Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika



QUOTE(acteeno @ 2012 04 11, 12:16)
Na grožis - dalykas skirtingai suprantamas. Iš kokybės reikalų, sakykim, daiktai tikrai labai neprasti, gamintojas vienas iš išskirtinių, prabangiųjų. Tik ar Jums to reikia.

drinks_cheers.gif Jus teisus, nereikia. O ir apziurejau internete siulomus modelius, nepatinka visai.

O i koki gamintoja pats asmeniskai patartumet atkreipti demesi?
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(Kriaka @ 2012 04 11, 16:34)
drinks_cheers.gif Jus teisus, nereikia. O ir apziurejau internete siulomus modelius, nepatinka visai.

O i koki gamintoja pats asmeniskai patartumet atkreipti demesi?



O tai Jums siūlė prieš a neparodę ką siūlys? blink.gif

Pažiūrėkite Ideal Standard asortimentą, gal patiks kas nors.

Atsakyti
QUOTE(Voveryyte @ 2012 04 11, 10:18)
.... O normaliam pasauly tas.....

pasijauciau, kaip nenormaliam pasauly gyvendama unsure.gif

QUOTE(acteeno @ 2012 04 11, 16:06)
Vonioje tai gal net ir patogiau. Bet tai pvz praustuvo arba virtuvės maišytuvas, kur bent viena šeimininkės ranka pastoviai užimta, juk nelabai patogu susireguliuoti h2o.
Aš Jums AŽ parašiau.

o as jau nebenoriu to su viena rankena schmoll.gif man, kaip tik daug geriau susireguliuoja su dviem (mociute pas save virtuvej pasikeite is 1 i 2 rankenas, isbandziau ir thumbup.gif ) ax.gif o siuo metu pas save (kur 1 rankena) plaunu pasidarius ant karsciausio blush2.gif taip, kad to reguliavimo man net ir nereikia lotuliukas.gif is kitos puses, tai vandeni susireguliuoju pries pradedama plaut indus, tai rankos pas mane abi laisvos tuo metu buna g.gif zodziu, kiek zmoniu, tiek nuomoniu ir poreikiu, todel parduotuves pilnos ir tu, ir anu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 04 12, 07:41)
zodziu, kiek zmoniu, tiek nuomoniu ir poreikiu, todel parduotuves pilnos ir tu, ir anu  mirksiukas.gif


Yep thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 04 12, 07:13)
Labas rytas,
O tai Jums siūlė prieš a neparodę ką siūlys? blink.gif

Pažiūrėkite Ideal Standard asortimentą, gal patiks kas nors.

Buvo toks susitarimas, as tiesiog suvardinau ko kiek reikia, apkalbejom kazkokias smulkmenas ir toliau atsiunte pasiulyma, jis negalutinis, prasysiu, kad parinktu kita gamintoja.

Ideal standart irgi turiu pasiulyma ir Jaukuru..., bet pasiulyto WC forma nepatinka, o kuris patinka jau kaina didoka pagal mane...

Turiu pasiulymus is 4 vietu ir neikas nepasiule Duravit....kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 12, 08:44)
Buvo toks susitarimas, as tiesiog suvardinau ko kiek reikia, apkalbejom kazkokias smulkmenas ir toliau atsiunte pasiulyma, jis negalutinis, prasysiu, kad parinktu kita gamintoja.

Ideal standart irgi turiu pasiulyma ir Jaukuru..., bet pasiulyto WC forma nepatinka, o kuris patinka jau kaina didoka pagal mane...

Turiu pasiulymus is 4 vietu ir neikas nepasiule Duravit....kodel?  g.gif


O koks Ideal Standard modelis pasiūlytas ir koks labiau patinka?

Dėl Duravito, nu tai nzn, lyg ir praranda jie savo pozicijas mūsų žemėje.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 04 12, 08:48)
O koks Ideal Standard modelis pasiūlytas ir koks labiau patinka?

Dėl Duravito, nu tai nzn, lyg ir praranda jie savo pozicijas mūsų žemėje.

Pasiule SimpluU J452101, o patinka is Washpoint serijos.

O kodel taip Duravit nusilpo? g.gif Kazkas negerai su kokybe, ar tiesiog marketingas silpnesnis?
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 12, 09:11)
Pasiule SimpluU J452101, o patinka is Washpoint serijos.

O kodel taip Duravit nusilpo?  g.gif  Kazkas negerai su kokybe, ar tiesiog marketingas silpnesnis?


Kad gal aš susilaikysiu nuo platesnių komentarų apie Duravit. Neklauskite kodėl:)

Oštai dėl SimplyU ir Washpoint - pats WC SimplyU pigesnis, o bet tačiau jam dar reikia dangčio. Washoint JAU su dangčiu komplekte. Lyginant kainas su lėtai nusileidžiančiais dangčiais, tai skirtumas pardon nerezoninis. Washpoint tiek brangesnis, kiek kartais per vieną apsipirkimą maximoj išleidžiam.
Atsakyti
Ar žinote kur būtų galima įsigyti FIORE vandens maišytuvų ar pas mus jau neprekiaujama, maniškis atitarnavo 10 metų ir norėjau pasikeisti kartridžą, bet niekur negaunu nusipirkti, nes kaip tokio gamintojo maišytuvų nebėra?
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2012 04 12, 09:39)
Ar žinote kur būtų galima įsigyti FIORE vandens maišytuvų ar pas mus jau neprekiaujama, maniškis atitarnavo 10 metų ir norėjau pasikeisti kartridžą, bet niekur negaunu nusipirkti, nes kaip tokio gamintojo maišytuvų nebėra?


Reikia pažiūrėti ar tas kartridžas kažkuo ypatingas. Gal yra tinkančių analogų.
Atsakyti
[quote=acteeno,2012 04 11, 09:07]
BlueWater - amerikanskas brendas. Tik visas jo amerikoniškumas tuo ir užsibaigia. Gaminama Kinijoje.

[/quote]

Nepaisydam komentarų aš vis dėl to Bluewater maišytuvus pirkau sendinto aukso spalvos, kol kas dar nenaudojame, bet iš pirmo žvilgsnio atrodo jie tikrai gerai padaryti, o kad pagaminta Kinijoje, tai atkreipkite dėmesį, kad daugelis amerikietiškų prekių gaminama Kinijoje, arba ...jei mūsų lietuviškos Audimo prekės siuvamos Kinijoje aš vien dėl to turiu jų nepirkti, arba kad ir Priveehome baldai, taip pat Kinijoje gaminami...ir ką, nuopelnus lietuviai pasiima.Be to, turėsiu ir palyginti su kuo -vieną maišytuvą itališką vis dėl nusipirkau, po 5 metų bus matyt kaip čia kas geriau schmoll.gif


quote=acteeno,2012 04 11, 13:16]
....
Asmeninė mano nuomonė - gražu pažiūrėti kataloge, pačiupinėti rankomis. Dviejų rankenų maišytuvu kasdien nesinaudočiau (o kaip gi be dviejų rankenų - juk tai retro stilius), o dar jei sendinta bronza ir lakuotas doh.gif Ne vieną atvejį apturėjau, kai dėl kelių sendintos bronzos spalvos maišytuvų, teko "sendinti" šiuolaikinį rankšluosčių džiovintuvą, jam pajungimus, praustuvui užsakinėti sendintos bronzos spalvos click-clack'ą, sifoną, kraniukus, o kiek dar žmonės ieškojo kitokių aksesuarų (wc popieriaus laikiklis, kabliukai, lentynėlės, durų vyriai). Žodžiu, tai šioks toks galvos skausmas, pakeliamas tiems, kurie supranta, jog tuo kataloginiu grožiu reikės ir naudotis kasdien. O kai dar kokybiški retro stiliaus daiktai nemažai kainuoja...
[/quote]

drinks_cheers.gif už tai, kad daiktas sendintos bronzos, kaip minimum 80-100 Lt. turi primokėti, tai liečia ne tik maišytuvus, bet ir visus laikiklius, kabyklas ir pan., ...pasižiūri internetinėje parduotuvėje-kaina lyg ir padori g.gif tik paspaudi ant retro spalvos ir jau kaina šokteli doh.gif , pvz. mano maišytuvai praustuvui turi ir priedus Click-clak, sifonas matysis tik vieno praustuvo...čia dar kol kas nesugalvojau kaip jį pasendinti, esu nusižiūrėjus vienus dažus purškiamus metalui-jei ką, nupurkšiu jais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 12 balandžio 2012 - 14:41
QUOTE(acteeno @ 2012 04 12, 10:48)
Reikia pažiūrėti ar tas kartridžas kažkuo ypatingas. Gal yra tinkančių analogų.



Ten jis su vienu užtvirtinimu apačioje, o dabar visur su 2, tipo ir užsakyti bent jau tos parduotuvės negali, nes tokia firma neprekiauja, tai va man įdomu rasti firmą Lietuvoje, kuri prekiauja Fiore maišytuvais, tai gal tada ir tą detalę rasiu, bet greičiausiai reiks keisti visą maišytuvą verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AstaRaud: 12 balandžio 2012 - 16:12