Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

QUOTE(l-aura @ 2013 03 11, 19:11)
merginos, o kaip su telefono nr? Ivedu savo lietuviska mobilu, bet negaunu nei sms, nei jokio skambucio. Bandau per ebay.co.uk, ka daryti? Ar reikia anglisko numerio?


ebay.co.uk dabar patvirtinsite tik su anglišku numeriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smufyte @ 2013 03 11, 12:57)
Na aš jiems dar parašiau vieną laišką, kad negaliu apmokėti, tai jie man pasiūlė apmokėti ne paypalu, o kortele. Iš pradžių išsigandau, kad bus tarptautinis pavedimas, bet pasirodo ne, tiesiog atsiskaičiau kortele, skirta internetiniams apmokėjimams. O sąskaita atsiųsta svarais, bet vistiek nesuprantu, kodėl negalima buvo per paypalą. Žiūrėsim kaip bus ateity.

kaip pardaveja as dar mazai patirties turiu, bet saskaitos apmoket man irgi nepavyko, jie reikalauja USD o paskaiciave man irgi svarais buvo, beje pinigai paypal balanse buvo ir £,ir$ bet niekaip, bet kadangi saskaita galejau naudotis, meciau ta reikala ir palaukiau kol patys nusiskaiciuos biggrin.gif ir du men. taip patys, bet gali but kad, ka zymejau nepamenu g.gif
Atsakyti
Bandysiu pirma karta pardot prekes, prasau pagalbos, neaisku man del shipingo, ka parasyti..jei siusiu registruotu..Royal mail airmail? ir jeigu tarkim nurodai siuntima 5 svarai, o gausis, kad uz siuntima sumokesiu tik 12 litu kaip tada bus? ar geriau padidint kaina ir rasyt free?
Atsakyti
Sveikos mergaites, susiduriau su beda.Noriu parduoti ebay daikta surasiau visa skelbima viskas ok, jau noriu paspausti galutini kad idetu ismeta lentele kad reikia
To have this restriction lifted, you need to become PayPal Verified* and then link your verified PayPal account to your eBay account. Once you've completed this process, you'll be able to sell on any eBay site worldwide.

If you're already PayPal Verified, you just need to link your verified PayPal account to your eBay account. For instructions, please click the link below for the eBay site you're registered on.

ir pasimeciau ka toliau daryti, labai lauksiu patarimo.Nes pati kiek bandau ne velnio nesigauna sutvarkyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bambukas @ 2013 03 22, 14:54)

Nesujungtas paypalas su ebejum. Ar paypal saskaita turit?
Atsakyti
QUOTE(Bardana @ 2013 03 18, 15:43)
Bandysiu pirma karta pardot prekes, prasau pagalbos, neaisku man del shipingo, ka parasyti..jei siusiu registruotu..Royal mail airmail? ir jeigu tarkim nurodai siuntima 5 svarai, o gausis, kad uz siuntima sumokesiu tik 12 litu kaip tada bus? ar geriau padidint kaina ir rasyt free?

tai neparasete is kur siusite ar is lt ar is uk,jei is lt ta ižymite "outside uk 10-22days" tai čia jau jūsu reikalas kiek už siutima parašysite tiek pirkėjas matys ir spres ar jam verta pirkti,aišku free shipping dažnai padeda parduoti preke greičiau,o geriausia dėti i aukcijona nuo 1 svaro,dažniausiai ir susidomėjimas buna didesnis preke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerka105: 22 kovo 2013 - 18:49
Kas galetu padet parduot viena daikta ebejuje??? skoloj nelikciau manau
Atsakyti
o kaip cia yra , anksciau as galejau parduot 7 items per menesi, o dabar raso kad galiu 100 item arba uz 3500? kodel taip padidino?
Atsakyti
QUOTE(mamuciukas77 @ 2013 03 30, 14:32)
o kaip cia yra , anksciau as galejau parduot 7 items per menesi, o dabar raso kad galiu 100 item arba uz 3500? kodel taip padidino?


Džiaugtis reikia, kad padidino limitą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkoji @ 2013 03 26, 22:59)
Kas galetu padet parduot viena daikta ebejuje??? skoloj nelikciau manau


Ziurint ka norit parduot 4u.gif
Papildyta:
Sveikos zinoves,

Susiduriau su tokia problema. Jau senai parduodu ir perku per ebay, tad kaip ir viska zinau. Bet va, norejau parduot rankinuka LV ir negaliu, istrina skelbima. Ir taip jau 2k. Na ir niekaip negaliu suvokt kodel????? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(luna @ 2013 03 31, 14:19)
Susiduriau su tokia problema. Jau senai parduodu ir perku per ebay, tad kaip ir viska zinau. Bet va, norejau parduot rankinuka LV ir negaliu, istrina skelbima. Ir taip jau 2k. Na ir niekaip negaliu suvokt kodel?????  g.gif  doh.gif


Jei istrina, turi parasyt kodel. Net emaila manau atsiuncia ir nurodo priezasti.

Itariu gali but originalumo klausimas. Tai jei neoriginalus ir rasot LV, gali todel trint. O jei originalus, tai matyt kazko jiems pritruksta originalumo irodymui....

Man buvo su vienais kvepalais - pardavinejau naudojus, limituoto leidimo pakuotej (duty free tokius pat maciau, bet as pirkau kitoj patikimoj parduotuvej). Zodziu, viskas ok, originalus tikrai. Na ir gaunu viena diena emaila, kad istrinta, nes Loreal grupe (kaip suprantu jiems tas brand'as priklauso) pazymejo mano skelbima kaip neoriginala. Na ir buvo duoda spec nr mano atvejui, duota kur kreiptis, jei turiu klausimu ir tt - deja, i mano laiskus niekas neatrase, nors rasydama nurodziau ir visus normalius puslapius, kur pirkta, kur matosi kokiose tarose isleisti jie ir tt. Tai susidaro ispudis, kad kazkoks darbuotojas nezino visu leidimo variantu ir tag'ina skelbimus kaip neoriginalus.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2013 03 31, 17:35)
Jei istrina, turi parasyt kodel. Net emaila manau atsiuncia ir nurodo priezasti.

Itariu gali but originalumo klausimas. Tai jei neoriginalus ir rasot LV, gali todel trint. O jei originalus, tai matyt kazko jiems pritruksta originalumo irodymui....

Man buvo su vienais kvepalais - pardavinejau naudojus, limituoto leidimo pakuotej (duty free tokius pat maciau, bet as pirkau kitoj patikimoj parduotuvej). Zodziu, viskas ok, originalus tikrai. Na ir gaunu viena diena emaila, kad istrinta, nes Loreal grupe (kaip suprantu jiems tas brand'as priklauso) pazymejo mano skelbima kaip neoriginala. Na ir buvo duoda spec nr mano atvejui, duota kur kreiptis, jei turiu klausimu ir tt - deja, i mano laiskus niekas neatrase, nors rasydama nurodziau ir visus normalius puslapius, kur pirkta, kur matosi kokiose tarose isleisti jie ir tt. Tai susidaro ispudis, kad kazkoks darbuotojas nezino visu leidimo variantu ir tag'ina skelbimus kaip neoriginalus.


Kazkokios butent priezasties nenurodo, paraso bendras taisykles ( kad prekiaut neoriginalais ir t.t. draudziama) taisykles as zinau biggrin.gif
buvo man taip su christian louboutin batais, pirma karta istryne, antra karta idejau ir pardaviau g.gif
o jeigu as idesiu skelbima i ebay.co.uk? nes is com trinta lotuliukas.gif
ir dar klausimas, cia visiems taip ar tik man, jeigu parduodu per ebay.com man pinigai uzsaldomi 21d. tik po 21d. galima jais naudotis, jeigu parduodu per ebay.co.uk jokiu terminu nera pinigais galima naudotis iskart.
Atsakyti