Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

QUOTE(Dioryte @ 2013 02 14, 10:20)
Kiek laiko turi praeiti, kai jau nebegalima palikti feedbacko? Pardaviau daikta ebay, jau gal pora savaiciu pries, bet is nario jokiu feedbacku, nieko. Rasiau, ar gavo siuntini, bet nieko neatraso.

Man tai pirkejai tikrai ne visi palikdavo feedback'us- dazniausiai kai pavykdavo labai pigiai nupirkti. Bet dabar pastebejau keista tendencija- kad ir pardavejai neparaso tau teigiamo, nors ir sumoki is karto g.gif Anksciau tik sumokedavai- ir gaudavai teigiama, o dabar jei neparasai jam- ir jis tau nieko neparaso schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenssniegas @ 2013 02 14, 12:20)
Man tai pirkejai tikrai ne visi palikdavo feedback'us- dazniausiai kai pavykdavo labai pigiai nupirkti. Bet dabar pastebejau keista tendencija- kad ir pardavejai neparaso tau teigiamo, nors ir sumoki is karto  g.gif  Anksciau tik sumokedavai- ir gaudavai teigiama, o dabar jei neparasai jam- ir jis tau nieko neparaso  schmoll.gif

as tai kazkaip kai pati visada palieku feedback tai ir pati to tikiuosi smile.gif buna kad kai kurie pardavejai nepalieka...
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2013 02 14, 10:58)
Gal žinot kur ebay yra paieška pagal narius ? Žinau nica-ą, bet kaip man ji susirast ? g.gif


Virsuj desineje einat i 'community', o tada kaireje bus kazkaip '...profile', tai paskui irasysit ieskoma ir ismes.
Atsakyti
sveikos mamytes, reikalinga jusu pagalba reiketu man uzsisakyti kelias prekes kas galetu uzsakyti?atsilyginciau 4u.gif i az
Atsakyti
Sveikutes, gal turite sekimo puslapi US. Siunta is LT iskeliavo vasario 20d. Ir daugiau as jos nematau. Pirkejas nerimauja smile.gif

Aciu uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2013 03 06, 14:25)
Sveikutes, gal turite sekimo puslapi US. Siunta is LT iskeliavo vasario 20d. Ir daugiau as jos nematau. Pirkejas nerimauja  smile.gif

Aciu uz pagalba 4u.gif  4u.gif  4u.gif


JAV pastas www.usps.com
Atsakyti
Aciu Shopingas labai labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Norėjau paklaust kaip vyksta atsiskaitymai su e-bay už parduotas prekes? Pas mane situacija tokia, kad kaupėsi e-bėjuj pinigėliai už parduotas prekes, paskui manęs paprašė susimokėti, bet man nepavyksta, rašo, kad priima tik USD ir EUR, nors paypale yra pakankamai lėšų nurašymui eurais. Mane dabar suspendavo, aš negaliu nei pirkti nei parduoti, bet apmokėti mokesčių irgi negaliu. Rašiau jiems laišką, kad neleidžia apmokėti, jie atsiuntė šablonišką atsakymą, kaip man apmokėti, ką ir pati žinau. Gal kas buvot susiduręs su tokia situacija arba aš kažko nesuprantu, kažką ne taip darau. g.gif
Atsakyti
Nezinau, ne karto man nera buve problemu, kad neleistu mokesciu apmoket. Saskaita man visada atsiuncia USD, tai ir sumoku USD. Kokia valiuta moketina suma Jums rodo? USD irgi? Jei taip, tai irmokekit doleriais, pries tai atitinkama kieki euru i juos konvertave. Ir taip, mokescius uz pardavimus ima ir ebai, ir paypal (uz pinigu gavima) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 03 11, 11:01)
Nezinau, ne karto man nera buve problemu, kad neleistu mokesciu apmoket. Saskaita man visada atsiuncia USD, tai ir sumoku USD. Kokia valiuta moketina suma Jums rodo? USD irgi? Jei taip, tai irmokekit doleriais, pries tai atitinkama kieki euru i juos konvertave. Ir taip, mokescius uz pardavimus ima ir ebai, ir paypal (uz pinigu gavima) 4u.gif

Na aš jiems dar parašiau vieną laišką, kad negaliu apmokėti, tai jie man pasiūlė apmokėti ne paypalu, o kortele. Iš pradžių išsigandau, kad bus tarptautinis pavedimas, bet pasirodo ne, tiesiog atsiskaičiau kortele, skirta internetiniams apmokėjimams. O sąskaita atsiųsta svarais, bet vistiek nesuprantu, kodėl negalima buvo per paypalą. Žiūrėsim kaip bus ateity.
Atsakyti
QUOTE(smufyte @ 2013 03 11, 12:57)
Na aš jiems dar parašiau vieną laišką, kad negaliu apmokėti, tai jie man pasiūlė apmokėti ne paypalu, o kortele. Iš pradžių išsigandau, kad bus tarptautinis pavedimas, bet pasirodo ne, tiesiog atsiskaičiau kortele, skirta internetiniams apmokėjimams. O sąskaita atsiųsta svarais, bet vistiek nesuprantu, kodėl negalima buvo per paypalą. Žiūrėsim kaip bus ateity.


Tie eurai buvo Paypal balanse, kaip suprantu, todel jei mokejot pagal saskaita- svarais, o balanse eurai, todel ir nepavyko. Pries tai reikia atitinkama euru suma i svarus konvertuot ax.gif
Atsakyti
merginos, o kaip su telefono nr? Ivedu savo lietuviska mobilu, bet negaunu nei sms, nei jokio skambucio. Bandau per ebay.co.uk, ka daryti? Ar reikia anglisko numerio?
Atsakyti