Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 09, 06:54)
Vel gryzau i pradzios taska doh.gif  Pas mus ir butu suapvalinti abu kampai. Tuo man tos vonios ir patinka, kad padaro pagal kliento poreikius.
Taigi vienos pliusas grozis, kitos kaina ir didesne daug.
Vaje, vaje. Is vis jau su tom voniom, plytelem, tapetais baigiu is proto iseit. Atrodo, visko yra, bet kai reik issirinkti verysad.gif


Pasiziurekite dar ir i patoguma, prie kurios lengviau prieiti isvalyti, taip pat maudytis (ar patogu)...
Man uzapvalinta grazesne ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 08, 19:51)
SOS. Reikia pagalbos. Visai pasimeciau.Penktadieni susitinku su plyteliu klojeju. Neapsisprendziu del vonios, o esu skirtingas plyteles nusiziurejus, priklausomai nuo vonios.
Pirmas variantas, vonia apklijuotumem plytelem, su situo eitu pigiau prasisukti.

http://www.vispool.l...ios/libero-duo/

http://www.vispool.l...ios/gemma-plus/

apacioj paveiksliukas, darytumem pagal savo ismatavimus.

Bet kuris graziau, jau visai man galva sukasi, MB nepadeda, jam visai visvien. doh.gif



Va čia tai vonios thumbup.gif

Pabandysiu pakomentuoti Jums leidus.

Libero Duo turėjau gyvai parduotuvėje, aišku ne kasdienis pardavinys, bet jos galima sakyti gan populiarios. Bet LABAI didelė (mano akim žiūrint). Tai beveik baseinas, į kurį telpa 420 litrų. Tačiau man ji visiškai, kaip čia pasakius, „beveidė“.

Gemma Plus galutiniame reziume išeis brangiau, tačiau turėsite gražias apvalias formas pagal Jūsų individualų užsakymą. Niekas daugiau tokios vonios neturės. Ir į interjerą įliesite, ir (būkim teisingi) turėsite kuo pasipuikuoti.

Tarp kit ko, LV pirkti neapsimoka.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 05 09, 08:54)
Laba diena,
Va čia tai vonios thumbup.gif

Pabandysiu pakomentuoti Jums leidus.

Libero Duo turėjau gyvai parduotuvėje, aišku ne kasdienis pardavinys, bet jos galima sakyti gan populiarios. Bet LABAI didelė (mano akim žiūrint). Tai beveik baseinas, į kurį telpa 420 litrų. Tačiau man ji visiškai, kaip čia pasakius, „beveidė“.

Gemma Plus galutiniame reziume išeis brangiau, tačiau turėsite gražias apvalias formas pagal Jūsų individualų užsakymą. Niekas daugiau tokios vonios neturės. Ir į interjerą įliesite, ir (būkim teisingi) turėsite kuo pasipuikuoti.

Tarp kit ko, LV pirkti neapsimoka.


Kad jau ten brangiau-supratau. Vaziavom, kad paziuret ir apciupinet visas gyvai. O jau tos raudonos grozis wub.gif
O is kur siulytumet pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 08, 21:41)
Cia jus kalbat apie Gemma, taip supratau. Tai ten apacia baldininkas galetu padaryt, o ir graziai zinokit be apacios atrodo. Apveizejom ir apciupinejom jas LV. Bet as del paciu voniu neapsisprendziu, kuri graziau. Gi jos skirtingos. Susibalamutijau visai.

vienareiksmiskai antra ax.gif pirma jokio cinkelio neturi, vonia kaip vonia... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 05 09, 08:54)
Laba diena,
Va čia tai vonios thumbup.gif

Pabandysiu pakomentuoti Jums leidus.

Libero Duo turėjau gyvai parduotuvėje, aišku ne kasdienis pardavinys, bet jos galima sakyti gan populiarios. Bet LABAI didelė (mano akim žiūrint). Tai beveik baseinas, į kurį telpa 420 litrų. Tačiau man ji visiškai, kaip čia pasakius, „beveidė“.

Gemma Plus galutiniame reziume išeis brangiau, tačiau turėsite gražias apvalias formas pagal Jūsų individualų užsakymą. Niekas daugiau tokios vonios neturės. Ir į interjerą įliesite, ir (būkim teisingi) turėsite kuo pasipuikuoti.

Tarp kit ko, LV pirkti neapsimoka.


Kad jau ten brangiau-supratau. Vaziavom, kad paziuret ir apciupinet visas gyvai. O jau tos raudonos grozis wub.gif
O is kur siulytumet pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 09, 06:54)
Vel gryzau i pradzios taska doh.gif  Pas mus ir butu suapvalinti abu kampai. Tuo man tos vonios ir patinka, kad padaro pagal kliento poreikius.
Taigi vienos pliusas grozis, kitos kaina ir didesne daug.
Vaje, vaje. Is vis jau su tom voniom, plytelem, tapetais baigiu is proto iseit. Atrodo, visko yra, bet kai reik issirinkti verysad.gif

Kaip as jus suprantu doh.gif , as taip pat sunkiai renkuosi jau kelinta savaite doh.gif . Is panasiu variantu rinkausi, ir pasirinkau vis gi atvra, suapvalinta. Kai negalejau apsipresti kokios reikia irgi turejau minties tiesiog staciakampe deti i gipsa, plytelemis adeti ir bus gerai, bet vis gi ne, nuobodu, norisi kazko idomesnio 4u.gif
Ti jeigu jusu vosnia statysis i kampa agalvokit r apsimoka apvalinti 2 krstus, jei vienas liesissienos... g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriaka: 09 gegužės 2012 - 10:00
Na mum su vonios kambariu irgi sunkiai doh.gif Finansai nedideli, o norisi graziai ir apgalvotai.Remontas 100 metu nebuvo darytas.Tiksliau nuo namo pastatymo biggrin.gif Galvojom kokias plyteles.Na pagaliau jos nupirktos, dabar kaip isdeliot....Galvojom ka su vonia daryt.Manem idet idekla i sena vonia.Galiausiai nusprendem pirkt nauja ketine.Nes skardines ir akrilines nelabai vilioja. O uosviai pareiske, kad per maza doh.gif Dabar reik pirkt didesne
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 05 09, 11:26)
Na mum su vonios kambariu irgi sunkiai  doh.gif Finansai nedideli, o norisi graziai ir apgalvotai.Remontas 100 metu nebuvo darytas.Tiksliau nuo namo pastatymo  biggrin.gif Galvojom kokias plyteles.Na pagaliau jos nupirktos, dabar kaip isdeliot....Galvojom ka su vonia daryt.Manem idet idekla i sena vonia.Galiausiai nusprendem pirkt nauja ketine.Nes skardines ir akrilines nelabai vilioja. O uosviai pareiske, kad per maza  doh.gif Dabar reik pirkt didesne

O uošviai Jūsų vonia naudosis g.gif Jei naudosis - tegul prisideda finansiškai, o jei tik Jūs - pirkčiau pagal išgales ir poreikius, o ne pagal uošvius.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 05 09, 11:41)
O uošviai Jūsų vonia naudosis g.gif Jei naudosis - tegul prisideda finansiškai, o jei tik Jūs - pirkčiau pagal išgales ir poreikius, o ne pagal uošvius.

Tai va, kad naudosis smile.gif As taip ir pasakiau, kad kiek pinigu turejom tokia ir pirkom biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Isirenginejam nama, pagaliau priejome prie vonios kambariu, viska turime, tik reikalingi baldai.
Gal kas galite rekomenduoti kas Klaipedoje gamina kokybiskus baldus vonios kambariams pagal individualius uzsakymus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M.u.n.i. @ 2012 05 09, 11:56)
Sveiki,

Isirenginejam nama, pagaliau priejome prie vonios kambariu, viska turime, tik reikalingi baldai.
Gal kas galite rekomenduoti kas Klaipedoje gamina kokybiskus baldus vonios kambariams pagal individualius uzsakymus?  smile.gif

"Gobana", jie viska gamina. Ka sugalvodavau, ta padarydavo.
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 05 09, 12:51)
Tai va, kad naudosis  smile.gif As taip ir pasakiau, kad kiek pinigu turejom tokia ir pirkom  biggrin.gif

Tada belieka uošviams tenkintis tuo, ką jau turit nusipirkę biggrin.gif
Atsakyti