesa... O mums dar ir pertvarinės sienelės nedidelės reiks, kad prausiantis duše nesitaškytų, tai vien jau ta ~450Lt doh.gif Būtent todėl ir pradėjau dairytis į kitas vonių firmas, gal sakau ką pigesnio rasiu, nes nesinori už apdailas ir sienelę paklot virš 1000Lt - beveik kaip pati vonia gausis.

Spindulėlė, na Jūs ir drąsi thumbup.gif Aš kol kas dar nebandžiau nieko rimtesnio pirkt nemačius - tik rūbus kelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 14, 21:20)
acteeno, taip, dėl tų apdailų tai tiesa... O mums dar ir pertvarinės sienelės nedidelės reiks, kad prausiantis duše nesitaškytų, tai vien jau ta ~450Lt  doh.gif Būtent todėl ir pradėjau dairytis į kitas vonių firmas, gal sakau ką pigesnio rasiu, nes nesinori už apdailas ir sienelę paklot virš 1000Lt - beveik kaip pati vonia gausis.

Spindulėlė, na Jūs ir drąsi  thumbup.gif Aš kol kas dar nebandžiau nieko rimtesnio pirkt nemačius - tik rūbus kelis  biggrin.gif


Zinot, as ir pati savimi stebiuosi. Anksciau taip nebuciau darius ir niekada nesilygdavau. Dabar ne viena daikta imu nemacius, o lygstuos kaip cigonas lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi nemaniau internetu pirkti dideliu pirkiniu, bet cia viena mamyte paprotino ebay pasizvalgyti, dabar viska perku internetu thumbup.gif

geriausias pirkinys buvo kriaukle su kranu uz £28 su UPS pristatymu i namus wub.gif

http://www.ebay.co.u...#ht_2997wt_1009 wub.gif

As ne Lietuvoje, tai ne viska gali pristatyti tokiom paciom salygom 4u.gif

Arba dar kopecias pirkom, tai visur kaina buvo apie £80-140, o tam paciam ebay pristate uz £65 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(yellowlady @ 2012 06 14, 13:44)


Kazkaip reklama postas kvepia... nes be praustuvu nieko daugiau neturi si e-parde... kazkaip tustoka si parduotuve g.gif

QUOTE(Pause @ 2012 06 14, 22:29)
As irgi nemaniau internetu pirkti dideliu pirkiniu, bet cia viena mamyte paprotino ebay pasizvalgyti, dabar viska perku internetu thumbup.gif

geriausias pirkinys buvo kriaukle su kranu uz £28 su UPS pristatymu i namus wub.gif

As ne Lietuvoje, tai ne viska gali pristatyti tokiom paciom salygom 4u.gif


Ebay labai geras pasirinkimas, o ir siaip pvz gyvenant UK pigesniu geru dalyku daug galima pasigaudyti namams... pavydziu baltai rolleyes.gif

Gaila,kad tik labai maza dalis siuncia worldwide... tai belieka tik akis paganyti... arba pervezimus organizuotis, kas nemazai nervu gali sugadinti+kainuoja, o dar ka dayti, jei netinka/nepatinka ir grazinti noretum... ech...

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 14 birželio 2012 - 22:14
QUOTE(kristal @ 2012 06 14, 22:12)
Kazkaip reklama postas kvepia... nes be praustuvu nieko daugiau neturi si e-parde... kazkaip tustoka si parduotuve  g.gif

drinks_cheers.gif ta pati pagalvojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 14, 15:51)
Spindulėle, aš irgi mielai įsigyčiau akmens masės vonią ir pastatyčiau viduryje vonios, jei ji būtų didelė, bet mus riboja finansai, tad ieškausi kuo pigesnės, bet neprastos vonios. RAVAK kaip ir tiktų, bet galvoju gal yra dar kokių alternatyvų... Beto, norisi vonią apžiūrėti gyvai, o ne tik iš katalogo rinktis, tai kur tik einam - ten RAVAK išstatytos arba kokios Cersanit, Jyka...



aš pirkau akrilinę vonią iš Sanplast, Lenkijoj. Išsirinkau modelį per monitorių, susiradau pardavėją pakeliui, nes kadangi vyras turi reikalų PL, tai užvežė užstatą, po savaitės pasiėmė. Kol kas ji pas mus dar nepajungta, bet vaizdu ir modeliu, esu labai patenkinta. Gal kas nors ir LT prekiauja jomis
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 06 14, 16:32)
Na jei jau Ravak, tai jų kaina (komplekto, t.y. vonia+kojos, apdaila+jos tvirtinimai) nedaug tesiskiria nuo akmens masės. Pažiūrėjus vien į vonios kainą, tai be abejo atrodo gerokai pigiau nei akmens masė. Bet kojos atskirai, apdailos brangesnės nei akmens masės vonių + apdailai reikia tvirtinimo komplekto. Akmeninės vonios gi iškart su kojomis, apdailos pigesnės ir jom tvirtinti nieko papildomai pirkti nereikia. Tai kai prie akrilinės vonios kainos prisideda visi reikalingi priedai, kaina išsipūčia vos ne iki akmens masės vonios lygio.

Labai teisingai paraset thumbup.gif

Mes bute turejom Ravak, dabar akmens mases vispool jei neklystu (tingiu eit ziuret biggrin.gif ). Tai as tik uz akmens mases vonia 4u.gif
Atsakyti