Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Kriaka @ 2012 05 09, 14:22)
"Gobana", jie viska gamina. Ka sugalvodavau, ta padarydavo.


Aciu, bandysim uzsukti pas juos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Nusiziurejau duso krana , kazin ar pirkti, labai patiko kad yra lentynele sampunam pasideti

http://www.otto.lt/n...o-laquo/895377D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy girl: 14 gegužės 2012 - 20:45
Gal kas turi parekomenduot, kur Kaune galima įsigyti kokybišką dušo kabiną (mąstom, kad su padėklu) bei tualetą nepermokant? Visiškai jokio suopračio neturim apie santechninius dalykus, todėl ir klausiu. Nes tikrai nuvažiuosim į kokius Senukus, ir įsivaizduosim, kad niekur kitur nieko geresnio nerasim. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Justė @ 2012 05 14, 22:02)
Gal kas turi parekomenduot, kur Kaune galima įsigyti kokybišką dušo kabiną (mąstom, kad su padėklu) bei tualetą nepermokant? Visiškai jokio suopračio neturim apie santechninius dalykus, todėl ir klausiu. Nes tikrai nuvažiuosim į kokius Senukus, ir įsivaizduosim, kad niekur kitur nieko geresnio nerasim.  doh.gif


Kaip tik ir vaziuokit i Senukus, gal dar rasit Ravak BLCP-90 uz 999 Lt., padeklas akrilo Ronda 90 pu uz 459 Lt, turesit gera varianta uz dar sena Ravak kaina, nes Ravakas pakele kainas ir jau jokioj firmoj senom kainom nerasit.
Del "tualeto", tai siulyciau JIKA olymp senesni modeli, labai dailus ir patogus, nebent nepatinka soninis pajungimas, situ modeliu irgi ispardavimai Senukuose.
Atsakyti
O mes pasiklydom voniu pasirinkime doh.gif Nupirkom standartine ketaus vonia.Bute.Na ir ka-per maza.Vandens labai nedaug telpa, vos kelius semia doh.gif Jau tokiu maudyniu tai nenoriu.Dabar ieskom kitos,didesnes,kad butu aukstesne.Bet ka rinktis?Ar akrila?Ka nors is Ravako g.gif Nors akrilas mum neatrodo labai patikimas kazkodel.Ar plienine?Gal kas pakomentuotu kas ismano arba turi patirties
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 05 15, 07:43)
O mes pasiklydom voniu pasirinkime  doh.gif Nupirkom standartine ketaus vonia.Bute.Na ir ka-per maza.Vandens labai nedaug telpa, vos kelius semia  doh.gif Jau tokiu maudyniu tai nenoriu.Dabar ieskom kitos,didesnes,kad butu aukstesne.Bet ka rinktis?Ar akrila?Ka nors is Ravako  g.gif Nors akrilas mum neatrodo labai patikimas kazkodel.Ar plienine?Gal kas pakomentuotu kas ismano arba turi patirties

O kokio ilgio, plocio, aukscio ir turio jusu vonia ta, kuri per maza?
Atsakyti
QUOTE(Kaipaugintdioneja @ 2012 05 14, 22:43)
Kaip tik ir vaziuokit i Senukus, gal dar rasit Ravak BLCP-90 uz 999 Lt., padeklas akrilo Ronda 90 pu uz 459 Lt, turesit gera varianta uz dar sena Ravak kaina, nes Ravakas pakele kainas ir jau jokioj firmoj senom kainom nerasit.
Del "tualeto", tai siulyciau JIKA olymp senesni modeli, labai dailus ir patogus, nebent nepatinka soninis pajungimas, situ modeliu irgi ispardavimai Senukuose.


Senukuose juo labiau neberasite senom kainom. Kuo geras Ronda PU? Tuo, kad prireikus po juo palisti teks kabiną lupti lauk? Apdaila tai Rondos PU nenusiima, visas padėklas yra išvien išlietas. Be to sifonui kanalizacija turi būti būtent grindyse ir būtent nedidelio kvadrato ribose. O jei kanalizacija kitur?... Pjaustyti PU tipo padėklų tai negalima, jie yra atraminiai. Ar ne geriau paimti Vispool akmeninį padėklą R-90 (550) dadėjus keliasdešimt litų, na ok, su padėklo apdailą gausis apie 100 litų brangiau.

Dėl Jikos tai aš asmeniškai nepatarčiau. Labai jau daug Jikų atsarginių dalių parduodam.
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 05 15, 09:19)
O kokio ilgio, plocio, aukscio ir turio jusu vonia ta, kuri per maza?

Buvo 150x70x39
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 05 15, 09:39)
Buvo 150x70x39

Nu taip....mazoka....

Is aukstesniu Vispool ir PAA vonios, sako labai jaukiai jauciasi zmogus, kaip gilesneje vonioje. gali buti, nes dabar turim Ravak, tai tfu...aisku gal nuo modelio priklauso....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriaka: 15 gegužės 2012 - 10:07
QUOTE(acteeno @ 2012 05 15, 10:33)


Dėl Jikos tai aš asmeniškai nepatarčiau. Labai jau daug Jikų atsarginių dalių parduodam.

pas mus bute toks , puikiai veikia ir viskas su juo tikrai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 05 15, 10:16)
pas mus bute toks , puikiai veikia ir viskas su juo tikrai gerai  thumbup.gif


Aš sutinku, prieš kelis metus jie ok buvo. Bet dabar tai ką aš žinau, nu parsiduoda jikos mechanizmai „na ura“ ir visi kas perka keikia juodai. Čia kaip pasiseka. Pas mane, pvz Renault su dci varikliu, žinovai tuoj pat pradėtų man aiškinti koks jis yra š, nes daugelis jų yra š, bet mano tai lyg ir tvarkoj. Neaišku tik kuriam laikui:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 15 gegužės 2012 - 10:24
Nusižiūrėjau klozetą Cersanit Carina. Gal kas turit ar žinok kokių atsiliepimų ???
Atsakyti