Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

QUOTE(RutaPuta @ 2012 07 08, 23:18)
Sveikutes,

as gyvenu Airijoje, mano vyras turi savo firma , o as esu registruota buhaltere. Atsiskyriau nesenai nuo savo kompaniones ir palikau visus klijentus jai, todel pradejau registruoti savus, bet ju nedaug,todel ir piniguciai dar 'nebyra'  ax.gif
Vyras siulo pardavineti jo prekes ebay'uje, net nezinau kaip pradeti. Tai butu firmos pardavimai- ivairi technika. Gal turit kokiu pasiulymu kaip tai pradeti ir kaip vyksta visas procesas. Esu pirkusi ir dalyvavusi aukcionuose, bet pati nezinau kaip ten 'ilisti'  doh.gif - vyro firmos vardu smile.gif

help help  bigsmile.gif

labai noriu su jumis bendrauti ir suzinoti visokiu pardavimo paslaptyciu  blush2.gif


Jeigu esate imone, turite pirmiausiai atsidaryti business account ebay 4u.gif
Atsakyti
Turiu toki klausimeli biggrin.gif Ka darot su nemokias pirkejais? Atsibodo jau, ta pati daikta jau trecia karta kelsiu i aukciona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2012 07 10, 12:34)
Turiu toki klausimeli biggrin.gif  Ka darot su nemokias pirkejais? Atsibodo jau, ta pati daikta jau trecia karta kelsiu i aukciona doh.gif


Kelk bylą arba
Jei kaina nelabai skiriasi nuo laimėjusio aukcioną, pasiūlyk prieš tai stačiusiam pirkėjui
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2012 07 10, 13:34)
Turiu toki klausimeli biggrin.gif  Ka darot su nemokias pirkejais? Atsibodo jau, ta pati daikta jau trecia karta kelsiu i aukciona doh.gif

Pas mane ta pati problema doh.gif Ir dar išvis nervina kai nusiperka prekę ir po kokių 4-ių dienų parašo.I havent received my item yet. biggrin.gif Perka ir nemato iš ko. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 10 liepos 2012 - 16:26
QUOTE(Limcamca @ 2012 07 09, 08:28)
Jeigu esate imone, turite pirmiausiai atsidaryti business account ebay  4u.gif

tai va man dabar iskilo toks klausimelis: vienas 'didelis ebayjininkas' man pasake, kad geriau atsidaryti paprasta accounta ebay, o biznio accounta atsidaryti tik tada, kai jau jie patys siulo tai padaryti. Ar apsimoka man taip zaisti ir kuom sios saskaitos skiriasi? (aisku, isskyrus tai,kad biznio tai mokesi mokescius iskart valstybei, o asmenine kolkas nemokesi) bet kuom skiriasi pats prekiavimas, tuo labiau,kad mano bizniui nebus jokiu feedback'u...
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2012 07 10, 21:07)



Aš pati perėjau iš privataus į biznio. Kol kas jokių pakitimų nepastebėjau išskyrus tai jog galima reklamuoti savo tinklapį

Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2012 07 11, 08:36)
Aš pati perėjau iš privataus į biznio. Kol kas jokių pakitimų nepastebėjau išskyrus tai jog galima reklamuoti savo tinklapį

Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2012 07 10, 21:07)
vienas 'didelis ebayjininkas' man pasake,



Gal jis žino kaip pasididint limitą ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2012 07 11, 09:40)
Gal jis žino kaip pasididint limitą ? ax.gif

paklausiu, sestadieni i svecius atvaziuos smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal galite man padėti: pirmą kartą bandžiau nusipirkti daiktą iš ebay.fr., kiek prisimenu prekę įsidėjau į krepšelį, paspaudžiau mokėti, bet vėl grįžau atgal, dar įsidėjau į pirkinių krepšelį vieną pirkinį ir galutiniame rezultate - apmokėjau. Po kelių dienų gaunu laišką, kad turiu sumokėti už kažkokią prekę. Kaip suprantu aš netyčią kažką prispaudinėjau ir nusipirkau (ar rezervavau) prekę pati to nežinodama. Parašiau laišką pardavėjau, kad per klaidą kažką prispaudinėjau, bet gmail servizas atrašė, kad laiškas nepasiekė gavėjo. Aš galvojau, gal pardavėjas pamatęs, kad aš nesumoku, atšauks mano pirkimą. Lietuvoje, kai perki internetu ir nesumoki pinigų per 3d. užsakymą tiesiog anuliuoja. Ir galutiniame rezultate - man ebay parašė, kad aš privalau sumokėti, nes kitu atveju turėsiu mokėti pinigus, kaip baudą, o prekės negausiu. Kaip suprantu man iškėlė bylą? Suma 100 Lt, bet svarbiausia man prekė visiškai netinka. Ką blogausia ebay gali padaryti? Būsiu labai dėkinga už atsakymą 4u.gif Taip per žioplumą "prisidirbau", kad net vergti norisi.
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2012 07 11, 11:40)
Gal jis žino kaip pasididint limitą ? ax.gif

Netaip čia paprasta viskas tam ebay,pereje i business jus greiciausiai pradziai ir liksit su tais 500 zaliu ir 10lotu limitu menesiui laiko,kaip ir personal acounte,noredami kad jis didetu jus turite visus 10lotu isnaudoti,is visu sulaukti teigiamu atsiliepimu tai kita menesy gali pakelti,po 3 menesiu galit skambinti i ebay ir prasyti kad pakeltu,buna 3 kart daugiau pakelia,nezinia nuo ko cia priklauso,bet geriausia pardavineti kiek galima ir automatiskai kils viskas
Atsakyti
Kas pardavinejate VOKISKAME ebay:
1. koki siuntimo tipa pasirinkti?
2. kur nurodyti, kad siunciu tik i EU salis? 4u.gif
Atsakyti