Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario dizainas ir santechnika

QUOTE(Nesugausi @ 2012 03 27, 11:25)

pirmas variantas man tikrai patiktu, o kur sia kolekcija butu galima rasti?  blush2.gif

panasios plyteles yra Marazzi Dots kolekcija, labai grazios spalvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 03 27, 18:17)
Turiu tamsias matines ir šviesias matines grublėtas. Ant šviesių nesimato, o ant tamsių labiau matosi. Valosi gerai.


pas mus lygiai taip pat thumbup.gif
Ant sviesiu matiniu visiskai mieko nesimato. O kur tamsios, ten vanduo nepatenka, bet jei netycia apsitasko - tai labai lengvai valosi ir valymo zymiu nelieka.... ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

QUOTE(kristilav @ 2012 03 27, 12:58)
O kokia tada galetumet parekomenduoti akm.mases vonia  g.gif


Na jei iš Vispool tai yra Libero, SPN turi Izabella. Pasižiūrėkite jų tinklapiuose, manau tikai rasite patinkančią.
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 27, 18:01)
pas mane dabar vonioje yra sviesios blizgios, tai viskas labai matos... muilas nutekejo - matos, apsitaske ir liko kalkes - matos... bet cia pagrinde aplink kriaukle. o valosi, tai lengvai  ax.gif

Blem, o mane įkalbėjo pirkti blizgias. ir nusipirkau. baltas. nu kentėsiu kaip suprantu. Bet dar turiu galimybę išvengti to. Nusipirkau sienų plyteles blizgias baltas. Grindų kol kas tik planuoju pirkti. Galvoju apie va tokias http://www.keramika.lt/lt/ardero?ko=3 burgundy spalvos
Spinteles galvoju daryti irgi rudos spalvos.
Bet mes darysim dušą iš plytelių. Tai gal kas gali patart kokios spalvos tada daryti dušo kabinoj plyteles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meme: 28 kovo 2012 - 08:50
QUOTE(acteeno @ 2012 03 26, 07:34)
Laba diena,
Tik už akmens masę. Ji sunkesnė, taigi ir stabilesnė, nebus to nemalonaus pojūčio, kai lipant į vonią norisi dar šiek tiek už kažko prisilaikyti, nes akrilinės vonios turi šiokį tokį "vaikščiojimą".
Paimkime akmens masės vonią, tarkime SPN Vanessa, nes matmenys tie patys. Pati vonia, palyginus su Rosa, žiauriai brangi - net 2029,-. Bet kojų pirkti atskirai nereikia, nekalbant apie tai, kad tiek jas gerokai lengviau sumontuoti, tiek jos apskritai tiesiog gražesnės bei patikimesnės. Panelis, armuotas stiklo pluoštu, o ne šiaip plastiko gabalas - tik 225,-. Be to jam nereikia jokių tvirtinimo komplektų. Viso 2254,-

Grubiai dviejų šimtų litų skirtumas, kas sudaro vos 10 procentų.

Akrilu dengiamos akmens masės vonios tokių gamintojų, kaip Piramida, galbūt PAA (dėl jų neįsitikinęs). Normali akmens masės vonia SPN arba Vispool nedengta nieko, išskyrus gerą kokybišką gelkautą.

Aciu uz komentara 4u.gif
O kurio gamintojo pats asmeniskai rekomenduotumet rinktis akmens mases monia? SPN, PPA ar Vispool? Kiek suprantu visi 3 gaminami Latvijoje? g.gif Tai ko gero vienoje vietoje ir gaminamos rolleyes.gif
Mum vakar vienoje parduotuveje pasake, kad Vispool geresnis uz PAA, kokia Jusu nuomone?
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 03 28, 10:31)
Aciu uz komentara  4u.gif
O kurio gamintojo pats asmeniskai rekomenduotumet rinktis akmens mases monia? SPN, PPA ar Vispool? Kiek suprantu visi 3 gaminami Latvijoje? g.gif Tai ko gero vienoje vietoje ir gaminamos  rolleyes.gif 
Mum vakar vienoje parduotuveje pasake, kad Vispool geresnis uz PAA, kokia Jusu nuomone?


Ne vienoje vietoje, skirtingose gamyklose. Latvijoje apskritai apstu vonių gamintojų, ir tik keli yra, sakykim, atsakingai žiūrintys į savo produkciją.

Man sunkoka komentuoti PAA, mat jie ir akrilines gamina, jų akmens masės gyvai nečiupinėjau. Geriausia būtų palyginti svorius, tik kad jie savo tinklapyje jų nepateikia. Girdėjau atsiliepimų visokių, bet kaip ir sakiau, nesišvaistysiu bačkom kur nežinau.

SPN ir Vispool mano (asmenine) nuomone ypatingai niekuo nesiskiria kokybės atžvilgiu, SPN'o kitokie dizainai, šiek tiek kitoks kraštų apdirbimas bei gudresnis panelio tvirtinimas. Šiais atžvilgiais (išskyrus dizainą, čia jau kaip kam patinka) SPN, manyčiau, geresnis.
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2012 03 28, 10:47)
Blem, o mane įkalbėjo pirkti blizgias. ir nusipirkau. baltas. nu kentėsiu kaip suprantu. Bet dar turiu galimybę išvengti to. Nusipirkau sienų plyteles blizgias baltas. Grindų kol kas tik planuoju pirkti. Galvoju apie va tokias http://www.keramika.lt/lt/ardero?ko=3 burgundy spalvos
Spinteles galvoju daryti irgi rudos spalvos.
Bet mes darysim dušą iš plytelių. Tai gal kas gali patart kokios spalvos tada daryti dušo kabinoj plyteles?

I dusa manau sviesios matines geriausiai tiek sienoms tiek grindims g.gif bet cia tik mano nuomone.
Atsakyti
Dar kvailas klausimas blush2.gif o jus pries klijuojant plyteles jau bunat suspirke visa santechnika (kranus, termostatus, vonias klozetus ir kraiukles) ar yra kokie standartai kraiuklem kur palikti vamzdzius ?
Mes jau turim potinkines sistemas bet dar neturim kraiukliu ir vonios tai ar galima kazi pradet klijuot plytelemis ar pirma nusipirkti viska ir isvesti vamzdzius tam tikrame aukstyje tada klijuoti ? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 03 28, 15:05)
Dar kvailas klausimas  blush2.gif o jus pries klijuojant plyteles jau bunat suspirke visa santechnika (kranus, termostatus, vonias klozetus ir kraiukles) ar yra kokie standartai kraiuklem kur palikti vamzdzius ?
Mes jau turim potinkines sistemas bet dar neturim kraiukliu ir vonios tai ar galima kazi pradet klijuot plytelemis ar pirma nusipirkti viska ir isvesti vamzdzius tam tikrame aukstyje tada klijuoti ? g.gif  blush2.gif

as menka patareja, bet... mes klijuosim nieko nepirke unsure.gif pas mane vyras pats visus vamzdzius isvedziojo ir, man atrodo, nelabai ten ziurejo kazkokiu konkreciu auksciu g.gif bet, kalbant del kriaukles, tai, jei kranas ne is sienos, tai nelabai ka ten ir reiktu ziuret unsure.gif vat, jei kranas butu sienoje, tai tada, manau, reik atsizvelgt kokiame aukstyje bus kriaukle, ypac, jei ji su koja arba spintele (nors, jei spintele pagal uzsakyma, tai gali betkokio aukscio padaryt...). bet cia tik mano pasvaiciojimai blush2.gif lai kalba profesionalai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 28, 16:27)
as menka patareja, bet... mes klijuosim nieko nepirke  unsure.gif pas mane vyras pats visus vamzdzius isvedziojo ir, man atrodo, nelabai ten ziurejo kazkokiu konkreciu auksciu  g.gif  bet, kalbant del kriaukles, tai, jei kranas ne is sienos, tai nelabai ka ten ir reiktu ziuret  unsure.gif vat, jei kranas butu sienoje, tai tada, manau, reik atsizvelgt kokiame aukstyje bus kriaukle, ypac, jei ji su koja arba spintele (nors, jei spintele pagal uzsakyma, tai gali betkokio aukscio padaryt...). bet cia tik mano pasvaiciojimai  blush2.gif lai kalba profesionalai  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif prajuokinai su "lai kalba profesionalai".
Na as tik baiminuosi kad visur pasisleptu vamzdziai , kriaukles planuoju pakabinamas su stalciais apacioje bet kranai ne is sienos, mes jau juos turime nusipirke.
Vonios kambari irengti - nejuokas g.gif manau tai daroma kelias etapais bet tiksliai vistiek nezinau kaip reikia daryti norint isvengti klaidu g.gif
musu santechnikas nuvede pirmiausiai taskus kur komunikacijos statysis ir dabar nebezinom ka daryt toliau. Vonia tokios stadijoj

user posted image

blush2.gif

Atsakyti
Praustuvo aukštis būna apie 83-84 cm nuo grindų iki praustuvo viršaus. Taigis ventiliukai maišytuvo pajungimai, jei maišytuvas montuojamas ant praustuvo, o ne sienoje, turėtų būti žemiau:) Apie 50-60 cm nuo grindų, šiek tiek žemiau kanalizacija. Tuomet viską uždengs ir koja, ir puskoja, ir spintelė.
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 03 28, 15:43)
lotuliukas.gif prajuokinai su "lai kalba profesionalai". 
Na as tik baiminuosi kad visur pasisleptu vamzdziai , kriaukles planuoju pakabinamas su stalciais apacioje bet kranai ne is sienos, mes jau juos turime nusipirke.
Vonios kambari irengti - nejuokas  g.gif manau tai daroma kelias etapais bet tiksliai vistiek nezinau kaip reikia daryti norint isvengti klaidu  g.gif
musu santechnikas nuvede pirmiausiai taskus kur komunikacijos statysis ir dabar nebezinom ka daryt toliau. Vonia tokios stadijoj

pas mus panasioj stadijoj... tik sienos murines ir grindys yra ax.gif jei dare santechnikas, tai, manau, zinojo ka daro g.gif ar jis nesitares su jumis padare? unsure.gif
Atsakyti