Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(kristal @ 2012 05 30, 07:32)
Mes irgi dusa darysime be padeklo ir is stiklo blokeliu  wub.gif tikiuosi nereikes gailetis (kad kokie minusai galimi neislystu, pvz pelesis ant siuliu).
Tokia pastatoma vonia be galo grazi ir man, tik as jauciu atsisakysim tokios, nes man neaisku kaip reikes isvalyti, kai vandens, putu pribegs uz jos  g.gif O kadpribegs tai faktas, nes kai musu vaikai maudosi, tai vanduo visur  doh.gif
Man kazkaip atrodo tokios vonios skirtos arba labai ramiems (nesitaskantiesm) arba jas reikia atitraukus statyti, kad is visu pusiu priejimas valymui butu.

na kiek girdejau atsiliepimu, tai visi labai patenkinti del "plytelines" duso kabinos. Reikia butinai trapo, geriausiai ji deti prie isejimo is dusines, tada pagal prakrika jis labaisiai pasiteisina. Vanduo visas subega ir nera kur pelesiui kauptis smile.gif ta prasme vanduo niekur neuzsistovi.
Kas del vonios"bliudelio", kadangi mes irgi turim dvi paneles, kurios greiciausiai ateis i musu vonia pasiturksti, todel pilno bliudelio nedesim, desim su priejimu prie galines sienos o cia is priekio bus ale bliudelio formos. Yra tokiu, o tuomet dingsta uz vonios galines sieneles valymo problema smile.gif maisytuva desim per viduri vonios smile.gif
Atsakyti
Kazkaip man trodo, kad naudojantis turetu prisitaskyti aplink.
Nesidariau net bide as, nors vietos sociai. Kazkaip irgi pas drauge yra, tai tik kojas plauna ir dar is paskos visu turi varinet, kad pavalyt. Na, tada duse lai kojas plaunas, negu dar vienas daiktas, kuriam tarnaut reiks.
Bet cia jau kiekvieno apsisprendimas.
Geriau jau pisuara reikejo pasistatyt, o tai kazkaip vyrukai vis normaliai nepataiko doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 31, 07:31)
Kazkaip man trodo, kad naudojantis turetu prisitaskyti aplink.
Nesidariau net bide as, nors vietos sociai. Kazkaip irgi pas drauge yra, tai tik kojas plauna ir dar is paskos visu turi varinet, kad pavalyt. Na, tada duse lai kojas plaunas, negu dar vienas daiktas, kuriam tarnaut reiks.
Bet cia jau kiekvieno apsisprendimas.
Geriau jau pisuara reikejo pasistatyt, o tai kazkaip vyrukai vis normaliai nepataiko doh.gif  lotuliukas.gif

nu mes pas tevus name bide naudojame pagal paskirti "uodegyciu plovimui" nepakeiciamas daiktas. Cia turbut kiek zmoniu tiek nuomoniu, bet kiekvienas pasirenka ar deti pagal savo poreiki wink.gif as butinai desiu ir tevu vonioje, ir mergaiciu vonioje!!! wink.gif
o dek taskymosi, tai juk reguliuojasi sroves stiprumas ir aukstis, tai tik reikii prisitaikyti ir niekas nesitaskys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarune+: 31 gegužės 2012 - 07:53
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 31, 07:31)
Kazkaip man trodo, kad naudojantis turetu prisitaskyti aplink.
Nesidariau net bide as, nors vietos sociai. Kazkaip irgi pas drauge yra, tai tik kojas plauna ir dar is paskos visu turi varinet, kad pavalyt. Na, tada duse lai kojas plaunas, negu dar vienas daiktas, kuriam tarnaut reiks.Bet cia jau kiekvieno apsisprendimas.
Geriau jau pisuara reikejo pasistatyt, o tai kazkaip vyrukai vis normaliai nepataiko doh.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif pas mus butent taip ir bus, vis gi vyrukai seimoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 05 30, 15:37)
net nežinau kokios firmos tiesą pasakius. Lygios jos, tik kraštuose taip kaip išimta biški, nu tokios ale bangos. ir nedidukės pas mus jos bus, berods 20x20 ir blizgios, tikiuosi su tuo neprašovėm. Didelių nenorėjau, nes kažkodėl galvojau, kad mažam kambariuke nelabai kaip atrodys didžiulės.
O grindys bus irgi šviesios va tokios http://www.keramika....o?&ko=1&pid=565, bet labai norėjau tamsių http://www.keramika....o?&ko=1&pid=564
Tamsių irgi pabijojau. Gal kai bus šviesiai viskas, tai ir vietos atrodys daugiau.

Aš tai noriu ir grindų vonioje baltų arba ne rusvų. Mano "yda", kad kai kas nors labai patinka, aš galvoju tik apie tai ir niekas kitas tuomet neįtinka doh.gif . šiuo metu tai yra baltos plytelės biggrin.gif o vonių yra 2, ir niekaip nesugalvoju ką kitai voniai išrinkti, visos mintys tik apie baltas plyteles biggrin.gif . Bet nesinori vienodai padaryti...


QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 30, 17:29)
Norejau grynai baltu, be jokiu dryzeliu ar debeseliu.

Bet MB burbejo, tai dabar uzsakytos ne baltos. O uztepimui yra skystis, gana nebrangus. Berods Delfinas vadinas.


Ačiū reikės pažiūrėti dėl šio skysčio.
O dėl baltų plytelių - taip atrodo nepraktiškai. Bet pvz. dabar ruošiamės atostogauti ir žiūrinėju nuomuotis butą, tai žiūriu nemažai yra baltų vonių nuomuojamuose butuose (baltos plytelės su baltais/šviesiais tarpais). Tai, jei būtų labai nepraktiška, nemanau kad dėtų tokias plyteles g.gif.


QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 05 30, 22:52)
antras variantas, nes su pirmu valydama dantis ar pan. ranka dauzysi i siena (pas mane atvirkstinis variantas, tai as i duso kabina dauzau  doh.gif ) ir kriaukle labiau i kaire "pastumk", kad gautus mazdaug per viduri tarp kabinos ir sienos  ax.gif

O kiek pas tave vietos kriauklei? Aš galvoju 90cm pločio turėtų pakakti?


QUOTE(jblmami @ 2012 05 31, 00:03)
Pas mus kaip jusu pirmas variantas, tik duso kabina sukeista su WC.  thumbup.gif . Tik mes dejom truputi mazesne kabina. Ji yra 1mx1m ir su dviem durelem per kampa. Islosem vietos, tad praustuva su spintelem dejom per visa sienele esancia priesais dusa ir WC thumbup.gif .


o tavo dušo kabina vienvietė gaunasi? Aš labai noriu dvivietės ax.gif .
Atsakyti
[quote=Grikute,2012 05 30, 22:54]
Sveikos mergaites, mes irgi netrukus isirenginesime naujus namucius. Turiu toki klausima?
Gal kazkas planuojate isirengti bide-dusa?

Aš turiu šitą daiktą. naudoju jau metai, nusiskundimų kol kas nėra. Tai maišytuvas su bidete funkcija.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 05 31, 13:30)
Aš tai noriu ir grindų vonioje baltų arba ne rusvų. Mano "yda", kad kai kas nors labai patinka, aš galvoju tik apie tai ir niekas kitas tuomet neįtinka  doh.gif . šiuo metu tai yra baltos plytelės  biggrin.gif o vonių yra 2, ir niekaip nesugalvoju ką kitai voniai išrinkti, visos mintys tik apie baltas plyteles  biggrin.gif . Bet nesinori vienodai padaryti...
O dėl baltų plytelių - taip atrodo nepraktiškai. Bet pvz. dabar ruošiamės atostogauti ir žiūrinėju nuomuotis butą, tai žiūriu nemažai yra baltų vonių nuomuojamuose butuose (baltos plytelės su baltais/šviesiais tarpais). Tai, jei būtų labai nepraktiška, nemanau kad dėtų tokias plyteles  g.gif.

Turiu dabar vonioje baltas grindines plyteles, gyvenam cia 7 metus ir keikiu jas kasdiena doh.gif Gyvenime niekur niekada nedeciau ant grinsu baltos spalvos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 05 31, 14:30)
O kiek pas tave vietos kriauklei? Aš galvoju 90cm pločio turėtų pakakti?

ka tik pamatavau, tai 80 cm tarp sienos ir duso kabinos unsure.gif pastoviai ranka dauzau, o kaip "saldu" buna, kai pataikau per alkunes nerva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 05 31, 14:30)
Aš tai noriu ir grindų vonioje baltų arba ne rusvų. Mano "yda", kad kai kas nors labai patinka, aš galvoju tik apie tai ir niekas kitas tuomet neįtinka  doh.gif . šiuo metu tai yra baltos plytelės  biggrin.gif o vonių yra 2, ir niekaip nesugalvoju ką kitai voniai išrinkti, visos mintys tik apie baltas plyteles  biggrin.gif . Bet nesinori vienodai padaryti...

Pas man ir panašiai, nusipirkau grindines plyteles, dar jų nesudėjau, nežinau net kaip atrodys, bet gaila kad nepirkau tamsiai rudų. Ir galvoju, ar gerai padariau, kad leidausi atkalbėjama nuo tamsių g.gif aj, nu bet kaip bus taip bus. Tik vat nežinau kokios spalkvos baldus darytis reiks, su fantazija pas man nekas. Kas tiks prie tų grindų ir baltų sienų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2012 05 31, 08:27)
na kiek girdejau atsiliepimu, tai visi labai patenkinti del "plytelines" duso kabinos. Reikia butinai trapo, geriausiai ji deti prie isejimo is dusines, tada pagal prakrika jis labaisiai pasiteisina. Vanduo visas subega ir nera kur pelesiui kauptis smile.gif ta prasme vanduo niekur neuzsistovi.


O kur tokia info gavote? bigsmile.gif Reiktu ir man atidziau susiziureti del trapo irengimo vietos, nes santechnikai ir vyras abejoju ar zinos tai doh.gif O tai taip iseina, kad nuolydis tures buti i isejimo puse link trapo?
O jus borteli darysite ant zemes? As planuoju nedideli...

IR KLAUSIMAS VISOMS - KOKIO DYDZIO DUSAS OPTIMALIAUSIAS? Ar komfortiskam naudojimuisi uztenka 100x120cm

QUOTE(sarune+ @ 2012 05 31, 08:51)
nu mes pas tevus name bide naudojame pagal paskirti "uodegyciu plovimui" nepakeiciamas daiktas. Cia turbut kiek zmoniu tiek nuomoniu, bet kiekvienas pasirenka ar deti pagal savo poreiki wink.gif as butinai desiu ir tevu vonioje, ir mergaiciu vonioje!!! wink.gif
o dek taskymosi, tai juk reguliuojasi sroves stiprumas ir aukstis, tai tik reikii prisitaikyti ir niekas nesitaskys biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif moteriskai linijai (nors, kiek zinau, ir vyrai mielai naudojasi) nepakeiciamas daiktas, ypac kai ir mazosios merginos po kiekvieno "rimto reikalo" apsiplauti reikalauja, o kur dar musu dienos cool.gif
Name irgi tikrai desim ir tevu, ir vaiku voniose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 31 gegužės 2012 - 19:09
QUOTE(Auruma @ 2012 05 31, 13:30)
O dėl baltų plytelių - taip atrodo nepraktiškai. Bet pvz. dabar ruošiamės atostogauti ir žiūrinėju nuomuotis butą, tai žiūriu nemažai yra baltų vonių nuomuojamuose butuose (baltos plytelės su baltais/šviesiais tarpais). Tai, jei būtų labai nepraktiška, nemanau kad dėtų tokias plyteles  g.gif.

o tavo dušo kabina vienvietė gaunasi? Aš labai noriu dvivietės  ax.gif .


Nematau nieko blogo del baltu plyteliu. Balta yra klasika. Toki vinios kambari gali kas kazkiek metu "atnaujinti" keisdama tik akcentus, ranksluoscius, kilimelius ir t.t. thumbup.gif
Dabar mergiociu vonios kambarys baltas su lila kilimeliais, ranksluosciais, muilais, dekoracijom t.t. thumbup.gif . Priestai buvo su pilkais akcentais.

Normali ta kabina. Kai reikejo tai ir su vaikais tilpdavau. Meiliai tongue.gif . Man ir tokio dydzio kabinos valymui per akis.
Nezinau kam tos dvigubos reiktu. g.gif

Man tai labai keistai skamba, kai cia moterys taip sureiksmina bide. Stojasi toks klausimas. Jus tik "uodegeles" plaunat? Skyciau patogu su mazais vaikai, kai ju nereikia kilnoti, kad rankas nuplauti. Na dar ****** buvo patogu plautis. bet tie vaikai taip greitai auga, kad tikrai del to neverta. O siaip kaip ta vaika sakykim koki dvimeti nuprausti bide po "didelio reikalo" . Man zymiai patogiau vonioj, nes neprisitasko tiek. Tikrai pisuaras zymiai svarbiau butu. Galvojom deti, bet vietos permazai turejom.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2012 05 31, 23:54)
Man tai labai keistai skamba, kai cia moterys taip sureiksmina bide. Stojasi toks klausimas. Jus tik "uodegeles" plaunat? Skyciau patogu su mazais vaikai, kai ju nereikia kilnoti, kad rankas nuplauti. Na dar ****** buvo patogu plautis. bet tie vaikai taip greitai auga, kad tikrai del to neverta.  O siaip kaip ta vaika sakykim koki dvimeti nuprausti bide po "didelio reikalo" . Man zymiai patogiau vonioj, nes neprisitasko tiek. Tikrai pisuaras zymiai svarbiau butu. Galvojom deti, bet vietos permazai turejom.


g.gif Bide paskirtis ir yra uodegeles pasiplauti. Juk i diena po kelis kartus (jei poreikis yra) nusirengt/apsirengt gal ir nera tiek laiko, kad po dusu ar i vonia lysti ar vaikui uzpakaliuka apiplauti, ka vaikas ir pats paauges sugeba padaryti tongue.gif
Na, cia jau asmeninis reikalas kam kas patinka.
O kai norisi tik apsiprausti visai nera reikalo visai lysti i dusa/vonia, kuriuo pagrinde naudojiesi ryte-vakare.
O dvimeti labai paparasta pasodinti ant bide ir apiplauti biggrin.gif
Na, as apie pisuara patilesiu, nes pas mus seimoj moterys valdo lotuliukas.gif
Atsakyti