Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(kristal @ 2012 06 02, 15:48)
Tik be padeklo pliusas toks, kad sveisti maziau reikia, o ir paprasciau plyteles geras, nei padekla balta sveisti  doh.gif



Iš praktikos: turim dušą- ne dušą o tiesiog zoną ant žemės, kurį darėm tokį dėl erdvės. Labai labai patinka, valyti labai paprasta, nes plytelės matinės, baltos, siūlės specialiai tamsios ir visas dušas tikrai lengvai valomas (jeigu būtų kokios blizgios plytelės ir šviesios siūlės, matyt, nusišaučiau). Ir dar gi mūsų atveju nedėjom jokių sienelių, o dušas užsitraukia užuolaida, kuri prie kampų ir apačioje prie žemės segasi magnetais (mūsų išradimas) kol kas geriau mūsų situacijoje nieko neįsivaizduoju. IR labai patogu valyti visą vonią, prasiurbiu visur ir tik po to plaunu.

nuotraukos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 07 birželio 2012 - 19:51
QUOTE(allberto @ 2012 06 07, 07:30)
Manau, kad pagrindinis pakabinamo pliusas - prieziura!
Po apacia lengva isvalyti, is virsaus praktiskai nera kur dulkems nusesti.

Taigi, kaip tinginys, mastau apie toki pasirinkima.

Taciau, jeigu tvarkymasis nera problema (arba netgi suteikia malonuma!), tai drasiai galima rinktis pastatoma.  mirksiukas.gif


Tai vat, ir prieziura jo lengvesne butu... Tuolab, kad tvarkytis man tikrai nera pats didziausias malonumas biggrin.gif
Gal zinot kokiais kriterijais vadovautis, renkantis pakabinama unitaza? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2012 06 07, 19:47)
Iš praktikos: turim dušą- ne dušą o tiesiog zoną ant žemės, kurį darėm tokį dėl erdvės. Labai labai patinka, valyti labai paprasta, nes plytelės matinės, baltos, siūlės specialiai tamsios ir visas dušas tikrai lengvai valomas (jeigu būtų kokios blizgios plytelės ir šviesios siūlės, matyt, nusišaučiau). Ir dar gi mūsų atveju nedėjom jokių sienelių, o dušas užsitraukia užuolaida, kuri prie kampų ir apačioje prie žemės segasi magnetais (mūsų išradimas) kol kas geriau mūsų situacijoje nieko neįsivaizduoju. IR labai patogu valyti visą vonią, prasiurbiu visur ir tik po to plaunu.

nuotraukos

O kur jus pirkot uzuolaida? Koks materjolas? Nes mes dar neturim uzuolaidos, mirtinai reikia biggrin.gif Pas mus tik viena sienele bus uztraukiama, kita padaryta is plyteliu. As irgi neatsidziaugiu, taip nenorejau duso kabinos ir labai del to esu patenkinta thumbup.gif Ir patogu, ir valyti - zuikio daina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2012 06 02, 13:14)
del bide - na ji skirta moteriskai giminei, kai nori dazniau apsiprausti nereiketu lysti i dusine, kad ir iki puses, kam tas kojas slapinti ir apsiprausimas daug patogesnis, bei nereikia vonios apzerkti, kaip as kol kas praktikuoju biggrin.gif

Pasidarem bide ir nesinaudojam, kazkodel man po ipratimu patogiau apsizergus vonia lotuliukas.gif Gal vaikai pasinaudos paauge.. ar patys kada iprasim.. biggrin.gif

QUOTE(Kriaka @ 2012 06 02, 13:32)
abejoju, kad mamos kaltos, nemanau, kad kuri leistu "varyk, suneli, kur tik pataikai"  lotuliukas.gif  Juk netupdyti tuos berniukus, o veliau suaugusius vyrus kaip mergaites, nu taip nevyyyyriska  schmoll.gif  schmoll.gif Cia daugiau nuo bendro isprusimo ir tvarkingumo priklauso, ar privares "mimo" nuvalysi, ar paliksi ir iseisi kaip is vieso tualeto.

Nieko blogo nematau kai daro vyrai atsisede, ir saviski vaika mokysiu taip mirksiukas.gif lauke tegul daro kaip nori ar viesam tualete, ir dabar lauke atsistoje darom. Nu bet namie tai jau ne, gales sest ir sedet, o ne taskyt man visur aplinkui. Vyras taip pat sedi biggrin.gif savo vyriskuma atsistojus gali irodinet viesuose tualetuose ar dar kur.. bet tik ne namie.. smile.gif
Man is po kiekvienu sveciu baisu i wc savo nueit kad nepamatyciau kokio laselio ant tuliko krasto, feee neapkenciu doh.gif jei jau nepataiko tai nors nuvalytu! biggrin.gif
O del mamu, tai patikekit,i visokiu yra.. kai sunelis pats geriausias nuostabiausias, gali taskytis i visas puses, o jos eina is paskos ir valo doh.gif doh.gif

Neseniai siltinom nama, ir darbininkai naudojosi visi pirties wc (pirtis atskiram pastate nuo namo), tai jau geriau nematyt kas ten is jo liko.. ir vaizdas ir smarve doh.gif doh.gif doh.gif kaip viesam tualete doh.gif Pasakiau vyrui kad pats ir valysis, jo gimine pridirbo, as svetimo s.. tikrai neplausiu, negaliu net ieit i ta patalpa kai zinau kad svetimi pridirbo lotuliukas.gif o pirtim as nesinaudoju, simtas metu man ji..ten MB teritorija, tai gales ir sveistis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 07 birželio 2012 - 22:17
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 07, 23:08)


doh.gif Kokia Jus karinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 06 07, 23:20)
doh.gif Kokia Jus karinga 4u.gif

Ne.. tik kitu myzalu neturiu jokio noro valyt ir matyt pritaskyta biggrin.gif Vonia ir wc man turi blizget.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 07, 22:08)

Nieko blogo nematau kai daro vyrai atsisede,

drinks_cheers.gif thumbup.gif Visas mano mintis surasei biggrin.gif Man pagrindinis tuliko tvarkymas tik po sveciu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 08, 06:44)
Ne.. tik kitu myzalu neturiu jokio noro valyt ir matyt pritaskyta  biggrin.gif Vonia ir wc man turi blizget..  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 06 07, 22:08)
Nieko blogo nematau kai daro vyrai atsisede, ir saviski vaika mokysiu taip  mirksiukas.gif  lauke tegul daro kaip nori ar viesam tualete, ir dabar lauke atsistoje darom. Nu bet namie tai jau ne, gales sest ir sedet, o ne taskyt man visur aplinkui. Vyras taip pat sedi  biggrin.gif savo vyriskuma atsistojus gali irodinet viesuose tualetuose ar dar kur.. bet tik ne namie.. smile.gif

Tai gi as rasiau-kiekvienam savo doh.gif
o perskaicius irma mintis buvo, ar nelengviau makonti brniuka tvarkingai sysioti, nuvalyti po saves jei ka..nei tupdyti kaip vistike biggrin.gif Jus bent lauke netupdot ir tai gerai. Teko matyti vaizdeli, kai berniuka mamyte tupde kaip mergaite zoluteje pasysioti....nu ka as zinau...taip ir auginam infantiliska vyriskaja gimine.... CIA MANO NUOMONE IR JI NEBUTINAI TURI SUTAPTI SU JUSISKE mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šaip nuo 40 metų vyrams dėrėtų sėdint siusioti, čia gydytojai taip rekomenduoja, prostatos problemų dėl to mažiau ir pan., bet jei aš saviškiam taip pasiūlyčiau, pagalvotų kad išprotėjau... lotuliukas.gif .ir bernų savo nesodinu, na turi gi jie kažkuo nuo mergičkų skirtis.....atsiparšau, už poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2012 06 08, 08:17)
Šaip nuo 40 metų vyrams dėrėtų sėdint siusioti, čia gydytojai taip rekomenduoja, prostatos problemų dėl to mažiau ir pan., bet jei aš saviškiam taip pasiūlyčiau, pagalvotų kad išprotėjau... lotuliukas.gif .ir bernų savo nesodinu, na turi gi jie kažkuo nuo mergičkų skirtis.....atsiparšau, už  poster_offtopic.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2012 06 08, 09:17)
Šaip nuo 40 metų vyrams dėrėtų sėdint siusioti, čia gydytojai taip rekomenduoja, prostatos problemų dėl to mažiau ir pan., bet jei aš saviškiam taip pasiūlyčiau, pagalvotų kad išprotėjau... lotuliukas.gif .ir bernų savo nesodinu, na turi gi jie kažkuo nuo mergičkų skirtis.....atsiparšau, už  poster_offtopic.gif

thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 06 08, 09:12)
Tai gi as rasiau-kiekvienam savo  doh.gif
o perskaicius irma mintis buvo, ar nelengviau makonti brniuka tvarkingai sysioti, nuvalyti po saves jei ka..nei tupdyti kaip vistike  biggrin.gif  Jus bent lauke netupdot ir tai gerai. Teko matyti vaizdeli, kai berniuka mamyte tupde kaip mergaite zoluteje pasysioti....nu ka as zinau...taip ir auginam infantiliska vyriskaja gimine.... CIA MANO NUOMONE IR JI NEBUTINAI TURI SUTAPTI SU JUSISKE  mirksiukas.gif  4u.gif

Tai jeigu man tualeta paliktu svaru, tai tegul sysioja nors ir atsigule lotuliukas.gif kazkodel is po kiekvienu sveciu tualete vaizdas ne koks biggrin.gif Vyro atsisedus daryt neteko verst, pats nuo vaikystes taip daro, kaip ir jo tevas, pasiseke man biggrin.gif tikiuos ir sunus toki pavyzdi paims, o nesitaskys aplinkui lotuliukas.gif
Kodel jei tupdyti tai jau kaip vistike? bigsmile.gif juk tustinasi tai ir vyriskoji gimine atsisedus, tai ko ir slapintis taip negali? bigsmile.gif Kodel is kart jau kaip vistike.. is kur toks poziuris? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 08 birželio 2012 - 09:18