Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(millena @ 2012 05 20, 22:37)
Labas vakaras. Jus cia apie grindis, o as del isplanavimo noriu pasitarti. Vonioj santechnika isvedziota taip
user posted image

man labai nepatinka wc puodas priesais duris, pries langa (langai 90 cm nuo grindu, tai pakabinamo jau neirengsi). Beto vonioj maudantis po dusu taskysis langas. Uzuolaideliu tikrai nenoriu.
Vistiek teks perdaryt, tad malonu butu isgirsti patarimu kaip isirengti dusine (vonia paliekant  ax.gif ) ir bide... Skalbykle/dziovykle iskeliavo i sandeliuka.
Nei duru, nei langu neperstumsim  lotuliukas.gif

vonia per viduri tos pacios sienos, tulikas vietoj spinteles, spintele tarp langu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 05 20, 00:11)
Tiesa, dekui Renata. reikes apziureti viniline daugiasluoksne danga.

Ner uz ka, jei jus Vilniete tai Domus Galerijoj yra 2 aukste, dar kazkas sake kad Kaune yra, bet tiksliau nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 05 21, 10:05)
Ner uz ka, jei jus Vilniete tai Domus Galerijoj yra 2 aukste, dar kazkas sake kad Kaune yra, bet tiksliau nezinau.


Yra patikimas ir tos srities vartotojams puikiai zinomas gamintojas FORBO (olandija).
Turi serija Artoleum
http://www.forbo-flo...toleum-Striato/

reik paieskot per google kas prekiauja ju produkcija, bet siaip labai daug kas...
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 05 19, 10:09)
Stai musu vonios kambario grindys, cia ne plyteles o vinilinė daugiasluoksnė danga, parduoda tokiom lentelem kaip matos foto, jos klijuojamos.Pas mus tokios, bet ju salone tamsios sudetos tai nepaciupinejus net nesupratau kad ne miediena. Labai patenkinta esu, nes jos zymiai siltesnes nei plyteles.
user posted image].[/URL]
P.S atsiprasau uz foto kokybe, siuo metu esu vienaranke  smile.gif


Labai sudomino jusu variantas....
Gal galite pasakyti kokios konkreciai firmos pasirinkot viniline danga? Ir kiek kvadratas kainuoja butent tokios, kaip pas jus dangos? ax.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, labai greitai prireike kokios nors programeles pasidelioti santechnika vonios kambaryje, kokia jus naudojate programele pasimodeliavimui?
Atsakyti
Pieseme viska ant popieriaus daug daugiau laiko susitaupe nei cia braizytis, nepraktiska visiskai.
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2012 05 22, 13:20)
sveikos mergaites, labai greitai prireike kokios nors programeles pasidelioti santechnika vonios kambaryje, kokia jus naudojate programele pasimodeliavimui?


Paradyz. com kai ka galima pasideliot. Siaip, kaip werty13 sake, piesiaus ant popieriaus, tiksliau, pasibreziau vonios kambary, paskui pagal masteli issikarpiau man reikalingus daiktus ir deliojaus. Taip galima prisitaikyt katras labiau tinka, maziau ar daugiau vietos uzima.
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 20, 21:37)
Labas vakaras. Jus cia apie grindis, o as del isplanavimo noriu pasitarti. Vonioj santechnika isvedziota taip
user posted image

man labai nepatinka wc puodas priesais duris, pries langa (langai 90 cm nuo grindu, tai pakabinamo jau neirengsi). Beto vonioj maudantis po dusu taskysis langas. Uzuolaideliu tikrai nenoriu.
Vistiek teks perdaryt, tad malonu butu isgirsti patarimu kaip isirengti dusine (vonia paliekant  ax.gif ) ir bide... Skalbykle/dziovykle iskeliavo i sandeliuka.
Nei duru, nei langu neperstumsim  lotuliukas.gif


Praustuva su spintelem palikciau ten kur yra. Vonia statyciau nuo duru i desine(kur dabar skalbykle ir dziovykle stovi). Optiskai atrodo, kad tilpu pelei ta siena kur durys. Tad galesit ir pacioj vonioj dusentis ir labai neprisitaskysit, nes kampe. WC statyciau kur dabar stovi vonia. Tad butu galima net pakabinama statyti. Sios sienos plotis 2,73m. Tad WC nuo vonios atskirciau dar kokia dekoratyvinia neauksta sienele. Bide atsisakyciau, nes tai tik dar vienas daiktas, kuri valyti ir priziureti reikia. Plius ji nera jau tokia butina ir apkrautu tik kambari.
Galima tikrai graziai padaryti thumbup.gif .
Tikiuosi, kad aiskiai surasiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 22 gegužės 2012 - 20:26
QUOTE(sarune+ @ 2012 05 22, 13:20)
sveikos mergaites, labai greitai prireike kokios nors programeles pasidelioti santechnika vonios kambaryje, kokia jus naudojate programele pasimodeliavimui?

as viska deliojuos su Corel'iu ax.gif Nusibraizau kambari pagal masteli, tada daiktus pagal masteli; pasidelioju kelis variantus ir issisaugau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 05 21, 11:38)
Labai sudomino jusu variantas....

Expona, 6181. Kaina 115 uz kvadrata, bet cia be kliju ir montavimo. Klijai mazdaug po 10lt kvadratui o montavimo neuzsakinejom, nes labai lengva klijuoti. Kaip man sake tai as cia viena is brangiausiu pataikiau, siaip ir pigesniu yra.
Papildyta:
QUOTE(millena @ 2012 05 20, 23:37)
man labai nepatinka wc puodas priesais duris, pries langa (langai 90 cm nuo grindu, tai pakabinamo jau neirengsi).

Isirengsi, yra spec remai kurie pritaikyti butent tokiom situacijom, ju mygtukai buna ,,gulintys'', na kaip pas jus ant palanges butu. Jei yra noras tai iseitis yra, bet itariu kad nepigi...
Atsakyti
Jei tik yra galimybe, tai tikrai nestatyciau WC pries duris ir po langu. Nu kaip nemalonu man butu sedeti tokioj situacijoj ant puodo schmoll.gif .
Atsakyti
na merginos ateinu ir as patarimu ir pasiulymu pasiklausti, su vyru neapsisprendziam kokia tvarka isdelioti vonioje viska :duso kabina (darysim is plyteliu su stiklu, be pado todel jos matmenys gali varijuoti), vonia (pradzioje galvojome apie kampine, dabar kazkodel prie pailgos varianto apsistojome) beje vonia man labai patinka tokia kaip as vadinu bliudelis apvalesne negu standartas, bet matysim kokia bus praktiskiau pagal situacija kur stoves, toletas, bide, spintele su kriaukle. Imantriomis programomis nespejau dar papiesti 3D, bet va su paintu kazka papaisiau. Pakomentuokit kaip kam atrodo patogiausia. Duso kabina bus naudojama daug daznaiu negu vonia wink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarune+: 23 gegužės 2012 - 08:03