Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

Che che, žiū tik dink keliom dienom apie ką kalbos pasisuka:D
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 06 04, 09:04)
Che che, žiū tik dink keliom dienom apie ką kalbos pasisuka:D


Tai ka, permetet mane blink.gif Man raso, o as nesuprantu ko is manes nori. Galvoju ar as cia miegodama kazkam rasineju, kad paskui nepamenu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, ieškome pirkti mini praustuvą, plotis būtinai turi būti iki 20 cm, nes maža erdvė. Gal žinote, kur yra pirkti?
Ačiū už ats. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 06 05, 17:34)
Sveiki, ieškome pirkti mini praustuvą, plotis būtinai turi būti iki 20 cm, nes maža erdvė. Gal žinote, kur yra pirkti?
Ačiū už ats. 4u.gif


20 cm blink.gif . Net nuejau savo pasimatuoti. Musu viena patalpa ir maza. Dejom pati maziausia tada koki radom praustuva. Jis 37 cm. Bet ir taip vos rankos i ji telpa doh.gif

Sekmes paieskose 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Iškilo klausimas dėl klozeto: ką patartumėt - pakabinamą ar visgi senąjį, gerąjį pastatomą? Pakabinamas, kiek suprantu (pigiausias) su viskuo kainuos apie 900 Lt, tai aišku brangiau nei pastatomas, bet man taip norisi bent šiek tiek modernumo, o ir vietos optiškai susitaupytų vonioj g.gif Tik vyras prisiklausė iš pažįstamų, kad jei kas bakelyje užstringa, tai labai sunku pataisyt per tą vandens nuleidimo mygtuką, o sienoj plytelių gi nedauši...
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2012 06 06, 22:18)
Labutis  4u.gif

Iškilo klausimas dėl  klozeto: ką patartumėt - pakabinamą ar visgi senąjį, gerąjį pastatomą? Pakabinamas, kiek suprantu (pigiausias) su viskuo kainuos apie 900 Lt, tai aišku brangiau nei pastatomas, bet man taip norisi bent šiek tiek modernumo, o ir vietos optiškai susitaupytų vonioj  g.gif Tik vyras prisiklausė iš pažįstamų, kad jei kas bakelyje užstringa, tai labai sunku pataisyt per tą vandens nuleidimo mygtuką, o sienoj plytelių gi nedauši...

Aš irgi labai norėjau pakabinamo wc, bet, kai namas senos statybos ir seni vamzdynai tėtis (jis santechnikas) pats mane atkalbėjo, nes jei tik kas kur truputį teks visas plyteles lupti žemėn, daužti sieną ir ieškot problemų.. Tai ir pasirinkom laisvai pastatomą unitazą su plokštesniu bakeliu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoduke`: 06 birželio 2012 - 21:22
QUOTE(Fei @ 2012 06 06, 21:18)
Labutis  4u.gif
Tik vyras prisiklausė iš pažįstamų, kad jei kas bakelyje užstringa, tai labai sunku pataisyt per tą vandens nuleidimo mygtuką, o sienoj plytelių gi nedauši...


Labas rytas,

Ne visai taip baisiai. Labai sunku būna nebent tuomet, kai nežinoma, ką ten konkrečiai reikia daryti, o ir ne bet kokios rankos ten telpa. O šiaip per klavišo anga galima visą bakelio turinį lauk išversti.
Atsakyti
Manau, kad pagrindinis pakabinamo pliusas - prieziura!
Po apacia lengva isvalyti, is virsaus praktiskai nera kur dulkems nusesti.

Taigi, kaip tinginys, mastau apie toki pasirinkima.

Taciau, jeigu tvarkymasis nera problema (arba netgi suteikia malonuma!), tai drasiai galima rinktis pastatoma. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 06 05, 18:34)
Sveiki, ieškome pirkti mini praustuvą, plotis būtinai turi būti iki 20 cm, nes maža erdvė. Gal žinote, kur yra pirkti?
Ačiū už ats. 4u.gif


kai man reikėjo mažo praustuvėlio tualeto patalpoje, tai pirkau šį, bet jo plotis vis viena 29 cm., bet jis jau tikrai mažytis ax.gif
http://www.laikasnam...-5393-oxid.html

...tačiau šiek tiek vėliau Dnzyje užmačiau dar vieną, jo nematavau, bet mano nuomone buvo dar mažesnis ir už šį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astra777 @ 2012 06 07, 10:00)
...tačiau šiek tiek vėliau Dnzyje užmačiau dar vieną, jo nematavau, bet mano nuomone buvo dar mažesnis ir už šį. 4u.gif

O kur tas "Dnzyje"? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 06 07, 09:51)
O kur tas "Dnzyje"? blink.gif


DENZIS wink.gif
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 06 05, 18:34)
Sveiki, ieškome pirkti mini praustuvą, plotis būtinai turi būti iki 20 cm, nes maža erdvė. Gal žinote, kur yra pirkti?
Ačiū už ats. 4u.gif

iki 20 cm kažin ar bus lengva rasti, jei apskritai tokių būna g.gif turbūt mažiausias kokį esu mačiusi yra šis

o draugams reikėjo irgi labai mažo ir siauro praustuvėlio, tai jie liejosi pagal užsakymą kažkokioj firmoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 07 birželio 2012 - 19:42