Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai

QUOTE(*muduabudu* @ 2012 02 02, 20:13)
Kiek gydytoju tiek ir nuomoniu. O del ICSI IMSI, tai jau jeigu daryti tai iskaro IMSI. Cia mano nuomone irgi is patirties  4u.gif
Sekmes visoms!  wub.gif

Sutinku su tavo pasakymu. o kas del IMSI - tai irgi geras variantas, tik kad LT vieninteliai VK ji daro... o LV net nezinau ar kas is vis daro..
Papildyta:
Merginos, ar yra kazkokia teorija, keliu lasteliu embrionus dazniausiai sodina i gimda?
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 02 02, 15:27)
Ačiū už atsakymą, nuraminai 4u.gif  Prieš 5 metus man aiškino,kad dėl ICSI reikia susitarti iš anksto, turbūt daug pas pasikeitė per tą laiką.

Kitty tu geriau pries procedura pati pas gyd paklausk ar darys jums ICSI, nes labai gerai pamenu kad skaiciau kazkada SM kaip viena mergina pasakojo,kad jos atveju nebuvo daromas ICSI ir nebuvo nei vieno embriono blink.gif . nzn kaip ir kodel taip galejo nutikti.kuomet mes darem IVF tiek LT tiek LV gydytojai mums pasake kad darys ICSI ir psio.

QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 19:37)
Sutinku su tavo pasakymu. o kas del IMSI - tai irgi geras variantas, tik kad LT vieninteliai VK ji daro... o LV net nezinau ar kas is vis daro..
Papildyta:
Merginos, ar yra kazkokia teorija, keliu lasteliu embrionus dazniausiai sodina i gimda?

vasara IMSI nedare, o kaip dabar nezinau.pamenu kazka Treijs pasakojo kad jiems brangios aparaturos, skirtos IMSI procedurai nereikia, nes ju embriologai geriau nei bet kokia aparatura, va taip va biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurynaa: 02 vasario 2012 - 20:30
QUOTE(laurynaa @ 2012 02 02, 21:28)
pamenu kazka Treijs pasakojo kad jiems brangios aparaturos, skirtos IMSI procedurai nereikia, nes ju embriologai geriau nei bet kokia aparatura, va taip va  biggrin.gif

ta as ir is jo girdejau-mane nustebino... na visdelto mokslas eina i prieki... nuneigineti negali...
Papildyta:
QUOTE(laurynaa @ 2012 02 02, 21:28)
Kitty tu geriau pries procedura pati pas gyd paklausk ar darys jums ICSI, nes labai gerai pamenu kad skaiciau kazkada SM kaip viena mergina pasakojo,kad jos atveju  nebuvo daromas ICSI ir nebuvo nei vieno embriono blink.gif  . nzn kaip ir kodel taip galejo nutikti.

Panasu, kad spermiukai nebuvo ant tiek stiprus-judrus, kad galetu prasimusti ir apsivaisinti. Cia irgi rizika. Priaugini kiausineliu ir paskui (jei yra klaustuku) viska palikti eksperimentui... ar ne per brangi moters sveikata tada...
Papildyta:
Gavau atsakyma del savo IVF embrionu. Jie buvo dvieju lasteliu.... Jum neatrodo, kad per mazai? blink.gif blink.gif Ir laipsnis pats silpniausias - 1. Ar vertejo sodinti.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 02 02, 14:49)
jausmas, kad visi turim tas graikiskas  doh.gif  doh.gif idomu jei tirtusi, kas normaliai pastoje ir turi po ne viena vaika, ar irgi rastu  g.gif

Sveikutes 4u.gif Cituk,sekmes tau rytoj kuo didziausios thumbup.gif palaikau mintimis tave labai ir laikysiu lb.kumstukus uz tave mirksiukas.gif Viskas kas eina -eina tik link tavo nestuke.gif mirksiukas.gif
Faustina2000 ne,zinok ne visoms randa.Atrodo nerado RositaiK, ir as siandien suzinojau kad ir man nerado ne vienos is siu zarazu mirksiukas.gif
*muduabudu* as kazkaip dabar irgi mastau kad IMSI tikrai geras dalykas ir jeigu tik iseis,noreciau kad sis IVF butu su IMSI ax.gif
Terze zinok del tos teorijos tikrai ne ka zinau, bet kiek pastebejau tai mergaitems dazniausiai sodina 6-8 lasteliu maziukus g.gif
Nestukes kaip jauciates? wub.gif
Atiloja,ar dar tau ilgai liko gert antibus? kaip savijauta? Beje,O Beila antra IVF darys ar snaigutes desis-pasimeciau blush2.gif
Vyas uzleido trumpam prie kompo-tai as pribegau-pasilabinti mirksiukas.gif Ok,o dabar jau leidziu ji-bukcis ir didelis palaikymas CItuko-lauksiu nekantriai labai ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti


QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 20:43)
Gavau atsakyma del savo IVF embrionu. Jie buvo dvieju lasteliu.... Jum neatrodo, kad per mazai?  blink.gif  blink.gif  Ir laipsnis pats silpniausias - 1. Ar vertejo sodinti....  doh.gif

na jei man butu pasake kad yra emrionai 2 lasteliu ir ka darom? as buciau sodinus, taciau man regis cia jau ir gydytojas turi savo nuomone pasakyti. Terze, as ne visas naujienas seku: o kur buvo daromas IVF?
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2012 02 02, 21:46)
na jei man butu pasake kad yra emrionai 2 lasteliu ir ka darom? as buciau sodinus, taciau man regis cia jau ir gydytojas turi savo nuomone pasakyti. Terze, as ne visas naujienas seku: o kur buvo daromas IVF?

As zinai, jei manes butu paklause, tada buciau pasakius - auginam dar para...BAk'e
Atsakyti
hmmm kazkaip apie BAK lyg neblogi atsiliepimai, keista kad jei iskarto nepasako kokios kokybes embrionai, cia kaip ir VK arba labai geri ar visiskai blogi i detales nesileidzia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2012 02 02, 21:56)
hmmm kazkaip apie BAK lyg neblogi atsiliepimai, keista kad jei iskarto nepasako kokios kokybes embrionai, cia kaip ir VK arba labai geri ar visiskai blogi i detales nesileidzia  rolleyes.gif

Hm.. as kai paklausiau kokie embrionai proceduros metu, man atsake silpni... As tada susijaudinau ir nieko nebepaklausiau. Silpni tai silpni. O dabar Bikova is manes paprase sitos info, as ja gavau ir nustebau....
Antram kartui buvau jau pasiruosus labiau, bet rezultatai dar blogesni buvo - nebebuvo ko ir klausti verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 02, 21:45)
ne,zinok ne visoms randa.Atrodo nerado RositaiK, ir as siandien suzinojau kad ir man nerado ne vienos is siu zarazu mirksiukas.gif

sveikinu! o ten irgi tas uzsleptas tyre?
Na as tai salyginai dziaugiuosi, kad pas mus rado, yra uz ko toliau uzsikabinti..
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 20:43)
ta as ir is jo girdejau-mane nustebino... na visdelto mokslas eina i prieki... nuneigineti negali...
Papildyta:

Panasu, kad spermiukai nebuvo ant tiek stiprus-judrus, kad galetu prasimusti ir apsivaisinti. Cia irgi rizika. Priaugini kiausineliu ir paskui (jei yra klaustuku) viska palikti eksperimentui... ar ne per brangi moters sveikata tada...
Papildyta:
Gavau atsakyma del savo IVF embrionu. Jie buvo dvieju lasteliu.... Jum neatrodo, kad per mazai?  blink.gif  blink.gif  Ir laipsnis pats silpniausias - 1. Ar vertejo sodinti....  doh.gif

Na, tikrai mažai ląstelių... Bet kaip keista, kad nepasakė, kad 2 ląstelių embrionus sodino g.gif blink.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 02, 20:45)
ir as siandien suzinojau kad ir man nerado ne vienos is siu zarazu mirksiukas.gif
[Beje,O Beila antra IVF darys ar snaigutes desis-pasimeciau blush2.gif
Vyas uzleido trumpam prie kompo-tai as pribegau-pasilabinti mirksiukas.gif Ok,o dabar jau leidziu ji-bukcis ir didelis palaikymas CItuko-lauksiu nekantriai labai ziniu mirksiukas.gif

Džiugu ,kad nieko nerado, vadinasi, kliūčių pas tave nėra, gal tiesiog pritrūko sėkmės ir papuolei į 66 proc., kurioms nepasisekė unsure.gif Bet va kitas kartas - 3 kartas - bus tas vienintelis ir nepakartojamas wub.gif
P.S.Aš bandysiu su snaigiukais 1 IVF (3 blastutes turiu, bet klausimas kaip joms seksis atšilt blink.gif )

Laikau kumštukus už CITUKĄ wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 16:52)
Zodziu, ejau gi del Bik. rastu infekciju ir tuo paciu "issimusti antibu chlamidijai". Man pasake: maziau uzsiimineti analiniu seksu  blink.gif  as siaip astru turiu liezuvi, bet tuo metu pasimeciau.... Zodziu: nusisikt ant tu rastu Bik. infekciju, jos tipo ir turi buti organizme  blink.gif  Va taip! Tarp kitko, ejau pas valdiska ginekologa, nu galvoju gi infekcijas gydo visi vienodai, o mokesciu sumoketa dafiga i biudzeta, tai einu pabandysiu ten.. Daugiau nebebandysiu  lotuliukas.gif 
Nu bet isejus prisijuokiau pati su savim smile.gif


blink.gif blink.gif blink.gif nu zinok buciau gal pasakius - o taves turbut niekas nepamyli jokiu budu, uztai tokia pikta blink.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 02 02, 17:02)
nu p..., as apakus  doh.gif as tai buciau atrezus, ka as galvoju...
matai, jei gerai pamenu, tai tos zarazos gali itakoti kileres, kurios sukyla, o tai jau trukdo implantacijai  4u.gif


Nu as irgi daug skaiciau kad zarazos butent sukelia organizmo imuniteta kovoti su bet kokiais svetimkuniais, tuo paciu ir embrioniukais unsure.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 02, 17:05)
Merginos,o pasiknisus siek tiek giliau - esanti pvz tokia chlamidija kelia citokinu lygi,TH1/TH2 gali buti net labai pakiles,kas gali ne tik isreguliuoti imunine sistema,bet yra kaip naturali organizmo chemoterapija.Tikriausiai apie kiausialasciu kokybe prie auksto TH1/TH2 reiktu irgi pagalvoti.

Idomu Cito kokie atsakymai bus,tik kazin kaip bus sureaguota i Humira.

Pas mane TH1/TH2 buvo link aukstesnes ribos,bet dar tilpo.Po musio su zarazom tyrimas buvo superinis ax.gif


Na kaip jau tau ir sakiau, nekokie mano rezultatai, siandien paprasiau kad atfaksuotu is klinikos. TNF - 31.5, Riba 30, bet daktaras nori kad butu apie 15. t.y. antra humira nieko nepaveike jo, tai nezinau ka gorgis man pasiulys dabar.


QUOTE(Afrodite69 @ 2012 02 02, 21:45)
Faustina2000 ne,zinok ne visoms randa.Atrodo nerado RositaiK, ir as siandien suzinojau kad ir man nerado ne vienos is siu zarazu mirksiukas.gif
Vyas uzleido trumpam prie kompo-tai as pribegau-pasilabinti mirksiukas.gif Ok,o dabar jau leidziu ji-bukcis ir didelis palaikymas CItuko-lauksiu nekantriai labai ziniu mirksiukas.gif


Afrodite - valioo! tau maziausiai reikia dar rupintis del zarazu gydymo 4u.gif

Aciu mano palaikymo komandai - buckis, ir grisiu maloniai apsinarkosinus, nusmigus ir tada tada issipagiriojus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 02 02, 22:03)
Tik norejau rasyt o kaip Afrodites zarazos  biggrin.gif Koki ispudi klinika paliko tavo giminaitei ??
as irgi laiska parasiau, mm iskeliavo vakar anksti ryte skubiuoju.
Kazkaip neramu  ax.gif

Zinok,nieko ji labai nesake.Tik paskambino mums ir pasake kad nieko nerado ir kad laiska atsius su atsakymu man rytoj ta klinika.
Taip,as siunciau i Locus Medicus kadangi aiskiai Keberiokst pasake kad tik ten.Tai kai kalbejome su vyro giminaite,nors ji norejo i kita klinika-bet mes grieztai pasakem kad tik i ta,tai tada ji per draugus ten kazkokius surado pazystama biologe ,kuri ir tyria tas uzsleptas zarazas ir su kuria paskui as susirasinejau. Taip dziaugiuosi,kad nieko nerado.Bet is kitos puses kyla klausimas tai is kur pas mane letinis aktyvus cervicitas nes jau ivairiais budais esu issityrusi sitas zarazas g.gif
Terze,as zinok skaitau ir negaliu patiketi blink.gif Pati labai norejau darytis IVF BAK'E pas Odeta bet finansai padaro savo sad.gif o dabar kai perskaiciau tai baisu liko...LV nors pasakydavo kokie embrionai, simeetriski ar ne,yra kazkokios fragmentacijos... jau baisu darosi nes as si IVF planuoju darytis Vilniaus VK.Tai jeigu man ten irgi myks...na suzinosiu kai nuvaziuosiu pirmai konsultacijai,nes as tai tikrai noriu zinoti viska blush2.gif esu nepataisoma siuo atzvilgiu doh.gif
Beiluk,uz tave labai laikomi irgi kumstukai mirksiukas.gif
Ok,lekiu gert Teraflu ir i lova,nes sergu;nosis bega, gerkle skauda,ir tempa uzkylo siandien tai kazkaip energijos nulis.O ryt jau turesiu kazkokiu ziniu is BYkovos 4u.gif
Saldziu sapneliu mergytes 4u.gif
Atsakyti
Afrodite69, o tikrai nerado. As jau pradejau irgi tiketi, kad visoms randa rekia nereikia smile.gif
Nu ir super!
Sveikinu, kad antibu dietos nereikes!!! thumbup.gif
Kazin kaip ten musu Citukas miega, itariu saldziai-saldziai! wub.gif

Papildyta:
Terze, nu nieko sau aps tave paskutinios dienos naujienos... Net nezinau ka pasakyti... Ypac apie embrionu kokybe per pirma IVF.
Labai idomu ka tau Bykova pasiulis.
Vis manau gal pas ja nuvaryti, gal ka gero pasakys...
Net nezinau, kaip nemegstu blaskimo tokio.
Atsakyti