Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

man medzio imitacijos plyteles grazu paziureti nuotraukose, nes atrodo tikrai kaip medines, bet tikrovei tai ir lieka plyteles ir del to dirbtinumo dvejoju

QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 18, 14:20)
Bet ju ir kaina gera  blink.gif  230lt m kv

vienos pigiausiu yra paradyz firmos plyteles http://www.paradyz.com/
http://www.paradyz.c...iving-room/noce
user posted image
Atsakyti
Gal kas turit ziniu apie trapa i duso kabina?Koks turetu buti, kad butu pakankamas vandens pralaidumas, kad nebutu kanalizacijos smarves ir pan.?
Atsakyti
dekui uz nuomones mirksiukas.gif nezinau, reikes gerai apgalvoti ka cia susidejus. Mano vonia bus tik 4 kv. tad labai daug man nereikes medziagu toms grindims. Tik vat beziurint i foto, aki iskart patraukia medines grindys... o kaip bus galutiniame variante dar nezinau. Bet norisi sviesaus, lengvo vonios kambario
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 05 18, 10:35)
is jusu susidejusiu medines grindis i vonios kambari? Ar labai nepraktiska? Man labai labai grazu  wub.gif

QUOTE(@Deborah@ @ 2012 05 19, 01:44)
Mano vonia bus tik 4 kv. tad labai daug man nereikes medziagu toms grindims. Tik vat beziurint i foto, aki iskart patraukia medines grindys... o kaip bus galutiniame variante dar nezinau. Bet norisi sviesaus, lengvo vonios kambario

Stai musu vonios kambario grindys, cia ne plyteles o vinilinė daugiasluoksnė danga, parduoda tokiom lentelem kaip matos foto, jos klijuojamos.Pas mus tokios, bet ju salone tamsios sudetos tai nepaciupinejus net nesupratau kad ne miediena. Labai patenkinta esu, nes jos zymiai siltesnes nei plyteles. user posted image].[/URL]
user posted image].[/URL]
P.S atsiprasau uz foto kokybe, siuo metu esu vienaranke smile.gif
Atsakyti
http://www.iris.lt/e...bu-ak-m-plytele
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geruta: 19 gegužės 2012 - 21:14
o mano vyras pries sitas plytes unsure.gif nors man patinka ir noreciau... sake, jei jis nores matyti medi, tai des ne imitacija, o tikra medi ax.gif
Atsakyti
Kiek matau, bent jau nuotraukose, tikrai neina imatyti kazkokio didelio skirtumo tarp imitaciju ir originalo... bet tai tik kol ziuri, taciau ant ju uzlipus visa tai ir pasibaigia, nes uzlipi ant salto pavirsiaus, ne ant mediniu grindu... Na nezinau net ka ir daryti, kol kas pasimetusi esu... doh.gif

Tiesa, dekui Renata. reikes apziureti viniline daugiasluoksne danga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Deborah@: 19 gegužės 2012 - 22:14
QUOTE(@Deborah@ @ 2012 05 19, 22:11)
Kiek matau, bent jau nuotraukose, tikrai neina imatyti kazkokio didelio skirtumo tarp imitaciju ir originalo... bet tai tik kol ziuri, taciau ant ju uzlipus visa tai ir pasibaigia, nes uzlipi ant salto pavirsiaus, ne ant mediniu grindu... Na nezinau net ka ir daryti, kol kas pasimetusi esu... doh.gif

O kokia grindu danga pas jus kambariuose?
Atsakyti
Labas vakaras. Jus cia apie grindis, o as del isplanavimo noriu pasitarti. Vonioj santechnika isvedziota taip
user posted image

man labai nepatinka wc puodas priesais duris, pries langa (langai 90 cm nuo grindu, tai pakabinamo jau neirengsi). Beto vonioj maudantis po dusu taskysis langas. Uzuolaideliu tikrai nenoriu.
Vistiek teks perdaryt, tad malonu butu isgirsti patarimu kaip isirengti dusine (vonia paliekant ax.gif ) ir bide... Skalbykle/dziovykle iskeliavo i sandeliuka.
Nei duru, nei langu neperstumsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2012 05 20, 21:37)
Labas vakaras. Jus cia apie grindis, o as del isplanavimo noriu pasitarti. Vonioj santechnika isvedziota taip
user posted image

man labai nepatinka wc puodas priesais duris, pries langa (langai 90 cm nuo grindu, tai pakabinamo jau neirengsi). Beto vonioj maudantis po dusu taskysis langas. Uzuolaideliu tikrai nenoriu.
Vistiek teks perdaryt, tad malonu butu isgirsti patarimu kaip isirengti dusine (vonia paliekant  ax.gif ) ir bide... Skalbykle/dziovykle iskeliavo i sandeliuka.
Nei duru, nei langu neperstumsim  lotuliukas.gif

Kam tas bide, jei bus ir vonia ir dusas vienoje patalpoje? g.gif

Kaip variantas pirmas atejes i galva- kriaukle su spintelemis lieka ten pat, iejus is desines dusas, uz jo WC, vonia kampine arba staciakampe palei langu siena 4u.gif Bide nebent prie sienos priesais kriaukle,jei vonia bus palei langu siena... Kitaip tai nelabai matau vietos jai...
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 05 20, 23:28)
Kam tas bide, jei bus ir vonia ir dusas vienoje patalpoje?  g.gif

Kaip variantas pirmas atejes i galva- kriaukle su spintelemis lieka ten pat, iejus is desines dusas, uz jo WC, vonia kampine arba staciakampe palei langu siena  4u.gif  Bide nebent prie sienos priesais kriaukle,jei vonia bus palei langu siena... Kitaip tai nelabai matau vietos jai...


Mano asmeninis pastebejimas del bide. Nors vonios kambaryje turim ir dusa, ir vonia, bet bide vistiek aktyviai naudoju. Kazkaip trumpam apsiprausimui bide simta kartu patogiau negu duse atsukinet vandeni, tada jau ziurek kad visa neapsitaskytum, jei tarkim nenori suslapt, arba lipt per vonios borta, sestis ant salto krasto...na tiesiog patogiau. Arba purvinas kojas nusiplaut - na as uz bide, kad ir yra kiti prausimosi variantai salimais..
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 05 21, 07:52)
Mano asmeninis pastebejimas del bide. Nors vonios kambaryje turim ir dusa, ir vonia, bet bide vistiek aktyviai naudoju. Kazkaip trumpam apsiprausimui bide simta kartu patogiau negu duse atsukinet vandeni, tada jau ziurek kad visa neapsitaskytum, jei tarkim nenori suslapt, arba lipt per vonios borta, sestis ant salto krasto...na tiesiog patogiau. Arba purvinas kojas nusiplaut - na as uz bide, kad ir yra kiti prausimosi variantai salimais..


Zinoma, cia kiekvieno poreikio ir noro reikalas. Man pvz nereikalingas dar vienas "baldas" vonioje, kad jame kojas nusiplauti (kazkodel visi turintys butent tam dazniausiai ir nauduoja bide. Neturejau ir dabar net neplanavau, nors vietos vonios kambaryje sociai...nu niekad net nesinaudodavau, kur ir budavo bide, vietoj bliudo tik pamerkdavom rubus skalbimui biggrin.gif doh.gif
Atsakyti