Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Moonte @ 2012 04 30, 13:28)
Taip, sone is kaires puses 20cm, o is desines puses yra durys. Bakelio nesimatys, nes klozeta nori daryti pakabina ank karkaso, tad jis bus uz sienos.
Taip, patalpa kaip ir nemaza, bet sveciu namelyje norime irengti dusa (stikline pertvara su trapu vandeniui) ir elementaria kriaukle. Todel vietos taupymo sumetimais, sunus noretu klozeta statyti prie duru, karkasas gali isikisti 25 cm i prieki, cia problemu nera. As gi abejoju, ar si vieta yra tinkama, bus patogu zmogui sedeti, nes is desines puses durys, is kaires puses 20 cm iki sienos


Dėl sėdėjimo tikrai nėra problemų. Čia yra tarp sienos ir plačiausios WC vietos yra 20 cm. 70 cm riba yra trečios sieninės plytelės siūlė. Tikrai nei alkūnės kliūva, nei platus užpakalis remiasi smile.gif
Blogas variantas būtų, jei durų vyriai būtų WC pusėje ir atsidarinėtų į vidų. Tada atsimuštų į WC. Visais kitais durų atidarymo atvejais viskas turėtų būti patogu.
user posted image
Atsakyti
Kas čia gali pagelbėti dėl vonios plytelių išdėstymo? ax.gif Jau galva sukasi. Randu internete ko norėčiau, bet nežinau kaip tai išdėstyti savo vonioje, nes išdėstymas ir plotas skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2012 05 02, 13:14)
Dėl sėdėjimo tikrai nėra problemų. Čia yra tarp sienos ir plačiausios WC vietos yra 20 cm. 70 cm riba yra trečios sieninės plytelės siūlė. Tikrai nei alkūnės kliūva, nei platus užpakalis remiasi  smile.gif
Blogas variantas būtų, jei durų vyriai būtų WC pusėje ir atsidarinėtų į vidų. Tada atsimuštų į WC. Visais kitais durų atidarymo atvejais viskas turėtų būti patogu. 
user posted image

Mane domina grindų plytelės dešiniam kamputyje - ar jos mažos kvadratinės ar raštas panašus į šį (šešiakampio formos)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 05 02, 16:12)
Mane domina grindų plytelės dešiniam kamputyje - ar jos mažos kvadratinės ar raštas panašus į šį (šešiakampio formos)



Paprasčiausia kvadratine mozaika.
Atsakyti
QUOTE(Ramun @ 2012 04 23, 10:36)
Bent jau kaip man teko matyti - tai purškiama vonia iš kitos pusės prieš pastatymą į vietą. Apverčia ją ir apipurškia, o išdžiūvus jau stato ten kur jos vieta. Tad grindims tikrai nieko nenutinka smile.gif

Tikrai taip mirksiukas.gif . Mes kai keitem bute sena akriline vonia i paprasta metaline, tai purskem lygiai taip pat, kaip ir paraset 4u.gif - tikrai ne laso nekliuvo grindims smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2012 05 02, 15:16)
Kas čia gali pagelbėti dėl vonios plytelių išdėstymo?  ax.gif Jau galva sukasi. Randu internete ko norėčiau, bet nežinau kaip tai išdėstyti savo vonioje, nes išdėstymas ir plotas skiriasi.

as tai gera vaizduote turiu biggrin.gif o siaip imciau koki corel'i ir pasideliociau kelis variantus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 05 02, 15:12)
Mane domina grindų plytelės dešiniam kamputyje - ar jos mažos kvadratinės ar raštas panašus į šį (šešiakampio formos)


man tai cia panasu i sesiakampius,kaip biciu koriukai,gal ir imanoma kur nors rasti tokiu,mano nuomone ,gal net kazkur maciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geruta: 02 gegužės 2012 - 19:44
SOS. Reikia pagalbos. Visai pasimeciau.Penktadieni susitinku su plyteliu klojeju. Neapsisprendziu del vonios, o esu skirtingas plyteles nusiziurejus, priklausomai nuo vonios.
Pirmas variantas, vonia apklijuotumem plytelem, su situo eitu pigiau prasisukti.

http://www.vispool.l...ios/libero-duo/

http://www.vispool.l...ios/gemma-plus/

apacioj paveiksliukas, darytumem pagal savo ismatavimus.

Bet kuris graziau, jau visai man galva sukasi, MB nepadeda, jam visai visvien. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 08, 19:51)

na,o jei pabandyti (pagal pirmo paveikslelio pirma brezinuka apacioje) apklijuoti vonia apverstos trapecijos forma,ir butu galima normaliai prie vonios prieiti
gal ir labai brangu nebutu
Atsakyti
QUOTE(geruta @ 2012 05 08, 21:12)
na,o jei pabandyti (pagal pirmo paveikslelio pirma brezinuka apacioje) apklijuoti vonia apverstos trapecijos forma,ir butu galima normaliai prie vonios prieiti
gal ir labai brangu nebutu


Cia jus kalbat apie Gemma, taip supratau. Tai ten apacia baldininkas galetu padaryt, o ir graziai zinokit be apacios atrodo. Apveizejom ir apciupinejom jas LV. Bet as del paciu voniu neapsisprendziu, kuri graziau. Gi jos skirtingos. Susibalamutijau visai.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2012 05 08, 21:41)
Cia jus kalbat apie Gemma, taip supratau. Tai ten apacia baldininkas galetu padaryt, o ir graziai zinokit be apacios atrodo. Apveizejom ir apciupinejom jas LV. Bet as del paciu voniu neapsisprendziu, kuri graziau. Gi jos skirtingos. Susibalamutijau visai.


Man atrodo tik Jus pati galėsite galutinai apsispręsti. Pvz man antras variantas labiau patinka (tik gražu būtų jei iš abiejų pusių būtų užapvalinta), nes nemėgstu griežtų tiesių linijų. Taigi tik vieną argumentą turiu. Gal susirašykit kiekvienai voniai visus pliusus ir minusus, gal tai padės. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ValSve @ 2012 05 08, 22:22)
Man atrodo tik Jus pati galėsite galutinai apsispręsti. Pvz man antras variantas labiau patinka (tik gražu būtų jei iš abiejų pusių būtų užapvalinta), nes nemėgstu griežtų tiesių linijų. Taigi tik vieną argumentą turiu. Gal susirašykit kiekvienai voniai visus pliusus ir minusus, gal tai padės. Sėkmės  mirksiukas.gif


Vel gryzau i pradzios taska doh.gif Pas mus ir butu suapvalinti abu kampai. Tuo man tos vonios ir patinka, kad padaro pagal kliento poreikius.
Taigi vienos pliusas grozis, kitos kaina ir didesne daug.
Vaje, vaje. Is vis jau su tom voniom, plytelem, tapetais baigiu is proto iseit. Atrodo, visko yra, bet kai reik issirinkti verysad.gif
Atsakyti