Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Blue_rose @ 2012 05 24, )
O jums patare santechnikas del maisytuvo ar parduotuvej ?


Mums patare santechnikas. Jis viska pas mus namuose daro. Pirkom internetinej parduotuvej, nes kaip santechnikas sake: mes norim " merso" tik ne uz merso kaina ax.gif . Cia kazkada buvau uzrodziusi ta parduotuve.
Atsakyti
Sveikos gal galit rekomenduot KAUNE gera meistra vonios remontui?
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2012 05 25, 12:41)
user posted image
Beje, kadangi dusa darysim be duso kabinos, o tik is stiklu du sonus, tai jis labai nekris i akis ir erdves taip neuzdengs.


Mes irgi dusa darysime be padeklo ir is stiklo blokeliu wub.gif tikiuosi nereikes gailetis (kad kokie minusai galimi neislystu, pvz pelesis ant siuliu).
Tokia pastatoma vonia be galo grazi ir man, tik as jauciu atsisakysim tokios, nes man neaisku kaip reikes isvalyti, kai vandens, putu pribegs uz jos g.gif O kadpribegs tai faktas, nes kai musu vaikai maudosi, tai vanduo visur doh.gif
Man kazkaip atrodo tokios vonios skirtos arba labai ramiems (nesitaskantiesm) arba jas reikia atitraukus statyti, kad is visu pusiu priejimas valymui butu.
Atsakyti
Sveikos,
Dėlioju vonią ir suabejojau dėl dušo formos - visada galvojau daryti kampuotą (kaip pirmoj foto), bet pagalvojau, kad antru variantu gal daugiau erdvės būtų vonioje ir kėdė tilptų šalia kriauklės ( kad būtų kur prisėsti besiprocedūrinant smile.gif )? Dušo noriu dviviečio, tad ar antu atveju pakaktų vietos?
1. user posted image
2. user posted image

Ir ką manot apie baltas plyteles? Labai noriu jų į vonią, tik galvoju kaip su baltu tarpeliu, ar neapsineš labai? Kažkur kažkada viena ausimi girdėjau apie tai, kad galima tą tarpelį užtepti, apsaugant?

Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 05 30, 13:07)
Sveikos,
Dėlioju vonią ir suabejojau dėl dušo formos - visada galvojau daryti kampuotą (kaip pirmoj foto), bet pagalvojau, kad antru variantu gal daugiau erdvės būtų vonioje ir kėdė tilptų šalia kriauklės ( kad būtų kur prisėsti besiprocedūrinant  smile.gif )? Dušo noriu dviviečio, tad ar antu atveju pakaktų vietos?

Ir ką manot apie baltas plyteles? Labai noriu jų į vonią, tik galvoju kaip su baltu tarpeliu, ar neapsineš labai? Kažkur kažkada viena ausimi girdėjau apie tai, kad galima tą tarpelį užtepti, apsaugant?

Na man irgi labai įdomūs komentarai, nes planuoju panašių matmenų dušą darytis, ir irgi mąstau ar pakaks vietos į plotį jei bus apie 85cm.
Ir plyteles baltas dėsim, jau nusipirkom. Tai dar labiau įįdomu pasidarė ką ten galima tepti ant tarpelių baltų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 05 30, 14:59)
Na man irgi labai įdomūs komentarai, nes planuoju panašių matmenų dušą darytis, ir irgi mąstau ar pakaks vietos į plotį jei bus apie 85cm.
Ir plyteles baltas dėsim, jau nusipirkom. Tai dar labiau įįdomu pasidarė ką ten galima tepti ant tarpelių baltų.  ax.gif

O kokias plyteles nusipirkot?
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 05 30, 14:22)
O kokias plyteles nusipirkot?

net nežinau kokios firmos tiesą pasakius. Lygios jos, tik kraštuose taip kaip išimta biški, nu tokios ale bangos. ir nedidukės pas mus jos bus, berods 20x20 ir blizgios, tikiuosi su tuo neprašovėm. Didelių nenorėjau, nes kažkodėl galvojau, kad mažam kambariuke nelabai kaip atrodys didžiulės.
O grindys bus irgi šviesios va tokios http://www.keramika....o?&ko=1&pid=565, bet labai norėjau tamsių http://www.keramika....o?&ko=1&pid=564
Tamsių irgi pabijojau. Gal kai bus šviesiai viskas, tai ir vietos atrodys daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 05 30, 13:07)


Man ir toks, ir toks grazus. Aisku, gal 2 var. praktiskesnis.

As irgi visada svajojau apie baltas plyteles ir idet violetiniu akcentu.

Norejau grynai baltu, be jokiu dryzeliu ar debeseliu.

Bet MB burbejo, tai dabar uzsakytos ne baltos. O uztepimui yra skystis, gana nebrangus. Berods Delfinas vadinas.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 05 30, 13:07)
Sveikos,
Dėlioju vonią ir suabejojau dėl dušo formos - visada galvojau daryti kampuotą

antras variantas, nes su pirmu valydama dantis ar pan. ranka dauzysi i siena (pas mane atvirkstinis variantas, tai as i duso kabina dauzau doh.gif ) ir kriaukle labiau i kaire "pastumk", kad gautus mazdaug per viduri tarp kabinos ir sienos ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, mes irgi netrukus isirenginesime naujus namucius. Turiu toki klausima?
Gal kazkas planuojate isirengti bide-dusa?

Pvz. user posted image

Tiesiog nera tiek vietos, kad galetume sau leisti bide. O cia toks visai butu patogus variantas. Kiek teko dometis, tai dedamas maisytuvas ir duso slangute su galvute.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 05 30, 12:07)
Sveikos,
Dėlioju vonią ir suabejojau dėl dušo formos - visada galvojau daryti kampuotą (kaip pirmoj foto), bet pagalvojau, kad antru variantu gal daugiau erdvės būtų vonioje ir kėdė tilptų šalia kriauklės ( kad būtų kur prisėsti besiprocedūrinant  smile.gif )? Dušo noriu dviviečio, tad ar antu atveju pakaktų vietos?
1. user posted image
2. user posted image

Ir ką manot apie baltas plyteles? Labai noriu jų į vonią, tik galvoju kaip su baltu tarpeliu, ar neapsineš labai? Kažkur kažkada viena ausimi girdėjau apie tai, kad galima tą tarpelį užtepti, apsaugant?


Pas mus kaip jusu pirmas variantas, tik duso kabina sukeista su WC. thumbup.gif . Tik mes dejom truputi mazesne kabina. Ji yra 1mx1m ir su dviem durelem per kampa. Islosem vietos, tad praustuva su spintelem dejom per visa sienele esancia priesais dusa ir WC thumbup.gif . Kur jusu praustuvas ten pas mus langas. Prie WC ir radiatorius iki lango tilpo thumbup.gif .
Plytele dejom didesnes( nes mazesnis kambarys del ju optiskai siektiek padidejo. Ir "ramesnis " vaizdas gaunasi) baltas ir labai tamsiai rudas. Tarpelius darem visiskai mini ir sviesiai pilkus ir tamsisi rudus. Meistras nuo baltu atkalbejo.
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2012 05 30, 22:54)
Gal kazkas planuojate isirengti bide-dusa?
user posted image


Pas pussesere toks variantas buvo irengtas, tai neprilipo naudojimui kazkaip g.gif
Cia kaip skalbykle-dziovykle, nei velnias nei gegute doh.gif

Nezinau detaliu kodel tiksliai neprilipo, bet beveik nesinaudodavo.
Atsakyti