Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Kriaka @ 2012 04 19, 21:54)
va cia tai minusas Kaldewei voniu...
Papildyta:

mes dar neturim, ieskom  4u.gif


Na ne, pas mane Kaldwewi'us su antislip padengimu, aisku jis papildomai kainuoja, bet uztat jokio slidumo nera mirksiukas.gif tik dazniausiai pardavejai tokiu voniu nesandeliuoja ir veza pagal uzsakyma...
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 04 20, 09:33)
Na ne, pas mane Kaldwewi'us su antislip padengimu, aisku jis papildomai kainuoja, bet uztat jokio slidumo nera  mirksiukas.gif  tik dazniausiai pardavejai tokiu voniu nesandeliuoja ir veza pagal uzsakyma...

Niekas is pardaveju ent neuzsimine apie toki padengima...reikes paklausti... 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
Norėčiau pasiteirauti apie lėtaeigius klozeto dangčius. Atrodo viliojančiai ir patraukliai. Bet. Kaip žinia, vandenį reikia nuleisti tik uždengus klozeto dangtį, kitaip po visą patalpą pasklinda begalė bakterijų. Tuomet reikia stovėti ir laukti, kol dangtis nusileis.
Pasidalinkit patirtimi, tokius dangčius turintys.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 04 18, 14:32)
ateinu patarimo dėl vonios 4u.gif pradžioj galvojau apie akrilinę, bet labai nemažai neigiamų atsiliepimų prisiskaičiau g.gif o kaip ketaus vonios? ne tos labai brangios, bet +-1000lt, pvz Roca firmos?


Roca reikia labai ziureti padengimo kokybe, nes daznai banguoja.
Kas liecia kokia vonia rinktis tai labai individualu, jei mazu vaiku nera kurie su zaislais braizys, kilimu neplaunat joje, nera tiesiogines saules, naudojat neintensyviai ir labai stropiai tai gal ir akriline tarnaus puikiai.

QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 04 19, 22:28)
okad man ta vonia isiede iki gyvo kaulo ir noresiu pakeist, tai dar paskui ir putas gramdysiuunsure.gif na, jau ne  schmoll.gif

O kam juos gramdyt? Kitas reikalas jei kalba apie vonia prie sienos tai neapsiribosite vien vonios pakeitimu, reikes ir su plytelem padirbet.

QUOTE(Bespalvė @ 2012 04 20, 13:16)

Pasidalinkit patirtimi, tokius dangčius turintys.


Jei turite mazu vaiku tai gerai pagalvokite. Tokie dangciai nemegsta uzdarimo ,,per jega''. Nepastebejau kad man kiltu bedos del laukimo kol nusileis, gana greitai tai vyksta ( kol kelnes uzsimauni). blush2.gif
Atsakyti
o kodel negramdyt? g.gif o apie vonia tokia galvoju:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bespalvė @ 2012 04 20, 12:16)
Laba diena,
Norėčiau pasiteirauti apie lėtaeigius klozeto dangčius. Atrodo viliojančiai ir patraukliai. Bet. Kaip žinia, vandenį reikia nuleisti tik uždengus klozeto dangtį, kitaip po visą patalpą pasklinda begalė bakterijų. Tuomet reikia stovėti ir laukti, kol dangtis nusileis.
Pasidalinkit patirtimi, tokius dangčius turintys.
Ačiū.



aš nepraktikuoju feng shui, tai problemų nekilo. tarp kitko, sterili aplinka žymiai pavojingesnė..
toks dangtis - super išradimas, tylu ramu, bet su vaikais tai reikia padirbėt, paaiškint, kad nespaustų žemyn
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 04 20, 19:58)
g.gif o apie vonia tokia galvoju:
user posted image

jeigu tokia didele vonios patalpa tai labai thumbup.gif wub.gif tokia vonia thumbup.gif


Del dangciu tai pradzioje galvojau, akd man butinai reikia, juk naujove tokia thumbup.gif , kaip cia netureti dabar doh.gif . Bet pakalbejus su zmonemis kurie turi, turejo ir pasikeite, neturejo ir nenori-supratau, kad tikrai su dviem vaikais mum nereikia tu soft close. Vyresnelis ne karto nebuvo"numetes" dankcio, mazaji irgi manau ismokinsim, kad nemetytu ir viskas. Refleksas visvien butu uzdaryti paciai, ir sulauzyciau as dar greiciau nei vaikai doh.gif O kai pripranta zmones pas save namie, akd savaime uzsidaro, tai sako kitur sveciuose labai dauzo tuos dangcius biggrin.gif Ir dar apie valyma galvojau, nu bevalydama lauk dabar kol jis ten nusileis... g.gif kad is visu pusiu greitai apvalyti g.gif . Zodziu nusprendiazu, kad neimsim 4u.gif Manau nepasigesim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 04 19, 21:28)
ir as asmeniskai visai nesiruosiu kazkokiu putu purskaliot  unsure.gif  jei as po keliu metu nuspresiu, kad man ta vonia isiede iki gyvo kaulo ir noresiu pakeist, tai dar paskui ir putas gramdysiu?  unsure.gif na, jau ne  schmoll.gif


užpurkšti putas penkių minučių darbas... rolleyes.gif O kai užsimanysit keisti, niekam tų putų grandyt nereikės... rolleyes.gif Na, nesiruošiat, tai nesiruošiat, niekas gi per prievartą neliepia.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 20, 23:47)
jeigu tokia didele vonios patalpa tai labai  thumbup.gif  wub.gif tokia vonia  thumbup.gif

na, netokia patalpa, kaip nuotraukoje, bet manau i mano 15 kv.m. kazkaip isitalpins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 04 21, 16:27)
na, netokia patalpa, kaip nuotraukoje, bet manau i mano 15 kv.m. kazkaip isitalpins  biggrin.gif

Pas mus irgi 15 su trupuciu, bet nededam, nes nebus pakankamo priejimo is visu pusiu, o "dulkiu gaudykliu" nesinori daryti 4u.gif Nors man tos vonios laisvai pastatomos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 04 18, 14:19)
Tai man jau reikia nusiteikti, kad po 1-2 metu mano akriline vonia atrodys tragiskai  g.gif O as taip ja dziaugiausi, patinka, kad nera salta, prie kuno maloni (jei taip galima issireiksti), man malonu joje guleti  biggrin.gif Priziuriu skystu ukiniu muilu, kolkas to pakanka  g.gif

Naudojam Ravak jau virš 10 metų. Neatrodo tragiškai, kažkiek pasibraižius, bet čia normalu, ne 0,5 metų naudojama.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2012 04 21, 09:35)
užpurkšti putas penkių minučių darbas... rolleyes.gif O kai užsimanysit keisti, niekam tų putų grandyt nereikės...  rolleyes.gif Na, nesiruošiat, tai nesiruošiat, niekas gi per prievartą neliepia..  biggrin.gif

as, zinoma, niekad nesu macius kaip tai atrodo... bet turiu minty, kad nuo grindu reiktu gramdyt unsure.gif ar as kazko nezinau ir nesuprantu? g.gif
Atsakyti