Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

cia, kiek suprantu, klausiama ne apie grazu/negrazu, bet apie kokybe g.gif mano mama i vonia kriaukle nusipirko, nes grazu, bet sveist reik kiekviena diena (gerai jau gerai, is bedos kas antra), nes visas purvas limpa ir paskui atrodo, kaip metus nevalyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 04 10, 23:37)
cia, kiek suprantu, klausiama ne apie grazu/negrazu, bet apie kokybe  g.gif mano mama i vonia kriaukle nusipirko, nes grazu, bet sveist reik kiekviena diena (gerai jau gerai, is bedos kas antra), nes visas purvas limpa ir paskui atrodo, kaip metus nevalyta  doh.gif




o čia dar subjektyvesnis klausimas, nes pvz aš turiu akrilinę vonią, draugės mama ir kita draugė. mama šveičia ir verkia kad brudai lieka, draugė perka spec priemones ir jai blogai valosi, o aš plaunu su eilinėm priemonėm ir man viskas gerai valosi. čia priklauso kada žmogui atrodo išvalyta, taip turbūt. dar valiklis ne paskutinį vaidmenį atlieka - išbandžiau aš naujas cilit putas vonios kriauklėje, žiūriu kreivai i sakau kad nieko man neišvalė, o vyras žiūri šalia i sako, oi ne, labai gerai išvalė, gražu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 04 10, 22:37)
cia, kiek suprantu, klausiama ne apie grazu/negrazu, bet apie kokybe  g.gif mano mama i vonia kriaukle nusipirko, nes grazu, bet sveist reik kiekviena diena (gerai jau gerai, is bedos kas antra), nes visas purvas limpa ir paskui atrodo, kaip metus nevalyta  doh.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 10, 23:51)
drinks_cheers.gif  tikrai taip 4u.gif



reikia tik tikėtis, kad jūsų ir pasisakiusio forumiečio kokybės supratimas bus tas pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 04 10, 19:51)
sveiki
gal nusimanantys galėtų kažką gero ar blogo pasakyti apie Blue Water ir Emmevi maišytuvus? ačiū 4u.gif
http://www.voniosstu...lue-water-retro
http://www.voniosstu...mmevi-harmony-0



BlueWater - amerikanskas brendas. Tik visas jo amerikoniškumas tuo ir užsibaigia. Gaminama Kinijoje.

Emmevi - jei tai retro stiliaus maišytuvai, viskas ok. Nors jeu jau retro, tai aš labiau prie Bugnatese. Italija.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 04 10, 23:26)
reikia tik tikėtis, kad jūsų ir pasisakiusio forumiečio kokybės supratimas bus tas pats  4u.gif

Lieka tiketis biggrin.gif Nors is tikruju manau, kad jeigu kokybe s...., tai net visai nenusimanantis ta pastebes.

acteeno, o jus apie Catalano nieko nezinote?
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 11, 08:37)
Lieka tiketis  biggrin.gif Nors is tikruju manau, kad jeigu kokybe s...., tai net visai nenusimanantis ta pastebes.

acteeno, o jus apie Catalano nieko nezinote?


O Jus kokia serija domina?
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 10, 18:10)
O kodel butent Catalano issirinkot? Mums siulo salone, o as kazkaip reciausiai girdziu apie sia firma  g.gif


Kad reciausiai girdite, nereiskia, kad ji prasta mirksiukas.gif Tiesiog tokios firmos kaip VB, Duravit, ir pan turi Lietuvoj savo atstovus, kurie labai puikiai idirbo ju reklama. O normaliam pasauly tas VB nera jau toks stebuklas kaip pas mus.
Siaip catalano Italijoj viena is rimciausiu keramines santechnikos gamintoju, o ju gaminiai sudeti i tikrai rimtus objektus. Ir tikrai laipteliu auksciau nei VB.
As asmeniskai uz isskirtinuma mirksiukas.gif
Beje, kas jums siulo? Sanistalis ar eurotopas? g.gif
Atsakyti
Noriu patarimo, renkamės maišytuvus iš šių firmų:
ROCA THESIS
HANSGROHE
Ką patartumėte labiau?
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 04 11, 08:43)
O Jus kokia serija domina?

Polis, Proiezioni 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Voveryyte @ 2012 04 11, 09:18)
Kad reciausiai girdite, nereiskia, kad ji prasta  mirksiukas.gif  Tiesiog tokios firmos kaip VB, Duravit, ir pan turi Lietuvoj savo atstovus, kurie labai puikiai idirbo ju reklama. O normaliam pasauly tas VB nera jau toks stebuklas kaip pas mus.
Siaip catalano Italijoj viena is rimciausiu keramines santechnikos gamintoju, o ju gaminiai sudeti i tikrai rimtus objektus. Ir tikrai laipteliu auksciau nei VB.
As asmeniskai uz isskirtinuma  mirksiukas.gif
Beje, kas jums siulo? Sanistalis ar eurotopas?  g.gif

Argi as kazkur parasiau, kad ji prasta?? blink.gif
VB man isviso nepatinka, net neziuri i ta produkta. Dabar turiu namie Duravit-be priekaistu, tai ir norisi suprasti, geresnis uz sakukim Duravit ar tokiam paciamlygmeny tas Catalano, ar geresnis...
Siulo pirmasis atstovas.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 04 11, 00:48)
o čia dar subjektyvesnis klausimas, nes pvz aš turiu akrilinę vonią, draugės mama ir kita draugė. mama šveičia ir verkia kad brudai lieka, draugė perka spec priemones ir jai blogai valosi, o aš plaunu su eilinėm priemonėm ir man viskas gerai valosi. čia priklauso kada  žmogui atrodo išvalyta, taip turbūt. dar valiklis ne paskutinį vaidmenį atlieka - išbandžiau aš naujas cilit putas vonios kriauklėje, žiūriu kreivai i sakau kad nieko man neišvalė, o vyras žiūri šalia i sako, oi ne, labai gerai išvalė, gražu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 11, 12:25)
Polis, Proiezioni  4u.gif



Kriaka, grazus jusu issirinkti mirksiukas.gif
musu Catalano Zero - va tokie

http://www.ukbathroo...107568050786256
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 04 11, 10:53)
lotuliukas.gif
Papildyta:
Kriaka, grazus jusu issirinkti  mirksiukas.gif
musu Catalano Zero - va tokie

http://www.ukbathroo...107568050786256

mes dar ju neissirinkom blush2.gif tik duomiuosi ax.gif
Atsakyti