Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai

QUOTE(Duduliux @ 2012 02 02, 11:59)
Parasiau ta pacia diena kaip ir issiunciau tyrimus, jie iskart atrase kad laukia mano tyrimu. Trezyt, galvoji kad per savaite jau tikrai turejo nueiti? Nu blyn, jei nenueis vel menesi laukti.....

O kokiu pastu siuntei?

QUOTE(per angusta @ 2012 02 02, 12:48)
Na ka, rado 2 graikiskas zarazas  blink.gif Nors anksciau jokiuose tepineliuose ju nerasdavo nei kvapo.
Gal kas turite chlamydia ir mycoplasma teigiamas? Ieskau bendraminciu, ka toliau veikti..  biggrin.gif

Belieka eiti pas ginekologa wink.gif

QUOTE(Beila @ 2012 02 02, 14:10)
Labas rytas ax.gif

Aš būsiu vasarį, jei tik tos prakeiktos mmm ateis g.gif Šiandien 32 c.d., o jos nesirodo verysad.gif O aš norėčiau kuo greičiau įsisodint savo gražuoles  blush2.gif  wub.gif

Smagumelis!

QUOTE(KittyKitty @ 2012 02 02, 14:28)
Laba diena 4u.gif

Priimta wink.gif Mums gyd sake: nerizikuojam kiausineliais, darom ISCI, nes sperma tokia so so. Nieko neliko, kaip sutikti.
Papildyta:
Net nezinau nuo ko pradeti Jum papasakoti apie sios dienos vizita pas ginekologa...
Zodziu, ejau gi del Bik. rastu infekciju ir tuo paciu "issimusti antibu chlamidijai". Man pasake: maziau uzsiimineti analiniu seksu blink.gif as siaip astru turiu liezuvi, bet tuo metu pasimeciau.... Zodziu: nusisikt ant tu rastu Bik. infekciju, jos tipo ir turi buti organizme blink.gif Va taip! Tarp kitko, ejau pas valdiska ginekologa, nu galvoju gi infekcijas gydo visi vienodai, o mokesciu sumoketa dafiga i biudzeta, tai einu pabandysiu ten.. Daugiau nebebandysiu lotuliukas.gif
Nu bet isejus prisijuokiau pati su savim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 02 02, 16:56)
LV man irgi pasake, kad kai kurios bakterijos turi but ir tai normalu ir nesuprato kam tokie tyrimai, net ureplazma ir mikoplazma sake nemaiso.

man Lv irgi sake, kad sita chlamid neturi itakos embrionu kokybei, tik isnesiojimui. Tarkim tikiu ta logika, o bet jei issivysto embrionai, tai tada as ju vistiek isnesioti negaliu, tai kas per absurdas ignoruoti tai??
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 16:52)
Zodziu, ejau gi del Bik. rastu infekciju ir tuo paciu "issimusti antibu chlamidijai". Man pasake: maziau uzsiimineti analiniu seksu  blink.gif  as siaip astru turiu liezuvi, bet tuo metu pasimeciau.... Zodziu: nusisikt ant tu rastu Bik. infekciju, jos tipo ir turi buti organizme  blink.gif  Va taip! Tarp kitko, ejau pas valdiska ginekologa, nu galvoju gi infekcijas gydo visi vienodai, o mokesciu sumoketa dafiga i biudzeta, tai einu pabandysiu ten.. Daugiau nebebandysiu  lotuliukas.gif 
Nu bet isejus prisijuokiau pati su savim smile.gif

nu p..., as apakus doh.gif as tai buciau atrezus, ka as galvoju...

QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 16:59)
man Lv irgi sake, kad sita chlamid neturi itakos embrionu kokybei, tik isnesiojimui. Tarkim tikiu ta logika, o bet jei issivysto embrionai, tai tada as ju vistiek isnesioti negaliu, tai kas per absurdas ignoruoti tai??

matai, jei gerai pamenu, tai tos zarazos gali itakoti kileres, kurios sukyla, o tai jau trukdo implantacijai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 02, 17:02)
nu p..., as apakus  doh.gif as tai buciau atrezus, ka as galvoju...
matai, jei gerai pamenu, tai tos zarazos gali itakoti kileres, kurios sukyla, o tai jau trukdo implantacijai  4u.gif

Taip, sita dalyka jau ir pamirsau pasakyti. Tai faktas.
Atsakyti
Merginos,o pasiknisus siek tiek giliau - esanti pvz tokia chlamidija kelia citokinu lygi,TH1/TH2 gali buti net labai pakiles,kas gali ne tik isreguliuoti imunine sistema,bet yra kaip naturali organizmo chemoterapija.Tikriausiai apie kiausialasciu kokybe prie auksto TH1/TH2 reiktu irgi pagalvoti.

Idomu Cito kokie atsakymai bus,tik kazin kaip bus sureaguota i Humira.

Pas mane TH1/TH2 buvo link aukstesnes ribos,bet dar tilpo.Po musio su zarazom tyrimas buvo superinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 02, 16:30)
sveika prisijungus  4u.gif



ačiū 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 16:52)
Priimta wink.gif Mums gyd sake: nerizikuojam kiausineliais, darom ISCI, nes sperma tokia so so. Nieko neliko, kaip sutikti.


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 02 02, 17:02)
nu p..., as apakus  doh.gif as tai buciau atrezus, ka as galvoju...
matai, jei gerai pamenu, tai tos zarazos gali itakoti kileres, kurios sukyla, o tai jau trukdo implantacijai  4u.gif

Juokauji, man tai taip netiketa buvo...kad as is to pasimetimo net galejau patiketi, kad vyras mane per uzpakali dulkina smile.gif As nieko pries tai neturiu, bet jau ne gyd. neapziurejus manes apie tai spresti smile.gif Nu aisku, jei jos vystosi kakiuose, tai taip ir sakyk .... o ne is kart taip....
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 02 02, 17:07)
Juokauji, man tai taip netiketa buvo...kad as is to pasimetimo net galejau patiketi, kad vyras mane per uzpakali dulkina smile.gif As nieko pries tai neturiu, bet jau ne gyd. neapziurejus manes apie tai spresti smile.gif Nu aisku, jei jos vystosi kakiuose, tai taip ir sakyk .... o ne is kart taip....

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
linksma cia pas mus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, norėjau Jūsų pasiteirauti kiek dabar kainuoja vaisingumo klinikoje gonalio, Puregono 900 ml. ir kiek crinonas, cetrotidas?
Noriu padėti vienai mergaitei susirinkti info apie vaistų kainas darant IVF 4u.gif
Beja sekmės visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 02 02, 17:48)
Bet kodel net tokios Lv medikai nezino tu zarazu. Keista net.
Keberiokst, ar neradai info kad kas ja turetu ir vaikuciu turetu natur, na arba po ivf? Negi ji randama tik pas tokias, kuriom nepavyksta. ?


Niekada ir neieskojau tokios info,nelabai aktualu buvo.
Bet manau paieskojus tikrai rastum,juk svarbu,kad ir yra,ir svarbu kad per tiek laiko savo bloga darba jos jau padaro.Gal ir anksciau jos buvo,bet pacioj pacioj pradzioj nekele tiek problemu kiek pvz dabar? g.gif
Juk dazniausiai ta uzslepta chlamidija yra infekcija esanti seniai pas mumis,pvz 10 metu ir panasiai.Cia jau tikrai ne "vakarykstes nakties" rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 02 02, 20:02)
Niekada ir neieskojau tokios info,nelabai aktualu buvo.
Bet manau paieskojus tikrai rastum,juk svarbu,kad ir yra,ir svarbu kad per tiek laiko savo bloga darba jos jau padaro.Gal ir anksciau jos buvo,bet pacioj pacioj pradzioj nekele tiek problemu kiek pvz dabar? g.gif
Juk dazniausiai ta uzslepta chlamidija yra infekcija esanti seniai pas mumis,pvz 10 metu ir panasiai.Cia jau tikrai ne "vakarykstes nakties" rezultatas.

Klausiu tik todel, kad praktiskai kiekvienai randa.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 02 02, 16:56)
LV man irgi pasake, kad kai kurios bakterijos turi but ir tai normalu ir nesuprato kam tokie tyrimai, net ureplazma ir mikoplazma sake nemaiso.

Kiek gydytoju tiek ir nuomoniu. Vis paskaitau kaip kuriai sekasi. Negaliu neparasyti. Merginos niekada nepasitikekite vieno spec. nuomone. Del sventos ramybes bent pas 2 nueikite. Mano atveju buvo ureaplazma (gyd.taip nedrasiai uzklause ar neuzsiiminejame ir kitokiais mylejimosi budais) Matomai anksciau tos zarazos del tokiu priezasciu ir plisdavo, o dabar tai... Paziuresi ne i ta puse ir jau ziurek kokia slykstyne turi. Is patirties galiu pasakyti, kad ejau pas 2 gyd. i VK ir i MV, abi patyre abi geros, bet nuomones visiskai issiskyre, o Tu zmogeli nors persiplesk nieko neismanydamas. Zodziu vienos nuomone ureaplazma galejo viska sunaikinti net jeigu ir pastojau, o kita tik nusijuoke ir mazdaug ka Tu cia nusisneki... g.gif
O del ICSI IMSI, tai jau jeigu daryti tai iskaro IMSI. Cia mano nuomone irgi is patirties 4u.gif
Sekmes visoms! wub.gif
Atsakyti