Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 04 22, 21:54)
as, zinoma, niekad nesu macius kaip tai atrodo... bet turiu minty, kad nuo grindu reiktu gramdyt  unsure.gif ar as kazko nezinau ir nesuprantu?  g.gif

Tai juk purškia ant vonios,ne ant grindų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2012 04 22, 21:58)
Tai juk purškia ant vonios,ne ant grindų. mirksiukas.gif

ka reiskia "ant vonios", jei nuo vonios dugno iki grindi koks 20 cm? g.gif negi grindys nei kiek neapsinesa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 04 22, 22:00)
ka reiskia "ant vonios", jei nuo vonios dugno iki grindi koks 20 cm?  g.gif negi grindys nei kiek neapsinesa?  g.gif


Bent jau kaip man teko matyti - tai purškiama vonia iš kitos pusės prieš pastatymą į vietą. Apverčia ją ir apipurškia, o išdžiūvus jau stato ten kur jos vieta. Tad grindims tikrai nieko nenutinka smile.gif
Atsakyti
Kazin ar butu grazu jei naudociau va sitas grindu plyeteles vonios kambario grindims taip pat ir sienoms g.gif blush2.gif nerandu kas prie ju tiktu o noriu tvarkingo vaizdo 4u.gif

user posted image
Papildyta:
Va sitaip atrodo gyvai blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 26, 16:00)
Kazin ar butu grazu jei naudociau va sitas grindu plyeteles vonios kambario grindims taip pat ir sienoms  g.gif  blush2.gif  nerandu kas prie ju tiktu o noriu tvarkingo vaizdo  4u.gif


Jeigu cia grindines plyteles, tai jos tinka ir sienom, jeigu sienines, tai grindim nebetinka.
Pas mane net 2 patalpos name bus isklijotos ir grindys ir sienos vienomi plytelemis, tik dar akcentiniu plyteliu bus kitokiu.
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 26, 17:00)
Kazin ar butu grazu jei naudociau va sitas grindu plyeteles vonios kambario grindims taip pat ir sienoms  g.gif  blush2.gif  nerandu kas prie ju tiktu o noriu tvarkingo vaizdo  4u.gif


gyva foto nepatiko, bet tikiu, kad kaltas fotoaparatas biggrin.gif ta ale reklamine, tai graziai ziurysi... nors man jos ir ant sienu, ir ant grindu gal nelabai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 26, 20:46)
Jeigu cia grindines plyteles, tai jos tinka ir sienom, jeigu sienines, tai grindim nebetinka.
Pas mane net 2 patalpos name bus isklijotos ir grindys ir sienos vienomi plytelemis, tik dar akcentiniu plyteliu bus kitokiu.

Cia grindines blush2.gif nezinau kaip pasielgsiu, bet man patinka vienodai ir sienos ir grindys vonios kambary. manau akcentu uzteks is ranksluosciu ir kitu niekuciu vonios kamabryje g.gif + baltos santechnikos.

QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 04 27, 00:15)
gyva foto nepatiko, bet tikiu, kad kaltas fotoaparatas  biggrin.gif ta ale reklamine, tai graziai ziurysi... nors man jos ir ant sienu, ir ant grindu gal nelabai...  g.gif


Na nei viena cia ideta foto nera tokia kaip plyteles atrodo "gyvai" jos tokios neutralios , ir daugiau gelsvai pilksvos su tamsiai pilkais patamsejimais gijomis.... Man regis ant tokiu jokiu trupiniu ir vandens lasu nesimatytu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 26, 18:00)
Kazin ar butu grazu jei naudociau va sitas grindu plyeteles vonios kambario grindims taip pat ir sienoms  g.gif  blush2.gif  nerandu kas prie ju tiktu o noriu tvarkingo vaizdo  4u.gif

Buti gerai suzinoti kokio dydzio pati patalpa, bei plyteles ismatavimus. Nes jei patalpa visai nediduke o plyteles ne is mazesniu, tai atrodys labai gremezdiskai ant sienu.
Atsakyti
[CODE]
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 04 27, 12:43)
Buti gerai suzinoti kokio dydzio pati patalpa, bei plyteles ismatavimus. Nes jei patalpa visai nediduke o plyteles ne is mazesniu, tai atrodys labai gremezdiskai ant sienu.


Patalpa 12 m kv (3m x 4m), Bus 2guba kriaukle su spintom ir placiu veidrodziu. kitoje puseje bide su wc ir vonia.
Plyteles 52cm x 52 dideles istikro g.gif nezinau nei kaip pasielgti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidillute: 27 balandžio 2012 - 11:08
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 26, 17:00)
Kazin ar butu grazu jei naudociau va sitas grindu plyeteles vonios kambario grindims taip pat ir sienoms  g.gif  blush2.gif  nerandu kas prie ju tiktu o noriu tvarkingo vaizdo  4u.gif


Gal sios kelios foto pagelbes 4u.gif
user posted imageuser posted image
user posted image

Vienas patarimas butu - akcentuokite kitokiomis kiek plytelems (gali buti to paties atspalvio) viena sienele ar ruoza, pvz. wc, bide ar virs kriaukles, kad nebutu per daug monotoniskai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 29 balandžio 2012 - 22:12
QUOTE(kristal @ 2012 04 29, 22:08)
Gal sios kelios foto pagelbes  4u.gif
Vienas patarimas butu - akcentuokite kitokiomis kiek plytelems (gali buti to paties atspalvio) viena sienele ar ruoza, pvz. wc, bide ar virs kriaukles, kad nebutu per daug monotoniskai  smile.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, turiu bedele, bandome irengti dar papildoma WC, patalpa nedidele, 1,5m x 2,5 m. Siena ( 1,5 m) bus dedamos duris, ar pakanka 70 cm, kad irengti tualeta, ar 20 cm nuotolis tarp sienos ir klozeto nepermazai vietos ax.gif
Atsakyti