Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

QUOTE(voverytez @ 2012 04 25, 13:49)
Siandien gavau dar viena el.laiska : "You received 8.00 GBP from ... on Apr 22, 2012. If you do not claim your money by May 22, 2012, this transaction will be canceled and the money will be returned to ....account. Tik nesupratau kur cia paypale ta claim'a padaryt reikia ?


Einat i paypal'a, atsidarot operaciju sarasa ir renkates ta apmokejima, o kai jis pilnai atsidaro, tai ten bus mytukas, kad priimt pinigelius.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 25, 18:28)
Einat i paypal'a, atsidarot operaciju sarasa ir renkates ta apmokejima, o kai jis pilnai atsidaro, tai ten bus mytukas, kad priimt pinigelius.

na bet kaip jau minejau, nera mano paypale jokios informacijos visikai apie sita pavedima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2012 04 25, 21:07)
na bet kaip jau minejau, nera mano paypale jokios informacijos visikai apie sita pavedima  doh.gif


Jei iki siol nera, tai kazkas negerai, nes jei gavot laiska is paypal, tai iskart ir atsiranda tas apmokejimas jame.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 25, 22:12)
Jei iki siol nera, tai kazkas negerai, nes jei gavot laiska is paypal, tai iskart ir atsiranda tas apmokejimas jame....  g.gif

Na man irgi kazkaip keistai, nes gavau ir laiska ir ebejuj nurodyta, kad pavedimas padarytas, siaip ten perku pati daznai, bet pardaviau tik pirma karta, tai nelabai ir zinau kaip ten elgtis siuo atveju ir kur reikia ta ju mineta claim'a padaryti, jeigu paciam paypal'e visiskai nera jokios info apie tuos mano gautus pinigus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2012 04 26, 07:34)
Na man irgi kazkaip keistai, nes gavau ir laiska ir ebejuj nurodyta, kad pavedimas padarytas, siaip ten perku pati daznai, bet pardaviau tik pirma karta, tai nelabai ir zinau kaip ten elgtis siuo atveju ir kur reikia ta ju mineta claim'a padaryti, jeigu paciam paypal'e visiskai nera jokios info apie tuos mano gautus pinigus  verysad.gif


O jei paypal'e darot, kad rodytu gautus apmokejimus irgi nieko nerodo? g.gif Nes neitiketina, kad taip butu - jei jau laiskai atejo, tai ir gaut turejot i paypal'a visus pinigelius. Dar sakyciau butu email'ai sumaisyti, bet jei jau atejo laiskelis, tai reiskia geras email'as....

Jei tiesiai is emailo einant irgi nerodo?

Turbut belieka per paypal help puslapius ieskot atsakymo arba googlint - gal kazkam tokia beda irgi buvo...
Atsakyti
Sveiki!
Va va ir man tokia pat problema g.gif Kaip ją išspręsti?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 26, 15:19)
O jei paypal'e darot, kad rodytu gautus apmokejimus irgi nieko nerodo?  g.gif Nes neitiketina, kad taip butu - jei jau laiskai atejo, tai ir gaut turejot i paypal'a visus pinigelius. Dar sakyciau butu email'ai sumaisyti, bet jei jau atejo laiskelis, tai reiskia geras email'as....

Jei tiesiai is emailo einant irgi nerodo?

Turbut belieka per paypal help puslapius ieskot atsakymo arba googlint - gal kazkam tokia beda irgi buvo...

ir is emeilo ir is ebejaus tiesiai, ir nieko..
Atsakyti
Aš irgi visaip bandžiau.Nerodo mokėjimo ir viskas verysad.gif Help 4u.gif !
Atsakyti
sveiki, susiduriau ir as su viena bedele, gal kas is jusu zinos ka man daryti. Kai bandau ideti preke i ebay, man ismeta lentele, kad reikia suvesti kreditines korteles numeri, galiojimo data ir paskutinius skaicius, bet kiek nebandau suvesti, vis nepatvirtina, gal sakau ne ta kazka vedu, bet nei virtuono nei visa korteles duomenys netinka jiems kazkodel, kokiu as tik kombinaciju jau ten neprivedziau sad.gif((
Atsakyti
QUOTE(uabpeles @ 2012 05 14, 09:27)
sveiki, susiduriau ir as su viena bedele, gal kas is jusu zinos ka man daryti. Kai bandau ideti preke i ebay, man ismeta lentele, kad reikia suvesti kreditines korteles numeri, galiojimo data ir paskutinius skaicius, bet kiek nebandau suvesti, vis nepatvirtina, gal sakau ne ta kazka vedu, bet nei virtuono nei visa korteles duomenys netinka jiems kazkodel, kokiu as tik kombinaciju jau ten neprivedziau sad.gif((


Bet juk kortelės duomenis PayPal suvedinėji, o ne ebay. Ar tikrai nieko nesupainiojot ? Kiek esu dėjusi prekių į ebay, niekad tokių dalykų nereikėjo suvest g.gif
Atsakyti
kokiu pastu geriausiai siusti siuntinius is UK? registruotas kad butu, kad galima butu atrasti jei dingtu, ka? ir gal zinote kokiios kainos yra uz siuntima?aciu
Atsakyti
QUOTE(deivi @ 2012 05 15, 21:29)
kokiu pastu geriausiai siusti siuntinius is UK? registruotas kad butu, kad galima butu atrasti jei dingtu, ka? ir gal zinote kokiios kainos yra uz siuntima?aciu

nesuprantu situ dalyku? Start listing immediately?
Schedule start time (£0.06)?
Atsakyti