Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Kaipaugintdioneja @ 2012 05 14, 22:43)
Del "tualeto", tai siulyciau JIKA olymp senesni modeli, labai dailus ir patogus, nebent nepatinka soninis pajungimas, situ modeliu irgi ispardavimai Senukuose.


gal nepirkite JIKOS!pasistatai tulika ir poto nebezinai ,kaip nuleidus vandeni sustabdyti jo tekejima!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geruta: 15 gegužės 2012 - 17:58
kas jau nusipirkot Roca meridian pakabinama WC ,kaip daiktas? ar verta imt?
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2012 05 15, 19:10)
kas jau nusipirkot Roca meridian pakabinama WC ,kaip daiktas? ar verta imt?

as irgi noriu ji pirkti, tik neapsisprendziu dar tarp meridian'o arba gap'o

bol kriaukle jau uzsisakiau thumbup.gif
Atsakyti
As irgi jau issirinkau roca meredian..liko tik nuvaziuot pasiimt..potinkines sistemas jau sustatem Grohe 5in1...
Kur issirinkote pirkti Roca ir uz kiek jeigu nepaslaptis? As uz vnt. 620Lt jau su soft close dangciu
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 05 15, 09:33)
Dėl Jikos tai aš asmeniškai nepatarčiau. Labai jau daug Jikų atsarginių dalių parduodam.


O kaip Jikos vonios? Konkrečiai Jika Ryga...ieškome pusvonės 120 cm.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2012 05 15, 20:55)
O kaip Jikos vonios? Konkrečiai Jika Ryga...ieškome pusvonės 120 cm.


Tai kad eilinės plieninės vonios. Nuo Emalia vonių niekuo nesiskiria.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 05 16, 07:36)
Tai kad eilinės plieninės vonios. Nuo Emalia vonių niekuo nesiskiria.


O gal galėtum rekomenduoti kokią pusvonią (120x70)? Norisi kad ilgiau tarnautų.
Atsakyti
Stilingos idėjos nedideliam vonios kambariui

http://projektai.del...i.d?id=58717643
Atsakyti
Sveiki,

Radau stai tokia susukama uzuolaida voniai?Kazi kaip ji? http://www.otto.lt/n...laquo/8846155__
Galvojam stikline statyti, bet sita man praktiskesne, kai nesreikia sutrauki ir viskas. Kai maza vonia tai aktualu. Idomu kokie minusai?
Atsakyti
QUOTE(happy girl @ 2012 05 17, 10:02)
Sveiki,

Radau stai tokia susukama uzuolaida voniai?Kazi kaip ji? http://www.otto.lt/n...laquo/8846155__
Galvojam stikline statyti, bet sita man praktiskesne, kai nesreikia sutrauki ir viskas. Kai maza vonia tai aktualu. Idomu kokie minusai?


nu kad atrodo nelabai.... g.gif o ir valymas bus toks sakyciau pusetinas, kaip bet kokios klijuotes, niekad nebus visiskai svari 4u.gif Visokios uzuolaidos i vonia tai tik is bedos sakyciau deti, bet jeigu yra galimybe stiklinei-tik tokia. Cia tik mano nuomone 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 05 17, 12:18)
nu kad atrodo nelabai....  g.gif  o ir valymas bus toks sakyciau pusetinas, kaip bet kokios klijuotes, niekad nebus visiskai svari  4u.gif  Visokios uzuolaidos i vonia tai tik is bedos sakyciau deti, bet jeigu yra galimybe stiklinei-tik tokia. Cia tik mano nuomone  4u.gif  ax.gif

Ir as prisijungiu prie sitos nuomones mirksiukas.gif turejom senai uzuolaida duse tai budavo prausiesi o nuo karscio ji traukiasi i duso vidu ir kartais net prilimpa prie kuno (dusas buvo mazytis) doh.gif su valymu tai irgi vargas diziausiais nebent nukabint kaskart , isplaut ir isdziovint blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 05 17, 11:25)
Ir as prisijungiu prie sitos nuomones  mirksiukas.gif  turejom senai uzuolaida duse tai budavo prausiesi o nuo karscio ji traukiasi i duso vidu ir kartais net prilimpa prie kuno (dusas buvo mazytis)  doh.gif su valymu tai irgi vargas diziausiais nebent nukabint kaskart , isplaut ir isdziovint  blink.gif


Tarp kit ko, šitas efektas yra aprašytas. Nepatikėsite - ne tiek dėl karščio, kiek dėl oro išretėjimo kai iš dušo galvos bėga karštas vanduo!!!
Atsakyti