Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namai

paziurejau bak'o kainas, tai
IVF+ICSI - 6000 lt
blastocistu auginimas - 1500 lt blink.gif

ir, jei gerai suprantu, jei nori, kad embrionus augintu ne 2 dienas, o 3, tai vel uz ta viena diena reikia primoketi 500 lt  blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 02 vasario 2012 - 13:17
QUOTE(ksise @ 2012 02 02, 12:05)
tai nieko cia nesiskiria nuo lietuvos kainu.

LT praeita karta sumokejau 11t.lt be jokiu tyrimu, gydymu ir su trumpa schema, kai buvo nedaug vaistu. Dabar paskaiciauvau, buciau sumokejus ne 9t.Lt, o apie 11-12t.Lt. Man tai didelis skirtumas smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Esu tylioji jūsų skyrelio skaitytoja, visas jau pažįstu mintinai turbūt:), bet kol kas nekalbėjau, nes tik neseniai prisiruošėme pagaliau sukti link IVF. Planuojame važiuoti į LV pas Treijsą artimiausiu metu, suprantu, kad geriausia visko išsiklausinėti ten, tik norėčiau jūsų paklausti kai kurių dalykų, kad ten jau būtų lengviau diskutuoti ax.gif
Esminis klausimas - dėl ICSI, auginimo iki blastocistų ir t. t. Kokiais kriterijais remiantis sprendžiama, ar tai daryti? Kaip suprantu, jeigu nusprendžiama nedaryti ICSI, tai jau vėliau, pvz, matant, kad nesivaisina, to nuspręsti nebegalima? Tai gal verta būtų iš karto paaukoti papildomai tą 1000 Lt,negu prarasti visus 8 ar kiek ten išeis? Ar per pirmąjį IVF iš principo dar jo nedaro? Bet juk labai jau norisi,kad tas pirmas būtų ir paskutinis ir norisi padaryti viską, ką galime, kad taip ir būtų unsure.gif Ar yra kokia nors bendra praktika tuo klausimu, ar kiekvienu atveju sprendžiama individualiai, remiantis bendra anamneze, nevaisingumo priežastimi ir t. t.?
Dėl imuninių irgi noriu paklausi (suprantu, kad prieš pirmą IVF anksti apie tai galvoti, bet...) Ar gali būti imuninės problemos, jeigu vieną bendrą vaiką jau turime? Kaip suprantu, nesuderinamumo būti negali, bet tos visokios kilerės turbūt gali bet kada suaktyvėti?
Kadangi jau prisistačiau, gal trumpai papasakosiu apie save, aišku, kai kurios mane jau pažįsta iš kitų skyrelių, bet..
Žodžiu, nepastojimo problemos - prasta vyro sperma, seniau buvo tik judrumo bėdos, dabar ir kiekis sumažėjęs (A+B apie 33 proc, kiekis svyruoja 13-22 mln/ml, iš viso būna 3-4 ml.) Pirmosios dukrytės laukėme 3,5 metų, buvo darytos 8 IUI, visos nesėkmingos, pastojau natūraliai, bet tada po begalės papildų, antibų ir t. t buvo pasiekta normospermija. Antrojo leliuko jau irgi laukiame 3,5 metų, darytos 3 IUI, vyras pusmetį gėrė tamoxifeną,bet rezultato nėra, todėl sukam link IVF.
Tikiuosi, priimsite į savo kompaniją ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audra72 @ 2012 02 02, 13:50)
labas, o kaip skaiciuoti dienas po isodinimo, man isodino sestadieni tai ta diena skaiciuojasi ar ne ax.gif , beveik nuolat jauciu lengva maudima pilvo apacioj, cia gerai ar nelabai  g.gif , kartais iseina skystos isskyros  tai irgi nzn ar gerai cia ar blogai  blink.gif , aciu uz atsakymus  4u.gif

sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sawana @ 2012 02 02, 14:31)
sekmes tau  4u.gif


Įsodinimo diena nesiskaito. O mausti gali, juk embrionai ten kabinasi ir namus ruošiasi ilgam. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(per angusta @ 2012 02 02, 12:48)
Na ka, rado 2 graikiskas zarazas  blink.gif Nors anksciau jokiuose tepineliuose ju nerasdavo nei kvapo.
Gal kas turite chlamydia ir mycoplasma teigiamas? Ieskau bendraminciu, ka toliau veikti..  biggrin.gif


Per angusta,
Per kiek laiko nuo issiuntimo gavai atsakyma is GR?
Atsakyti
jausmas, kad visi turim tas graikiskas doh.gif doh.gif idomu jei tirtusi, kas normaliai pastoje ir turi po ne viena vaika, ar irgi rastu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Duduliux @ 2012 02 02, 15:47)
Per angusta,
Per kiek laiko nuo issiuntimo gavai atsakyma is GR?



Vakar apie 15 val. gavo, siandien 11val. gavau atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 02 02, 13:28)
Esminis klausimas - dėl ICSI, auginimo iki blastocistų ir t. t. ir t. t.?


bent mums sake, kad kartais proceduros eigoje paaiskeja, kad neuztenka vien IVF, reikia taikyti ICSI. na tai tuomet ir taiko, kad ir nebuvo pries tai specialiai tam nusiteikineta 4u.gif pas mus irgi ICSI buvo su klaustuku ir viskas buvo palikta embriologo sprendimui 4u.gif
o del blastocistu, tai net nezinau blush2.gif pas mus viska gydytojas nusprende, kaip ir neklause musu, ar mes norim auginti, ar ne tongue.gif as kazkaip tuo metu nieko per daug apie jas nezinojau, zinojau, kad tik tokios yra blush2.gif ir tik paskui, kai jau buvo nuspresta auginti iki blastuciu, prisiskaiciau, kad daznai labai mazai ju lieka arba is viso nelieka blink.gif unsure.gif bet jau buvo per velu gasdintis blush2.gif na bet o taciau musu atveju auginimas iki blastocistu pasiteisino thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(per angusta @ 2012 02 02, 14:57)
Vakar apie 15 val. gavo, siandien 11val. gavau atsakyma.

o kada issiuntei ?
tyreisi visas tris ?
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2012 02 02, 15:05)
bent mums sake, kad kartais proceduros eigoje paaiskeja, kad neuztenka vien IVF, reikia taikyti ICSI. na tai tuomet ir taiko, kad ir nebuvo pries tai specialiai tam nusiteikineta  4u.gif pas mus irgi ICSI buvo su klaustuku ir viskas buvo palikta embriologo sprendimui 4u.gif
o del blastocistu, tai net nezinau  blush2.gif pas mus viska gydytojas nusprende, kaip ir neklause musu, ar mes norim auginti, ar ne  tongue.gif as kazkaip tuo metu nieko per daug apie jas nezinojau, zinojau, kad tik tokios yra  blush2.gif ir tik paskui, kai jau buvo nuspresta auginti iki blastuciu, prisiskaiciau, kad daznai labai mazai ju lieka arba is viso nelieka  blink.gif unsure.gif bet jau buvo per velu gasdintis  blush2.gif na bet o taciau musu atveju auginimas iki blastocistu pasiteisino  thumbup.gif



Ačiū už atsakymą, nuraminai 4u.gif Prieš 5 metus man aiškino,kad dėl ICSI reikia susitarti iš anksto, turbūt daug pas pasikeitė per tą laiką.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 02 02, 11:21)
Krempudra  wub.gif  Aciu uz virusiukus  4u.gif

Terze, Atiloja -  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nu net ir noredamas cia nepaliudesi  lotuliukas.gif Tik rasiu minute darbe ir skambinu Gorgiui klausti kur nusiunte mano krauja ir apreksiu kad liepiau i cikaga o ne indonezija  biggrin.gif

Hystero aptarimas bus pirmadieni  bigsmile.gif  bet cia manau man pasiseke, nes as ten issireikalavau vizito pas ta vyr daktara kuris pats darys man hystero ir ji matyt pagavo azartas tai jis nori iskart aptarti ir ziureti gal reikes kazkokiu papildu paskirti ir pan  ax.gif

nu, tai kaip pasiteisino Gorgis, kad i Indonezija nusiunte? lotuliukas.gif
jau pirmadieni? bigsmile.gif tai bus neramus man savaitgalis, nes galvosiu, ka ten pribure tau ir BUTINAI paklausk, kaip gramde, nes man reikes liepti LV, kad butent tokiu paciu budu ir mane pagramdytu bigsmile.gif

QUOTE(audra72 @ 2012 02 02, 13:50)
labas, o kaip skaiciuoti dienas po isodinimo, man isodino sestadieni tai ta diena skaiciuojasi ar ne ax.gif , beveik nuolat jauciu lengva maudima pilvo apacioj, cia gerai ar nelabai  g.gif , kartais iseina skystos isskyros  tai irgi nzn ar gerai cia ar blogai  blink.gif , aciu uz atsakymus  4u.gif

man i az brukstelk prasau, ka priauginai, ka ispunktavo ir t.t., aciu ir ramaus laukimo 4u.gif

Papildyta:

QUOTE(Beila @ 2012 02 02, 14:10)
Labas rytas ax.gif

Aš būsiu vasarį, jei tik tos prakeiktos mmm ateis g.gif Šiandien 32 c.d., o jos nesirodo verysad.gif O aš norėčiau kuo greičiau įsisodint savo gražuoles  blush2.gif  wub.gif


valio, traukiu tave i vasari 4u.gif niekur neding, per 29 dienas tikrai parsibastys tavo meme, net jei jos ir pas Warwara Indonezijoj lotuliukas.gif
QUOTE(Krempudra @ 2012 02 02, 14:17)
paziurejau bak'o kainas, tai
IVF+ICSI - 6000 lt
blastocistu auginimas - 1500 lt  blink.gif

ir, jei gerai suprantu, jei nori, kad embrionus augintu ne 2 dienas, o 3, tai vel uz ta viena diena reikia primoketi 500 lt  blink.gif

na blastocistu man neaugino, ir uz 3 diena irgi BAK'as neskaiciavo, bet as pries 1.5 metu dariausi ten 4u.gif tai mums su ICSI gavosi apie 13 tukst. 4u.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2012 02 02, 14:28)
Laba diena 4u.gif
Esu tylioji jūsų skyrelio skaitytoja, visas jau pažįstu mintinai turbūt:), bet kol kas nekalbėjau, nes tik neseniai prisiruošėme pagaliau sukti link IVF.

sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti