Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

Sveikos,

issiunciau preke i UK, registruotu siuntimu, pirmenybiniu, zmogus dar negavo. Visada palaikiau rysi su tuo zmogum, sakiau eit i ju pasta, daviau siuntimo numeri. Issiunciau sausio 17d. LT pastas liepia laukt, nes turi praeit menuo, tada skaitysis kad siuntinys dinges, pirkejui taip ir sakiau, liepiau laukti. O jis man ebay iskele byla ir paypal idejo man DISPUTE doh.gif
Kaip man dabar elgtis? vasario 7d pirkejui bus grazinti pinigai, o jeigu jis gaus preke, tai as liksiu be prekes ir be pinigu? Ar gali pirkejas kazkaip nuimti ta dispute ir atsaukti ebay byla?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 02 05, 11:51)
Tai, gal dashboard'as kliuna  g.gif

Lina, o čia kas? rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2012 02 04, 00:49)

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luna @ 2012 02 05, 18:33)
Sveikos,

issiunciau preke i UK, registruotu siuntimu, pirmenybiniu, zmogus dar negavo. Visada palaikiau rysi su tuo zmogum, sakiau eit i ju pasta, daviau siuntimo numeri. Issiunciau sausio 17d. LT pastas liepia laukt, nes turi praeit menuo, tada skaitysis kad siuntinys dinges, pirkejui taip ir sakiau, liepiau laukti. O jis man ebay iskele byla ir paypal idejo man DISPUTE doh.gif 
Kaip man dabar elgtis? vasario 7d pirkejui bus grazinti pinigai, o jeigu jis gaus preke, tai as liksiu be prekes ir be pinigu? Ar gali pirkejas kazkaip nuimti ta dispute ir atsaukti ebay byla?


Irasykit dispute registracijos nr ir viskas.
Jei norite galite grazinti pinigus, jei ne, vis rasinekit dispute, nu sorry, dar palauk, dar palauk ir pan.
Is esmes, jei registracijos nr parodys preke pristatyta pirkejui ir jo pasirasyma, pinigus jums grazins paypalas, jei ne, - liksite nuostolyje.

QUOTE(Auksuole @ 2012 02 05, 19:40)
Lina, o čia kas?  rolleyes.gif  blush2.gif


tos zvaigzdutes kur yra prie feedbacko.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 02 06, 13:56)
tos zvaigzdutes kur yra prie feedbacko.

Tikriausiai gal kad čia nieko nėra kliūna

user posted image
Atsakyti
o kiek kainuoja siusti siuntinuka i JAV,Koreja?panašiai ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Neturiu kada begiot po tema ir ieskoti atsakymo tad tikiuos labai nesupyksit ant tokios "vistos" ir pagelbesite smile.gif.
Registruojuos ebay. Noriu patvirtint tapatybe. Reik suvest korteles nr. kas tas korteles nr. nes vedu numeri nuo kortos o man raso kad tokios nera. Gal ne visus skaicius suvedinet reik ar kaip g.gif . Kaip man cia ta tapatybe patvirtint?
Atpazinimo kodukas is 3 skaiciuku kas kita.
Atsakyti
sveikos,pirma karta pardaviau per ebay.Noriu paklaust-kur galima pamatyt,kad pinigai yra pervesti?
O jus preke siunciat gavusios pinigelius?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Merginos, kaip manote, ar tureciau pasisekima prekiauti zaislais g.gif cia, LT turiu tiekeja, galeciau zaislu tinklapi sukurti ir per ebay pardavineti ax.gif
Ka, manote, ar geras mano planas, labai noreciau jusu patarimo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Parduodu ebay prekę, turiu vieną bidder'į. Ir parašė jis man šiandien, kad "suklydo" ir nori, kad atšaukčiau jo statymą. Bet aš tokios funkcijos nematau. Man atrodo, kad tik jis pats gali atšaukti savo statymą?
Atsakyti
Laba,
sausio 05d. uzsakytos prekes 99$, rodo kad apmoketa ir issiusta, bet iki siol dar negautus.
Reiks susimoketi PVM. Tai tureciau gauti is pasto lapuka, ar is muitines lapuka, ar ateis i el.pasta, kad kazkur reik eiti susimoket.
Ir dar labai jau ilgai keliauja, ar taip gali but, anksciau is ten pat gaudavau per 2-3 savaites (tada sumos nesiekdavo 75lt.), o dabar jaau menesis ir nera....


Atsakyti
Sakykite,o kaip atšaukti pirkima,nupirkau buy now,ale radau pigiau,gal eina atšaukti.Ir kaip iš paypal pinigus permesti pas save i saskaita? ax.gif
Atsakyti