Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Tikrai... tema nebe apie santechnika, bet apie vyriskiu slapinimosi ypatumus lotuliukas.gif

Beje, manau berniukai auga infantilus tikrai ne del slapinimosi atsisedus, o del prasto mamyciu auklejimo arba tiksliau neauklejimo, o dar blogiau kai tetukai nusiplauna nuo suneliu auklejimo ir mieliau laika leidzia prie PC o ne uzsiima su savo vaikuciu smile.gif

As kai neziuriu kaip ten tie vyriskiai slapinasi, tai mano akyse jie vyriskumo nepraranda kad ir kokia forma slapinasi, svarbu koki WC vaizdeli palieka po reikalu atlikimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 08 birželio 2012 - 14:31
QUOTE(acteeno @ 2012 06 08, 13:55)
Turite omenyje kaina kaip pakabinamo su visu rėmu, jo tvirtinimais ir klavišu? Nes už tiek išeina variantas tik pigusis, o čia jau kyla kokybės klausimai.


Na, pigiausias, lygtais, greituoju budu pagooglinus, radau apie 580 Lt (regis, pagal aprasyma be tvirtinimo varztu). O uz ~800 Lt jau pilnu kompletu ne vienas ir ne du...

Atsakyti
Aš norėjau,kad būtų visai visai priglaustas prie sienos iki apačios, bet tokie modeliai Klaipėdoje arba buvo raityti, arba per brangūs, arba per didelių gabaritų, tad tai dar ne pats pats idealiausias variantas, bet jau arti to. svarstėm ir pakabinamo variantą prieš tai, bet meistrai nemažai papildomai užsiprašė už apdailą, tai padidėjus kainai apsisprendėm ties pastatomu.
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2012 06 08, 15:29)
As kai neziuriu kaip ten tie vyriskiai slapinasi, tai mano akyse jie vyriskumo nepraranda kad ir kokia forma slapinasi, svarbu koki WC vaizdeli palieka po reikalu atlikimo  smile.gif

drinks_cheers.gif

Ir kas per pasakymas kad turi berniukai nuo mergaiciu kuom nors skirtis..? Tipo niekuom daugiau nesiskiria tik slapinimosi forma? bigsmile.gif lotuliukas.gif

Pakabinami wc man negrazus blush2.gif Man daug graziau pastatomas. Aisku pakabinamu tik pliusas del valymo, ir wc ir grindu.. bet grozio tai jokio, keisti man jie rolleyes.gif

O Lacheses klozetas super, jokiu israitymu thumbup.gif Nors musiskis irgi ir palei pat siena ir israitymu neperdaugiausiai smile.gif
O rinkausi tai pagal.. bakelio forma kad man grazi butu ir kad emalis butu geresnes klases, ne ekonomines smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 09 birželio 2012 - 14:12
Iskilo toks daugiau techninis klausimas: ar patogu naudotis pastatoma kriaukle? Na kur ant stalvirsio dedasi kaip dubuo... mazdaug taip
http://www.1000plyte...tuvas_broca_bol
Isivaizduoju, kad turetu labai aplinkui prisitaskyti, kad ir pvz muila norint pasiimti nuo stalvirsio.... ar as klystu? g.gif
Ir dar klausimas: pas ka yra TECE pakabinamas klozetas, kaip ten su tuo vandens pajungimu i bakeli? Mums santechnikai pajunge virs remo, nes tipo kitaip neiseina unsure.gif Tai dabar galvoju, kaip reikes apdaila padaryti, juk vamzdis eina kokie 8-10cm virs remo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistika...: 09 birželio 2012 - 16:08
QUOTE(Mistika... @ 2012 06 09, 17:05)
Iskilo toks daugiau techninis klausimas: ar patogu naudotis pastatoma kriaukle? Na kur ant stalvirsio dedasi kaip dubuo... mazdaug taip
http://www.1000plyte...tuvas_broca_bol
Isivaizduoju, kad turetu labai aplinkui prisitaskyti, kad ir pvz muila norint pasiimti nuo stalvirsio.... ar as klystu?  g.gif

Manau prisitaskys ar ant stalvirsio ar normali kriaukle bus. Ypac jei mazesne. Klausimas ka patogiau valyti, ar stalvirsi, ar grindis smile.gif Man tai stalvirsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2012 06 09, 17:05)
Iskilo toks daugiau techninis klausimas: ar patogu naudotis pastatoma kriaukle? Na kur ant stalvirsio dedasi kaip dubuo... mazdaug taip
http://www.1000plyte...tuvas_broca_bol
Isivaizduoju, kad turetu labai aplinkui prisitaskyti, kad ir pvz muila norint pasiimti nuo stalvirsio.... ar as klystu?  g.gif
Ir dar klausimas: pas ka yra TECE pakabinamas klozetas, kaip ten su tuo vandens pajungimu i bakeli? Mums santechnikai pajunge virs remo, nes tipo kitaip neiseina  unsure.gif  Tai dabar galvoju, kaip reikes apdaila padaryti, juk vamzdis eina  kokie 8-10cm virs remo.

tai, kad kelis lapus atgal apie ta pati jau buvo sneketa... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 09, 14:05)


Ir kas per pasakymas kad turi berniukai nuo mergaiciu kuom nors skirtis..? Tipo niekuom daugiau nesiskiria tik slapinimosi forma?  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Pakabinami wc man negrazus  blush2.gif  Man daug graziau pastatomas. Aisku pakabinamu tik pliusas del valymo, ir wc ir grindu.. bet grozio tai jokio, keisti man jie  rolleyes.gif




Kokios mes visos skirtingos thumbup.gif net tik del nuomones apie anksciau jau apkalbeta tema, bet ir apie klozetu forma doh.gif Nu man asmeniskai ner negrazesnio baldo uz pastatoma WC dar su tokiais idubimais visokiais (kai foto), o kitiems grazu grazu. Taip kad nera ko stebetis, kad kito skonis ar nuomone ar pasakymas kitokie 4u.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 06 10, 10:14)
Kokios mes visos skirtingos  thumbup.gif  net tik del nuomones apie anksciau jau apkalbeta tema, bet ir apie klozetu forma  doh.gif  Nu man asmeniskai ner negrazesnio baldo uz pastatoma WC dar su tokiais idubimais visokiais (kai foto), o kitiems grazu grazu.  Taip kad nera ko stebetis, kad kito skonis ar nuomone ar pasakymas kitokie  4u.gif  doh.gif


Na, mes irgi 2 a. vonioj turesit statyti pastatoma, tai as irgi rinkaus, kad kuo maziau israitymu
http://jusuvonia.lt/...andard-connect/
nes tuos visus islekimus kai reikia nuvalinet-kosmaras.
O siaip, aisku, kiekvieno musu skoniai skiriasi. Taigi gyventume tada kaip sovietiniais laikais, beveik visi vienodai lotuliukas.gif
O 1 a. vonioj tai jau pakabinams, bet dar niekaip neissirenku kad patiktu ir kaina nekastu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spindulėlė: 10 birželio 2012 - 09:52
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 10, 09:50)
O 1 a. vonioj tai jau pakabinams, bet dar niekaip neissirenku kad patiktu ir kaina nekastu.

as jums i az parasysiu tinklapi, is kur pati pirkau, ten randu geriausius pasiulymus.
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 06 10, 11:26)
as jums i az parasysiu tinklapi, is kur pati pirkau, ten randu geriausius pasiulymus.

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 10, 10:35)


Tai jau dalinkites ir su kitais...

As pvz. irgi jau ziurineju - kas kur uz kiek ir kaip... g.gif

4u.gif
Atsakyti