Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(zikas1970 @ 2012 06 07, 20:51)
O kur jus pirkot uzuolaida? Koks materjolas? Nes mes dar neturim uzuolaidos, mirtinai reikia  biggrin.gif Pas mus tik viena sienele bus uztraukiama, kita padaryta is plyteliu. As irgi neatsidziaugiu, taip nenorejau duso kabinos ir labai del to esu patenkinta  thumbup.gif  Ir patogu, ir valyti - zuikio daina  smile.gif



užuolaida iš senukų ar ermitažo, nepamenu tiksliai, bet kaina nežinau už ką tokia, apie 50lt 100% poliesteris. Kadangi nuo lubų kabinamos, tai trūko aukščio, pati pailginau su kitos poliesterinės medžiagos gabaliuku.
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 08, 09:08)
Kodel jei tupdyti tai jau kaip vistike?  bigsmile.gif  juk tustinasi tai ir vyriskoji gimine atsisedus, tai ko ir slapintis taip negali?  bigsmile.gif Kodel is kart jau kaip vistike.. is kur toks poziuris? smile.gif

Nu kaip labai teisingai auksciau parase kad turi gi berniukai skirtis nuo mergaiciu biggrin.gif
Atsakyti
Ilindau pasiskaityt apie vonios kambari, o cia tema apie sysiojimo kultura lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2012 06 07, 19:47)
Iš praktikos: turim dušą- ne dušą o tiesiog zoną ant žemės, kurį darėm tokį dėl erdvės. Labai labai patinka, valyti labai paprasta, nes plytelės matinės, baltos, siūlės specialiai tamsios ir visas dušas tikrai lengvai valomas (jeigu būtų kokios blizgios plytelės ir šviesios siūlės, matyt, nusišaučiau). Ir dar gi mūsų atveju nedėjom jokių sienelių, o dušas užsitraukia užuolaida, kuri prie kampų ir apačioje prie žemės segasi magnetais (mūsų išradimas) kol kas geriau mūsų situacijoje nieko neįsivaizduoju. IR labai patogu valyti visą vonią, prasiurbiu visur ir tik po to plaunu.

nuotraukos



Lachese, as neatsistebiu Jusu sumanumu smile.gif Kiekvienas kampas tiek apgalvotas... wub.gif
Klausimas - is ko spinteles stalvirsis? http://public.fotki....1087.html#media g.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonlight @ 2012 06 08, 11:23)
Lachese, as neatsistebiu Jusu sumanumu smile.gif Kiekvienas kampas tiek apgalvotas...  wub.gif
Klausimas - is ko spinteles stalvirsis? http://public.fotki....1087.html#media  g.gif

Agam, man ir įdomu iš ko jis. Panašiai norėčiau ir aš kažko.
Ir glaistas pas jus rudas??
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 06 08, 10:36)
Agam, man ir įdomu iš ko jis. Panašiai norėčiau ir aš kažko.


Manau, kad yra du variantai:
a ) Plastikine palange...
b ) Stalvirsis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allberto: 08 birželio 2012 - 10:39
Tiesą sakot, stalviršis, o siūlės tamsiai pilkos, tik nuo dirbtinės šviesos atrodo rudai.

Jau kažkada rašiau,bet pasikartosiu, labai geras, kas gali turėti tik pastatomą, klozeto modelis, valyti minimum iš išorės, negalėjau pakesti tų raitytų formų, kur prisirenka dulkės ir dvigubos bakelio sienelės, tai nerasoja.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2012 06 08, 12:11)

Jau kažkada rašiau,bet pasikartosiu, labai geras, kas gali turėti tik pastatomą, klozeto modelis, valyti minimum iš išorės, negalėjau pakesti tų raitytų formų, kur prisirenka dulkės  ir dvigubos bakelio sienelės, tai nerasoja.


Man irgi valymas doh.gif

Kas per firma? modelis? kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 08, 12:53)
Man irgi valymas  doh.gif

Kas per firma? modelis? kaina?  4u.gif


Aš, Jums leidus, atsakysiu - nuotraukose WC Ideal Standard Connect Pure. O be to jis sunaudoja tik 2.5/4.5 litrų H2O, o ne 3/6, kaip didžioji dauguma kitų.
Atsakyti
modelis čia kažkaip ten labai derėjomės atsimenu, tai negaliu tikslios kainos pasakyti, bet panaršius rodo tokią kainą 950/850, mokėjom kažkur apie 800lt.
Atsakyti
Nu jo, kaina daugmaz kaip pakabinamo... ax.gif
Bet jeigu prieziura patogi, tada kas belieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 06 08, 13:50)
Nu jo, kaina daugmaz kaip pakabinamo...  ax.gif
Bet jeigu prieziura patogi, tada kas belieka smile.gif


Turite omenyje kaina kaip pakabinamo su visu rėmu, jo tvirtinimais ir klavišu? Nes už tiek išeina variantas tik pigusis, o čia jau kyla kokybės klausimai.
Atsakyti