Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

QUOTE(gugiene @ 2012 02 07, 19:33)
Laba,
sausio 05d. uzsakytos prekes 99$, rodo kad apmoketa ir issiusta, bet iki siol dar negautus.
Reiks susimoketi PVM. Tai tureciau gauti is pasto lapuka, ar is muitines lapuka, ar ateis i el.pasta, kad kazkur reik eiti susimoket.
Ir dar labai jau ilgai keliauja, ar taip gali but, anksciau is ten pat gaudavau per 2-3 savaites (tada sumos nesiekdavo 75lt.), o dabar jaau menesis ir nera....


Atsiprasau, netoj temoj uzklausiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 07, 15:00)
Parduodu ebay prekę, turiu vieną bidder'į. Ir parašė jis man šiandien, kad "suklydo" ir nori, kad atšaukčiau jo statymą. Bet aš tokios funkcijos nematau. Man atrodo, kad tik jis pats gali atšaukti savo statymą?


Radau jau.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Gal kas nors zinote, kaip padaryti, kad preke rodytu pirmajame puslapyje? smile.gif
Atsakyti
Laba laba,

as su tokia beda, noriu grazint pinigus pirkejui, paypale jie yra uzsaldyti g.gif o kaip man juos grazint? nei ebay nei paypale nieko nerandu, o dar ir nelabai moku blush2.gif
ebay man iskelta byla, o paypale dispute... gal kazkam jau yra taip buve
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luna: 10 vasario 2012 - 15:08
Noriu pasidometi kaip Jus darote su siuntimo mokesciu, jei vienas pirkejas nuperka kelis Jusu daiktus? Siaip as esu visai nesuinteresuota pakuoti po kelis daiktus ir mazinti siuntimo mokesti. Ar turiu teise to nedaryti?
Atsakyti
QUOTE(Raschida @ 2012 02 11, 21:22)
Noriu pasidometi kaip Jus darote su siuntimo mokesciu, jei vienas pirkejas nuperka kelis Jusu daiktus? Siaip as esu visai nesuinteresuota pakuoti po kelis daiktus ir mazinti siuntimo mokesti. Ar turiu teise to nedaryti?

Galite nemazinti,jusu reikalas.Kai is manes nuperka kelis daiktus,jeigu papraso sumazinu man tikrai negaila,tik dar geriau kai reikia siusti viena siuntini,o ne kelis atskiriems zmonems.
Atsakyti
aciu, adžani. Kazkoks keistas pirkejas pas mane atsirado - pastate uz visas mano prekes, dvi jau nupirkes, bet dar nesumokejes. Jo vertinimas 100%, bet atsiliepimu negaliu perskaityti, nes jie uzslepti.Bandysiu nustatyti apribojima, kad neparduodu prekiu tiems pirkejams, kurie pirko pas mane per paskutines 10 d. Ar teko Jums matyti nariu su uzsleptais vertinimais?
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2012 02 07, 14:45)
Sveikutes 4u.gif
Merginos, kaip manote, ar tureciau pasisekima prekiauti zaislais g.gif cia, LT turiu tiekeja, galeciau zaislu tinklapi sukurti ir per ebay pardavineti ax.gif
Ka, manote, ar geras mano planas, labai noreciau jusu patarimo mirksiukas.gif  4u.gif

g.gif ax.gif
Atsakyti
Kas galetu pagelbeti help.gif help.gif
Pardaviau keleta prekiu ebay.co.uk. Visur prie apmokejimu yra smelio laikrodzio zenkliukas, ka tai reskia? As kaip suprantu, kad pirkejas susimokejo, bet pats PayPal dabar stabdo. Kur yra kairiajame sone Selling tools, tai ta suma yra zaliai paryskinta ir prie received priskirta. Padekit kas zinot, ar tie pinigai tikrai sumoketi, ka tas smelio laikrodukas reiskia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(miaumusiukas @ 2012 02 13, 14:30)
Kas galetu pagelbeti  help.gif  help.gif
Pardaviau keleta prekiu ebay.co.uk. Visur prie apmokejimu yra smelio laikrodzio zenkliukas, ka tai reskia? As kaip suprantu, kad pirkejas susimokejo, bet pats PayPal dabar stabdo. Kur yra kairiajame sone Selling tools, tai ta suma yra zaliai paryskinta ir prie received priskirta. Padekit kas zinot, ar tie pinigai tikrai sumoketi, ka tas smelio laikrodukas reiskia  unsure.gif

Pirkėjas sumokėjęs,bet dar pinigėliai neįkritę,palaukit kai pasikeis,į svaro ženklą,tada jau galėsit siųsti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2012 02 13, 18:22)
Pirkėjas sumokėjęs,bet dar pinigėliai neįkritę,palaukit kai pasikeis,į svaro ženklą,tada jau galėsit siųsti. 4u.gif

Bet as gavau i savo meila laiska, kad yra gauta tiek ir tiek pinigu uz nupirktas prekes. Kad pasiziureti, reikia paspausti nuoroda ir prisijungti prie paypalo. Kai prisijungiu, vistiek rodo nuli... Ka as darau netaip? Ar cia reikia palaukti kol ikris?
Atsakyti
QUOTE(miaumusiukas @ 2012 02 13, 19:12)
Bet as gavau i savo meila laiska, kad yra gauta tiek ir tiek pinigu uz nupirktas prekes. Kad pasiziureti, reikia paspausti nuoroda ir prisijungti prie paypalo. Kai prisijungiu, vistiek rodo nuli... Ka as darau netaip? Ar cia reikia palaukti kol ikris?

Laukit kol ebejui pasirodys tas zenkliukas tada ir galesit siusti.
Atsakyti