Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

Sveiki,

Perku ebay labai dažnai, bet pardaviau pirmą prekę tik prieš kelias dienas. Išsiųsta į Anglija. Gal galėtumėte pasakyti, ar galima kažkur sekti siuntinio judėjimą? post.lt informacija tik tol, kol Lt.
Papildyta:
Dar vienas klausimas: ar siunčiat visada registruotu, ar paprastu paštu? Vien registravimas į UK kiek suprantu 7 Lt.
Atsakyti
QUOTE(LinaDina @ 2013 04 09, 16:14)
Sveiki,

Perku ebay labai dažnai, bet pardaviau pirmą prekę tik prieš kelias dienas. Išsiųsta į Anglija. Gal galėtumėte pasakyti, ar galima kažkur sekti siuntinio judėjimą? post.lt informacija tik tol, kol Lt.

Dar vienas klausimas: ar siunčiat visada registruotu, ar paprastu paštu? Vien registravimas į UK kiek suprantu 7 Lt.


Man rodos jau kelis menesius siuntu sekimas neveikia is LT sad.gif Galit bandyt per UK pasto puslapi, bet man rodos ir ten nerodys...

O siaip siust patartina tik registruotu - juk registracijos kainos niekas nedraudzia i siuntimo kaina iskaiciuot, tai ta ir darykit, tada nereikes sukt galvos del tu keliu litu. Nes dingimo atveju ar pan bent kazka turit ir galit paieska skelbt, o paprasta issiusit, tai dings ir niekas nieko neieskos...
Atsakyti
Pirkėja neatsiima siuntinio nuo kovo 11 d. Aišku tas siuntinys dabar gryš pas mane. Ar galiu kažkaip apskūsti pirkėją ebay o ne tik palikti neigiamą atsiliepimą ?
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2013 04 10, 08:50)
Pirkėja neatsiima siuntinio  nuo kovo 11 d. Aišku tas siuntinys dabar gryš pas mane. Ar galiu kažkaip apskūsti pirkėją ebay  o ne tik palikti neigiamą atsiliepimą ?



O yra pirkejams pasirinkimas palikti neigiama atsiliepima g.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 04 10, 10:47)
O yra pirkejams pasirinkimas palikti neigiama atsiliepima g.gif

man atrodo kad nera. gal negavo lapuko kad siuntinys paste?
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2013 04 10, 09:50)
Pirkėja neatsiima siuntinio  nuo kovo 11 d. Aišku tas siuntinys dabar gryš pas mane. Ar galiu kažkaip apskūsti pirkėją ebay  o ne tik palikti neigiamą atsiliepimą ?


Ten pat, kur yra paliekat feedbacka, salia yra pasirinkimas "report buyer".
Bet, uz ka ja raportuosit? Ka blogo jums padare? Gal ji net, nezinojo, kad paste tas siuntinys?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 04 10, 10:49)
Ten pat, kur yra paliekat feedbacka, salia yra pasirinkimas "report buyer".
Bet, uz ka ja raportuosit? Ka blogo jums padare? Gal ji net, nezinojo, kad paste tas siuntinys?


Kaip tai nežino ? Gi registruotas siuntinys ir gal jau 6 laiškus jai parašiau su raginimais pasiimti prekes doh.gif
Blogo tame, kad nusipirko prekę, jos neatsiima ir man teks grąžint jai pinigus ir aišku kaip tikra amerikonka bandys atsiimt ir už siuntimą. Man vėl reiks įrodinėt ebay, kad aš teisi. O tai užima laiko smile.gif Ir vėl dėt prekę į ebay, laukt kol nupirks unsure.gif

Arba perki arba ne. O dabar iki amerikos mėnesį keliauja, mėnesį pašte guli, dar mėnesį iki manęs keliaus. Ar čia patikimas pirkėjas ? g.gif Aš parduodu tam , kad užsidirbt, o ne , kad po ameriką siuntinys pakeliautų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 10 balandžio 2013 - 11:27
QUOTE(spiglys @ 2013 04 10, 12:14)
Kaip tai nežino ? Gi registruotas siuntinys ir gal jau 6 laiškus jai parašiau su raginimais pasiimti prekes doh.gif
Blogo tame, kad nusipirko prekę, jos neatsiima ir man teks grąžint jai pinigus ir aišku kaip tikra amerikonka bandys atsiimt ir už siuntimą. Man vėl reiks įrodinėt ebay, kad aš teisi. O tai užima laiko  smile.gif Ir vėl dėt prekę į ebay, laukt kol nupirks unsure.gif


Kodel amerikonka, gal lietuve biggrin.gif
O, atraso ka nors? Gi, gal neskaito tu jusu laisku, nemato, nezino? Gal isvaziavusi, gal numire?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 04 10, 11:21)
Kodel amerikonka, gal lietuve  biggrin.gif
O, atraso ka nors? Gi, gal neskaito tu jusu laisku, nemato, nezino? Gal isvaziavusi, gal numire?


Pagal vardą ir pavardė tikrai nelietuvė tongue.gif Atrašė į vieną laišką, kad ji nežinojo jog registruotas siuntimas reikalauja parašo ir atsiims siuntinį šeštadienį. Jau praėjo 4-as šeštadienis ir prekės statusas Unclaimed.
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2013 04 10, 12:24)
Pagal vardą ir pavardė tikrai nelietuvė tongue.gif Atrašė į vieną laišką, kad ji nežinojo jog registruotas siuntimas reikalauja parašo ir atsiims siuntinį šeštadienį. Jau praėjo 4-as šeštadienis ir prekės statusas Unclaimed.


Gal lietuve su JAV pilietybe tongue.gif O, jei rimtai, tautybe cia isvis ne prie ko, kaip ir minejau, ir lietuviai progai pasitaikius, pinigus atsiima.

Jos, neatsiemima, jus niekaip neraportuosite, niekas neziures i tai rimtai. Gal zmogus tiesiog neturi galimybiu ar laiko, nueiti ir atsiimti. Va, jeigu ji atidarys jums disputa, kaip preke negauta, tuomet, jus galesit pateikti visus emailus savo, kaip irodymus, kad issiusta, bet nepasiimta.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 04 10, 11:29)
Gal lietuve su JAV pilietybe  tongue.gif O, jei rimtai, tautybe cia isvis ne prie ko, kaip ir minejau, ir lietuviai progai pasitaikius, pinigus atsiima.

Jos, neatsiemima, jus niekaip neraportuosite, niekas neziures i tai rimtai. Gal zmogus tiesiog neturi galimybiu ar laiko, nueiti ir atsiimti. Va, jeigu ji atidarys jums disputa, kaip preke negauta, tuomet, jus galesit pateikti visus emailus savo, kaip irodymus, kad issiusta, bet nepasiimta.


Man nervina tai , kad ebay nėra pardavėjo apsaugos, tik pirkėjo. Pas mane pagrinde prekyba į US. Tai jos sugeba iškelti bylą po 10 d nuo išsiuntimo ir laimi ją , nors prekės aprašyme aiškiai parašyta kad siunta keliauja apie 4 sav. Visi registruotos siuntos išsiuntimo dokumentai buvo pateikti. Arba užstringa siunta muitinėje, tai jos nesugeba ten pasiskambinti ir pasiklausti doh.gif Iškart kelia bylą.
Aš rašau laiškus į us muitinę, į us paštą. O jos net atsiprašau subinės pajudint negali. Viskas turi būti padėta ant lėkštutės.
Aš pvz neįsivaizduoju tokio atvejo jei pirkčiau iš amerikos ir siunta užstrigtų kur nors LT, kad pardavėja rašinėtų laiškus i mūsų paštą schmoll.gif
O kur padavėjo apsauga nuo nesamoningų pirkėjų ? Ebay jos nėra. Nenoriu ir nepasiimu siuntos . Ebay kažkaip turėtų atsižvelgt į tokius atvejus ir nepatikimus pirkėjus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 10 balandžio 2013 - 14:01
QUOTE(spiglys @ 2013 04 10, 14:59)
Man nervina tai , kad ebay nėra pardavėjo apsaugos, tik pirkėjo. Pas mane pagrinde prekyba į US. Tai jos sugeba iškelti bylą  po 10 d nuo išsiuntimo ir laimi ją , nors prekės aprašyme aiškiai parašyta kad siunta keliauja apie 4 sav. Visi registruotos  siuntos išsiuntimo dokumentai buvo pateikti. Arba užstringa siunta muitinėje, tai jos nesugeba ten pasiskambinti ir pasiklausti  doh.gif Iškart kelia bylą.
Aš rašau laiškus į us muitinę, į us paštą. O jos net atsiprašau subinės pajudint negali. Viskas turi būti padėta ant lėkštutės.
Aš pvz neįsivaizduoju tokio atvejo jei pirkčiau iš amerikos ir siunta užstrigtų kur nors LT, kad pardavėja rašinėtų laiškus i mūsų paštą schmoll.gif
O kur padavėjo apsauga nuo nesamoningų pirkėjų ? Ebay jos nėra. Nenoriu ir  nepasiimu siuntos  . Ebay kažkaip turėtų atsižvelgt į tokius atvejus ir nepatikimus pirkėjus


Nu man tai ne karta yra grize siuntos is US, bet niekada nekilo mintis parasyti bloga feedbacka. Jei klientes nori kad atgal issiusciau siuntini tai vel susimoka uz siuntima, o pinigu tai as negrazinciau, juk preke buvo pristatyta, tegul susimoka jums vel uz persiuntima.
O kur jus rasote i US muitine? Apturejau nemalonumu su siuntimu doh.gif Sausio viduri dvieju dienu begyje siunciau 6 siuntinius kurie nenuejo daugiau nei menesi. Veliau teko siusti daug siuntiniu, kaip ir visi nukeliaudavo. Parasiau pastui pretenczija (poros menesiu begyje jie zadejo atrasyti), su klientais vis sukontaktuodavau, galiausiai kai zmones negavo siuntu daugiau nei 1,5menesio pati pasiuliau grazint pinigus arba issiust nauja preke. Visos klientes pageidavo pakartotinai issiusti. Tai kai issiunciau po naujas siuntas tuo paciu metu klientes gavo ir pirma ir antra siuntini doh.gif Viena kliente tik negavo nei pirmo nei antro siuntinio, kai pirmas issiustas sausio 16 o antras kovo 6 doh.gif Nu siaubas kazkoks siuntiniai ejo pora menesiu, o pastas neprisiima jokios atsakomybes. Kai pasto darbuotojos paprasiau atlyginti patirtus nuostolius, tai jie mazdaug atlygina tik tada kai siunta dingsta, arba buna sugadinta. Tai tik nervu sau prigadinau ir tiek su tuo pastu, ten be sansu kad jie kazka atlygintu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikadi: 10 balandžio 2013 - 15:43