Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(acteeno @ 2012 04 11, 08:07)
BlueWater - amerikanskas brendas. Tik visas jo amerikoniškumas tuo ir užsibaigia. Gaminama Kinijoje.

Emmevi - jei tai retro stiliaus maišytuvai, viskas ok. Nors jeu jau retro, tai aš labiau prie Bugnatese. Italija.


ačiū 4u.gif
Bugnatese žiūrėjau, bet jų kaina gerokai didesnė blush2.gif
man iš viso toks klausimas kilo: retro stiliaus maišytuvai man labai gražu ir tiktų prie klasikinio namų stiliaus, bet jų kaina tikriausiai didesne dalim ir yra už dizainą?
pasirinkus retro stiliaus maišytuvus, vonios kambaryje jie tampa vos ne pagrindiniu akcentu, į kurį labiausiai krypsta dėmesys. pasirinkus juos neutralius, jie tampa kaip ir nepastebimi, dėmesį traukia visos kitos vonios kambario detalės.
tai gal geriau rinktis kažkokius neutralius pvz Hansgrohe ar Grohe firmos už panašias kainas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 11, 10:25)
Polis, Proiezioni  4u.gif



Na grožis - dalykas skirtingai suprantamas. Iš kokybės reikalų, sakykim, daiktai tikrai labai neprasti, gamintojas vienas iš išskirtinių, prabangiųjų. Tik ar Jums to reikia.

QUOTE(Mirksniukas @ 2012 04 11, 11:57)
ačiū 4u.gif
Bugnatese žiūrėjau, bet jų kaina gerokai didesnė blush2.gif
man iš viso toks klausimas kilo: retro stiliaus maišytuvai man labai gražu ir tiktų prie klasikinio namų stiliaus, bet jų kaina tikriausiai didesne dalim ir yra už dizainą?
pasirinkus retro stiliaus maišytuvus, vonios kambaryje jie tampa vos ne pagrindiniu akcentu, į kurį labiausiai krypsta dėmesys. pasirinkus juos neutralius, jie tampa kaip ir nepastebimi, dėmesį traukia visos kitos vonios kambario detalės.
tai gal geriau rinktis kažkokius neutralius pvz Hansgrohe ar Grohe firmos už panašias kainas?  g.gif


Taip, Bugnatese brangesni. Retro yra stiliaus reikalas.

Asmeninė mano nuomonė - gražu pažiūrėti kataloge, pačiupinėti rankomis. Dviejų rankenų maišytuvu kasdien nesinaudočiau (o kaip gi be dviejų rankenų - juk tai retro stilius), o dar jei sendinta bronza ir lakuotas doh.gif Ne vieną atvejį apturėjau, kai dėl kelių sendintos bronzos spalvos maišytuvų, teko "sendinti" šiuolaikinį rankšluosčių džiovintuvą, jam pajungimus, praustuvui užsakinėti sendintos bronzos spalvos click-clack'ą, sifoną, kraniukus, o kiek dar žmonės ieškojo kitokių aksesuarų (wc popieriaus laikiklis, kabliukai, lentynėlės, durų vyriai). Žodžiu, tai šioks toks galvos skausmas, pakeliamas tiems, kurie supranta, jog tuo kataloginiu grožiu reikės ir naudotis kasdien. O kai dar kokybiški retro stiliaus daiktai nemažai kainuoja...
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 04 11, 14:16)

Asmeninė mano nuomonė - gražu pažiūrėti kataloge, pačiupinėti rankomis. Dviejų rankenų maišytuvu kasdien nesinaudočiau


va del sito tai pritariu doh.gif cia UK beveik visur kranai su dviem rankenom, arba dar blogiau - du atskiri kranai schmoll.gif tikrai labai nepatogu.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 04 11, 12:16)
Asmeninė mano nuomonė - gražu pažiūrėti kataloge, pačiupinėti rankomis. Dviejų rankenų maišytuvu kasdien nesinaudočiau (o kaip gi be dviejų rankenų - juk tai retro stilius), o dar jei sendinta bronza ir lakuotas doh.gif  Ne vieną atvejį apturėjau, kai dėl kelių sendintos bronzos spalvos maišytuvų, teko "sendinti" šiuolaikinį rankšluosčių džiovintuvą, jam pajungimus, praustuvui užsakinėti sendintos bronzos spalvos click-clack'ą, sifoną, kraniukus, o kiek dar žmonės ieškojo kitokių aksesuarų (wc popieriaus laikiklis, kabliukai, lentynėlės, durų vyriai). Žodžiu, tai šioks toks galvos skausmas, pakeliamas tiems, kurie supranta, jog tuo kataloginiu grožiu reikės ir naudotis kasdien. O kai dar kokybiški retro stiliaus daiktai nemažai kainuoja...


Geri Jusu komentarai didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 11, 13:22)
va del sito tai pritariu  doh.gif cia UK beveik visur kranai su dviem rankenom, arba dar blogiau - du atskiri kranai  schmoll.gif tikrai labai nepatogu.

Kaip suprasti kranai su dviem rankenom?? Čia tipo kaip tie tarybiniai, karštas ir šaltas atskirai įsijungia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 04 11, 14:47)
Kaip suprasti kranai su dviem rankenom?? Čia tipo kaip tie tarybiniai, karštas ir šaltas atskirai įsijungia?  blush2.gif


Nu jo:)

Kas dėl retrinių, tai stilius įpareigoja, tsakant. Yra jų ir su viena rankena, bet čia jau šių ir anų laikų mixas gaunasi.
Atsakyti
Ar turite kokiu komentaru ar pastabu del Mora maisytuvu?
Gal zinote/turite pasulyti uz gera kaina?

aciu
Atsakyti
QUOTE(holland @ 2012 04 11, 14:58)
Ar turite kokiu komentaru ar pastabu del Mora maisytuvu?
Gal zinote/turite pasulyti uz gera kaina?

aciu


Labai geri švediški (tikri švediški) maišytuvai už protingą kainą.
Atsakyti
hmmm... o pas namie dar ir dabar vonioj tie du kraniukai ir man labai patogu. Aišku ir vonia dar be remonto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 04 11, 16:00)
Labai geri švediški (tikri švediški) maišytuvai už protingą kainą.



Aciu. O kaip del antro punkto ? smile.gif Gal zinote ka nors?
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 04 11, 15:04)
hmmm... o pas namie dar ir dabar vonioj tie du kraniukai ir man labai patogu. Aišku ir vonia dar be remonto biggrin.gif



Vonioje tai gal net ir patogiau. Bet tai pvz praustuvo arba virtuvės maišytuvas, kur bent viena šeimininkės ranka pastoviai užimta, juk nelabai patogu susireguliuoti h2o.

QUOTE(holland @ 2012 04 11, 15:04)
Aciu. O kaip del antro punkto ?  smile.gif  Gal zinote ka nors?


Aš Jums AŽ parašiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 11 balandžio 2012 - 15:07
turėjau omeny ne pačią vonią, o vonios kambarį. Kriauklės ir vonios maišytuvas vienas, ir du kraniukai karštam ir šaltam vandeniui. Virtuvėj sutinku, kai murzinos rankos, labai gerai kad tik pakeli ir vanduo bėga.
Nors turiu pripažinti skeptiškai anksčiau žiūrėjau į tuos "naujoviškus" maišytuvus. Tai matyt dabar dar ir vonioj kai tarybinis, esu pripratusi ir man gerai. Būtų naujas tai spėju irgi būtų gerai, priprasčiau mirksiukas.gif
Atsakyti