Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE
kaip tik tokia vonia isirenginejam


O ties dušu irgi dažysit?
Kokius dažus renkatės?

Nes kažkaip kuo toliau tuo mažiau plytelių noriu blush2.gif
Atsakyti
ieskau foto pavyzdziu duso, kuris buna pamurytas vonios kambary, ne pastatoma kabina, o pamurytas tiesiog dusas ir apklijuotas plytelem. Gal suprasit apie ka as cia ax.gif ir jei kas turite tokiu pavyzdeliu, buciau labai dekinga, jei pasidalintumet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2012 02 06, 14:25)
O ties dušu irgi dažysit?
Kokius dažus renkatės?

Nes kažkaip kuo toliau tuo mažiau plytelių noriu blush2.gif


pas mus duso nera, vonia tik, visos sienos dazytos, lubos taip pat, grindys plytelem..
kol kas grazu man (nors dar nebaigem)..
dazus pirkom specialiai tokiom patalpom (temos apie sienu dazus klausimeli uzdaviau kaip tik apie juos, kazkas negerai su jais, kazkokiu granulyciu ten yra, tai bandau issiaiskint, ar taip turi but), nepigus, amerikietiski, del valymosi ir viso kito tik su laiku atsakyt galesiu smile.gif
Atsakyti
Pas mus sode vonios kambarys dažytas (prieš 5 metus kažkur). Ties dušo kabina plytelės. Kokie ten tie dažai buvo tai neatsimenu (senukuose man atrodo pirkom, drėgmei atsparūs). Ir sode tai nei šildoma ir drėgmės pasimaudžius duše būna sočiai ax.gif Bet valosi puikiai ir laiko gerai thumbup.gif Sode aišku dažėm tai taupumo sumetimais. Bet ir vaizdas mano akiai kur kas geresnis. Užtai kilo mintis ir name nedėti plytelių. Tai norėjau paklausinėti ar dar kas taip daro. g.gif
Tik galvojam dabar gal dar geresnių dažų atsirado. Ačiū už atsakymą.
Apsisprendėm ir mes, kad dažysim.
Atsakyti
Gal kas žino kokios čia sieninės plytelės? Dėkavoju.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamakarolina @ 2012 02 06, 19:43)
ieskau foto pavyzdziu duso, kuris buna pamurytas vonios kambary, ne pastatoma kabina,  o pamurytas tiesiog dusas ir apklijuotas plytelem. Gal suprasit apie ka as cia  ax.gif  ir jei kas turite tokiu pavyzdeliu, buciau labai dekinga, jei pasidalintumet  4u.gif

Google įsivesk wet room shower ir ieškok paveikslėlių (ta prasme google images) Tikiuos šitą turėjai galvoj? mirksiukas.gif

QUOTE(Saron @ 2012 02 07, 07:51)
Pas mus sode vonios kambarys dažytas (prieš 5 metus kažkur). Ties dušo kabina plytelės. Kokie ten tie dažai buvo tai neatsimenu (senukuose man atrodo pirkom, drėgmei atsparūs). Ir sode tai nei šildoma ir drėgmės pasimaudžius duše būna sočiai ax.gif Bet valosi puikiai ir laiko gerai thumbup.gif Sode aišku dažėm tai taupumo sumetimais. Bet ir vaizdas mano akiai kur kas geresnis. Užtai kilo  mintis ir name nedėti plytelių. Tai norėjau paklausinėti ar dar kas taip daro.  g.gif
Tik galvojam dabar gal dar geresnių dažų atsirado. Ačiū už atsakymą.
Apsisprendėm ir mes, kad dažysim.

O pas mus vonioj (namie) dažymas nepasiteisino verysad.gif iš pradžių atrodė gražiai, bet su laiku dažai, net nemoku pasakyt, ne tai kad nusiplovė, tiesiog parado tą prekinę išvaizdą. Taip pat buvo pirkti Senukuose, vonios kambariui, plaunami ir t.t. kitaip tariant pasikonsultavus. Tik pavadinimo tikrai neatsiminsiu.. O vonios pakrasčiukai buvo apklijuoti ta juostele "kampine", tai nuo drėgmės ne tik, kad pati atsiklijavo, bet dar ir su dažais vietom doh.gif Remontuota prieš 8 metus, per tą laiką turėjo atsirast patikimesnių medžagų g.gif Kai finansai leis darytis remontą, aplink vonią ant sienos bus TIK plytelės biggrin.gif Manau tos didelių išmatavimų praktiškiausios, nes mažiausiai jungčių, kurias sunkiau valyti blush2.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiga: 09 vasario 2012 - 00:33
QUOTE(mamakarolina @ 2012 02 06, 21:43)
ieskau foto pavyzdziu duso, kuris buna pamurytas vonios kambary, ne pastatoma kabina,  o pamurytas tiesiog dusas ir apklijuotas plytelem. Gal suprasit apie ka as cia  ax.gif  ir jei kas turite tokiu pavyzdeliu, buciau labai dekinga, jei pasidalintumet  4u.gif


Man irgi labai patinka kai nėra dušo kabinos to pado, tiesiog stiklas ir plytelės, tai daugiau erdvės! Ir gražu thumbup.gif
Daug įvairių vonios kambarių randu My Webpage .
O štai čia keli galimi atviri variantai, gal kils idėjų kokių..

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutes,gal turit kokiu patarimu 4u.gif
Mano vonioje dominuoja daugiausia zalsva spalvyte,ant spinteliu laaaaabai dauk visko nukrauta,buteliukai ir t.t.labai noreciau deziu specialiai skirta deti daiktams,vonioms reikmems,kad nebutu taip nukrautos spinteles,sudeciau i grazias dezes,manau vis graziau atrodytu,nei nukrautos spinteles doh.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau prisijungti prie jusu su keliais klausimukais 4u.gif

planuoju remonta bute (mini lizdelis):
jungiu WC su vonia, nes dabar vonia tik sedimoj pozicijoj galima, vietos labai mazai, sujungus padides zona, dar prieskambario gabaliuka nukasiu, tai gal ir tilps normali vonia su WC. keisiu pilnai santechnika, elektra, grindis, lubas sienas, zodziu nuo A iki Z. tuo paciu remontuosiu prieskambari ir vaiko (paauglio) kambari.
Viskas labai idomu, skaitineju SM forumus, kur tik kas raso apie remontus. turiu daugmaz vizija, kaip kas atrodys. Bet va iskilo klausimas. Ar jus priemones (plyteles, laminatus, vonias ir pan) perkate tik tada kai jau reikia meistram?
As planuoju remonta pradeti geguzes pabaigoje, kai mano sunus baigs mokslus, ir isvaziuos atostogauti. Radau vonia su didele nuolaida, galeciau dabar nusipirkti, sutaupyciau. Be to visokiom vonios plytelem kartais buna nuolaida, galeciau vel nusipirkti. Tik kur visa tai sandeliuoti.
Pasidalinkite savo patirtimi, kaip jus darote? perkate tik tada kai reikia meistram, ar siekant taupumo - isanksto (jei taip, tai turite kur sandeliuoti ar galima susitarti parduotuvese, kad palaikytu pvz menesi?)
Atsakyti
QUOTE(VVaidaVV @ 2012 02 22, 13:04)
Sveikos, noreciau prisijungti prie jusu su keliais klausimukais  4u.gif

planuoju remonta bute (mini lizdelis):
jungiu WC su vonia, nes dabar vonia tik sedimoj pozicijoj galima, vietos labai mazai, sujungus padides zona, dar prieskambario gabaliuka nukasiu, tai gal ir tilps normali vonia su WC. keisiu pilnai santechnika, elektra, grindis, lubas sienas, zodziu nuo A iki Z.  tuo paciu remontuosiu prieskambari ir vaiko (paauglio) kambari.
Viskas labai idomu, skaitineju SM forumus, kur tik kas raso apie remontus. turiu daugmaz vizija, kaip kas atrodys. Bet va iskilo klausimas. Ar jus priemones (plyteles, laminatus, vonias ir pan) perkate tik tada kai jau reikia meistram?
As planuoju remonta pradeti geguzes pabaigoje, kai mano sunus baigs mokslus, ir isvaziuos atostogauti. Radau vonia su didele nuolaida, galeciau dabar nusipirkti, sutaupyciau. Be to visokiom vonios plytelem kartais buna nuolaida, galeciau vel nusipirkti. Tik kur visa tai sandeliuoti.
Pasidalinkite savo patirtimi, kaip jus darote? perkate tik tada kai reikia meistram, ar siekant taupumo - isanksto (jei taip, tai turite kur sandeliuoti ar galima susitarti parduotuvese, kad palaikytu pvz menesi?)

Mes is anksto kai ka pirkom, vonia pvz., laike parduotuve, kiek reikejo. Cia jau reikia asmeniskai klausti, tartis.O tokias plyteles galima ir namo parsinesti, vietos nedaug uzima. Bet ar jus patys apskaiciuosit tiksliai, kiek jums ju reikes?
Atsakyti
Mes plyteles nusipirkom jau dabar, nes akcija buvo, o remontas prasidės tik koki balandį. Tai kol plytelėm laikas ateis tai dar ir mėnesiukas pralėks turbūt.
Plyteles sudėjom rūsyje. Apskaičiavom tiksliai.
Tiesa dėl sandėliavimo parduotuvėj, tai man rodos dar priklauso kurioj pardėj. Berods ermitaže gali laikyti, bet turi susimokėti paskui už sandėliavimą, ir laiko jie tam tikrą laiką. Bet manau reik šnekėti su jais.
Atsakyti