Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(beatka1983 @ 2012 04 17, 10:06)
taip butent Senukuose yra katalogai - o mes norime gyvai pamatyti blush2.gif  Gal yra salonai kur galima gyvai apziureti vonias?
Paciai voniai planuojame skirti iki 2000 - 2500lt (cia be maisytuvu ir visu kiti dalyku).
Gal jus man nieko neismananciai paaiskintumete i ka reikia atkreipti renkantis vonia (kad vanduo joje greit neatsaltu - mums svarbu labai nes turime vaiku).


Akmens masės vonioje vanduo greitai neatšąla. Akmeninė yra stipri, sunki, stabili ir labai šilta.

Atkreipti dėmesį reikia į gamintoją, ir, tiesą sakant, pardavėją. Aš visada sakau - juk neinate padangų pirkti į maximą? Teisingai, nes tai maisto prekių parduotuvė ir nieeeekas ten apie padangas neišmano. Padangas perkame padangų parduotuvėje. Kodėl tada senukuose (statybinių medžiagų parduotuvėje) reikia žiūrėti vonias? Eiti reikia į specializuotą santechnikos parduotuvęsmile.gif

Yra nemažai kas prekiauja akmens masės voniomis, bet tik keli tinklai jas importuoja tiesiogiai i gamintojo. Va pas juos gyvai ir pamatysite ir vonioje pagulėt prieš perkant progą turėsite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 17 balandžio 2012 - 10:16
QUOTE(beatka1983 @ 2012 04 17, 12:06)
taip butent Senukuose yra katalogai - o mes norime gyvai pamatyti blush2.gif  Gal yra salonai kur galima gyvai apziureti vonias?
Paciai voniai planuojame skirti iki 2000 - 2500lt (cia be maisytuvu ir visu kiti dalyku).
Gal jus man nieko neismananciai paaiskintumete i ka reikia atkreipti renkantis vonia (kad vanduo joje greit neatsaltu - mums svarbu labai nes turime vaiku).

Celsije Ukmerges gatveje, Ermitaze keleta yra. Bet paprasta o ne trikampine .Bet uz tokia kaina trikampine vonia....akmens mases...na sekmes beieskant. Cia kaina akrilines, o kad neatsaltu tai yra daroma termoizoliacija. Man akriline ne prie sirdies nes labai susivaro, bet tos pacios akmens mases yra padengtos akrilu, tai realiai skirtumas termoizoliacijoj ir stiprume.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 04 18, 09:40)
Celsije Ukmerges gatveje, Ermitaze keleta yra. Bet paprasta o ne trikampine .Bet uz tokia kaina trikampine vonia....akmens mases...na sekmes beieskant. Cia kaina akrilines, o kad neatsaltu tai yra daroma termoizoliacija. Man akriline ne prie sirdies nes labai susivaro, bet tos pacios akmens mases yra padengtos akrilu, tai realiai skirtumas termoizoliacijoj ir stiprume.


Ne visai tiesa. Nei Vispool, nei SPN, jokiu akrilu NEDENGIA.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 04 17, 12:15)

Beveik sutinku jei ne tas faktas kad ta pati vonia uzsakant is senuku kainuoja tiek o is specializuotos parduotuves ant pora simteliu daugiau, matyt cia del to kad moki uz tai kad ten zmones ismano apie vonias. Kitas klausymas ar rupi man ju zinios. As nesu kategoriska tame reikale jei zinau ko noriu ir man nereikia konsultaciju tai tikrai nemokesiu daugiau uz identiska preke, kitas reikalas kai reikia patarimo ar didesnio asortimento. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(acteeno @ 2012 04 18, 11:44)
Ne visai tiesa. Nei Vispool, nei SPN, jokiu akrilu NEDENGIA.

Gal ir ne akrilas ten vadinasi bet plastmase kazkokia dengia tai tikrai, nes braizosi beveik taip pat kaip akrilinines net vonios po 10 000Lt. Patikrinta.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 04 18, 09:45)
Beveik sutinku jei ne tas faktas kad ta pati vonia uzsakant is senuku kainuoja tiek o is specializuotos parduotuves ant pora simteliu daugiau, matyt cia del to kad moki uz tai kad ten zmones ismano apie vonias. Kitas klausymas ar rupi man ju zinios. As nesu kategoriska tame reikale jei zinau ko noriu ir man nereikia konsultaciju tai tikrai nemokesiu daugiau uz identiska preke, kitas reikalas kai reikia patarimo ar didesnio asortimento.  smile.gif


Mažmeninių kainų nustatymo principai - atskira tema. Gal ir pigiau, bet Jūs Senukuose pabandykite pasiderėti, motyvuokite, kad tipo daug perkate, esate lojali klientė ir panašiai. Koks bus rezultatas? Tą patį padarykite specializuotoje parduotuvėje, kažin kur pigiau išeis?

P.S. Tai ne plastmasė, tai gelkautas (sanitariniai dažai) Ir tegul jie braižosi, nes tokį paviršių atnaujinti yra žymiai paprasčiau nei poliruoti akrilinę vonią, po ko pastarosios paviršius tik suplonės, o akmens masės vonios paviršius kaip tik sustiprės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 18 balandžio 2012 - 09:54
QUOTE(acteeno @ 2012 04 18, 11:50)

Is temos mane varot? lotuliukas.gif Nebijokite as ne pardaveja kaip jus...Tuo paciu atsakau kad ir jusu reklamai yra skirtos temos. mirksiukas.gif Off topic tokie komentarai ir tiek. Apie derejimasi jau rasiau ne vienos temoj.. Del lojalumo tai zinot, nonsensas jei ateini ir perki viena vonia tai tikrai nesi lojalus ir kabinti makaronus galima iki melinumo niekas tuom nepatikes. Bet jei tikrai esi lojalus perki ne viena daikta tai nuolaidas pritaiko ir tie patys senukai. Tiesiog nereikia bijoti prasyt nuolaidos taikomos visur. Pasikartosiu nesu gerbeja akriliniu bet ir akmens mases tikrai nesu. Na nonsensas kas 2-3 metus restauruoti vonias vienodai sviecia ar jinai viena ar kita. Kitas reikalas akmens jau po metu geltonuoja, plauk neploves spalva keicia. Ir ne tik vonios bet ir plautuves.Ta tikrai zinot. Diskusija be galo vieno zodziu, tiesiog mano manymu jei perki vonia noretusi kad ji prastovetu iki sekancio remonto tai yra apie 5 metus be restauravimu, o nei akriliniu nei akmens mases voniu tokio amziaus ir gerai atrodanciu dar nemaciau. Su mazais vaikais 5 metai.... mano atveju neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 04 18, 10:24)
Is temos mane varot? lotuliukas.gif Nebijokite as ne pardaveja kaip jus...Tuo paciu atsakau kad ir jusu reklamai yra skirtos temos. mirksiukas.gif Off topic tokie komentarai ir tiek.  Apie derejimasi jau rasiau ne vienos temoj.. Del lojalumo tai zinot, nonsensas jei ateini ir perki viena vonia tai tikrai nesi lojalus ir kabinti makaronus galima iki melinumo niekas tuom nepatikes. Bet jei tikrai esi lojalus perki ne viena daikta tai nuolaidas pritaiko ir tie patys senukai. Tiesiog nereikia bijoti prasyt nuolaidos taikomos visur. Pasikartosiu nesu gerbeja akriliniu bet ir akmens mases tikrai nesu. Na nonsensas kas 2-3 metus restauruoti vonias vienodai sviecia ar jinai viena ar kita.  Kitas reikalas akmens jau po metu geltonuoja, plauk neploves spalva keicia. Ir ne tik vonios bet ir plautuves.Ta tikrai zinot. Diskusija be galo vieno zodziu, tiesiog mano manymu jei perki vonia noretusi kad ji prastovetu iki sekancio remonto tai yra apie 5 metus be restauravimu, o nei akriliniu nei akmens mases voniu tokio amziaus ir gerai atrodanciu dar nemaciau. Su mazais vaikais 5 metai.... mano atveju neimanoma.


Na kodėl gi? lotuliukas.gif Kur gi aš Jus išvarysiu lotuliukas.gif Su Jumis visada įdomu padiskutuot thumbup.gif

Bet dabar, sorry, patylėsiu, esu seminare, per pertrauka trumpam grįžau.
Atsakyti
ateinu patarimo dėl vonios 4u.gif pradžioj galvojau apie akrilinę, bet labai nemažai neigiamų atsiliepimų prisiskaičiau g.gif o kaip ketaus vonios? ne tos labai brangios, bet +-1000lt, pvz Roca firmos?
Atsakyti
Tai man jau reikia nusiteikti, kad po 1-2 metu mano akriline vonia atrodys tragiskai g.gif O as taip ja dziaugiausi, patinka, kad nera salta, prie kuno maloni (jei taip galima issireiksti), man malonu joje guleti biggrin.gif Priziuriu skystu ukiniu muilu, kolkas to pakanka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 04 18, 13:19)
Tai man jau reikia nusiteikti, kad po 1-2 metu mano akriline vonia atrodys tragiskai  g.gif O as taip ja dziaugiausi, patinka, kad nera salta, prie kuno maloni (jei taip galima issireiksti), man malonu joje guleti  biggrin.gif Priziuriu skystu ukiniu muilu, kolkas to pakanka  g.gif


man irgi įdomu, kaip su tom akrilinėm yra iš tiesų. pas draugus yra, naudoja jau 7 metai, atrodo puikiai - švari, tvarkinga, jokių susibraižymų ir pan. gal kas nusimanantis pakomentuos? g.gif
Atsakyti
Viena - yra pardaveju mitai pirkejams, antra - patirtis is praktikos.

Kaune 1000pl salone pries kokius 5 metus palei langus stovejo akmens mases vonia. Jei atmintis neapgauna lygtai tai buvo PAA. taigi kazkada buvusi balta, ji po kurio laiko is sauletosios puses pageltonavo. Vonia atrode slyksciai - puse balta, puse senstelejusios gelsvos spalvos. O ir formos man tu akmeniniu nelabai...
Akrilo vonia. Namuose turejau Ruben vonia su masazais. Asmeniskai per kelis metus jokiu apsibraizymu nemaciau. Neteko nei poliruoti, nei atnaujinti..nieko. O ir vanduo nesakyciau, kad greit atsala, jei tinkamai is apacios izoliacija padaryta. nei girgzda, nei nieko..
Dabar turime Kaldewei vonia. Man is visu turetu voniu tai rimciausias daiktas. Daznai sakoma,kad salta prie jos liestis. Tai negi gulate i tuscia vonia? Jei bijau , kad bus salta atsilosti - papilu su dusu karsto vandens ir isyla tas atlosas.
Is siu variantu akmens mases vonia bent jau man butu paskutine.
Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 04 18, 14:39)
Dabar turime Kaldewei vonia. Man is visu turetu voniu tai rimciausias daiktas.


o Kaldawei tai kokia - plieninė?
Atsakyti