Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

QUOTE(Limcamca @ 2013 01 29, 10:01)
nusiusti pirkejui forma revise feedback ar pan. vadinasi  4u.gif


nereguoja pirkėjas, nei į vieną laišką neatsako doh.gif

Aš noriu panaikinti savo rašytą atsiliepimą pirkėjui, ne jo man
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 29 sausio 2013 - 10:04
QUOTE(spiglys @ 2013 01 29, 11:03)
nereguoja pirkėjas, nei į vieną laišką neatsako doh.gif

Aš noriu panaikinti savo rašytą atsiliepimą pirkėjui, ne jo man


g.gif Tas, kas nenori blogo feedbacko, tas ir siuncia nuoroda. Gal pirkejui tinka g.gif Tiesa, anksciau tokios galimybes tikrai nebuvo, buvo galimybe tik pardavejui pakeisti feedbacka. Gal dabar pakeite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 01 29, 10:38)
g.gif Tas, kas nenori blogo feedbacko, tas ir siuncia nuoroda. Gal pirkejui tinka  g.gif Tiesa, anksciau tokios galimybes tikrai nebuvo, buvo galimybe tik pardavejui pakeisti feedbacka. Gal dabar pakeite  g.gif



A6 gavau iš pirkėjos neigiamą atsiliepimą, nes jai pasirodė, kad iš Lietuvos į USA atkeliauja akimirksniu siuntiniai lotuliukas.gif , nors buvo praėję tik 2 sav. Atsakiau į jos tą atsiliepimą, kad normalus pristatymo laikas 4 sav
dabar visiems rašiau atsiliepimus pati ir netyčia jai parašiau teigiamą, kurį noriu panaikint. Man jos tas neigiamas tai % sugadino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2013 01 29, 11:48)
A6 gavau iš pirkėjos neigiamą atsiliepimą, nes jai pasirodė, kad iš Lietuvos į USA atkeliauja akimirksniu siuntiniai lotuliukas.gif , nors buvo praėję tik 2 sav. Atsakiau į jos tą atsiliepimą, kad normalus pristatymo laikas 4 sav
dabar visiems rašiau atsiliepimus pati ir netyčia jai parašiau teigiamą, kurį noriu panaikint. Man jos tas neigiamas tai % sugadino unsure.gif


Ji turetu sutikti ji pakeisti, jeigu atsirado tokia galimybe. Ir, ji turetu jums siusti reikalavimo forma. Jeigu jau parasete neigiama, tai aisku savaime ji rami ir nieko nedaro.

Darykit follow up feedback left, ir prirasykit didelem raidem, kad suklydot, o pirkeja is tikruju tokia ir anokia ir siokia 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

checout complete, Received, processed thprough Paypal, tai reiskia, kad uz preke man jau pamokejo? tik as nematau pinigeliu Paypale, jie gal ikrenta veliau?
Atsakyti
laba mergaites
turiu dideli klausima blush2.gif blush2.gif
pirkau uz 25 svarus tokiu daigciuku is kinijos 01 08
parasiau pardavejui kad dar negavau o jis raso


Friend.Please don't worry.we have sent out your item for serval days.Because your country is far and less air,Common,It will take 10-35days to arrive .We have a policy,I trust that you get your item soon.please wait 5-15 days again.Because we have paid high ebay fee.I will thank you very much.I am looking forward to your response.thanks
You have 60 days payment refund service.

kIP MANOT NEREIK RASYT I PAAYPAL NES PRAEIS 40 DIENU IR NEBEBUS GARANTIJOS KAD GAUSIU
PADEKIT PRASAU
Atsakyti
QUOTE(muti4 @ 2013 02 01, 14:41)
laba mergaites


cia renkasi, kas pardavineja , o ne kas perka
antra, per anksti kelt byla, jei norit neprarast pinigu, atsiskaiciuokit nuo sausio 8 d 39 dienas, ir 39 diena issikelsit byla, nebent labai rankos niezti atgaut pinigus, o is Kinijus laukt 3-4 savaites yra daugiau nei normalu
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2013 02 01, 15:56)
cia renkasi, kas pardavineja , o ne kas perka
antra, per anksti kelt byla, jei norit neprarast pinigu, atsiskaiciuokit nuo sausio 8 d 39 dienas, ir 39 diena issikelsit byla, nebent labai rankos niezti atgaut pinigus, o is Kinijus laukt 3-4 savaites yra daugiau nei normalu

ACIU
VISAI NENORIU ATGAUT PINIGU TIESIOG bijau kad praeis laikas ir negausiu prekes tada per velu bus kelt disputa doh.gif
o per laiko galima atgaut?per 40 dienu nuo pardavimo?
Atsakyti
QUOTE(muti4 @ 2013 02 01, 16:11)
ACIU
VISAI NENORIU ATGAUT PINIGU TIESIOG bijau kad praeis laikas ir negausiu prekes tada per velu bus kelt disputa  doh.gif
o per laiko galima atgaut?per 40 dienu nuo pardavimo?


45
Atsakyti
Ar kas naudojat Global Shipping Program ? Kokie atsiliepimai ?
Atsakyti
Gal žinot kur ebay yra paieška pagal narius ? Žinau nica-ą, bet kaip man ji susirast ? g.gif
Atsakyti
Kiek laiko turi praeiti, kai jau nebegalima palikti feedbacko? Pardaviau daikta ebay, jau gal pora savaiciu pries, bet is nario jokiu feedbacku, nieko. Rasiau, ar gavo siuntini, bet nieko neatraso.
Atsakyti