Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

QUOTE(voverytez @ 2012 06 07, 10:08)
gal galit paaiskint kaip ta padaryt ?  4u.gif


kortelė būtinai turi būt normali VISA
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 06 07, 09:36)
kortelė būtinai turi būt normali VISA

Maniske VISA WEB
Atsakyti
Merginos uzsakote is ebay noreciau prisijungti jei kuri pirksite greit laiku ir priimtumete? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2012 06 07, 15:13)
Merginos uzsakote is ebay noreciau prisijungti jei kuri pirksite greit laiku ir priimtumete? smile.gif

is eBay pirkti nesikooperuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2012 06 07, 10:01)
Permest iš paypal į kreditinę  pinigus kainuoja 2 eur

Nesvarbu kokia suma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2012 06 08, 08:23)
Nesvarbu kokia suma? g.gif


Nesvarbu, tik yra nustatytas limitas persiunčiamų pinigų per parą
Papildyta:
QUOTE(voverytez @ 2012 06 07, 07:42)
o kaip juos reikia perkelti ? niekur nerandu tokios funkcijos  g.gif


My Account-Withdraw-Withdraw funds to your card

man su anglų nelabai, tai nusistačius rusų kalbą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2012 06 08, 09:43)
Nesvarbu, tik yra nustatytas limitas persiunčiamų pinigų per parą
Papildyta:
My Account-Withdraw-Withdraw funds to your card

man su anglų nelabai, tai nusistačius rusų kalbą tongue.gif

Na kazka bandau daryti g.gif mano paypale buvo 7,49 svaro. Net neatskaicius tu 2 euru, parode, kad kazkodel liko 4 svarai, paskui dar atskaite tuos 2 eurus ir galu gale man i mano kortele pervestu tik 9,63 lt. Kodel man cia galai nesueina ? Dar nepatvirtinau savo pasirinkimo pervesti i kortele, tai norejau paklaust, jei dabar ka nors pirkciau ebay, man nuskaiciuotu pinigus situos kur yra dabar paypale ar skaiciuotu vistiek is mano korteles banko?
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2012 06 08, 15:07)
jei dabar ka nors pirkciau ebay, man nuskaiciuotu pinigus situos kur yra dabar paypale ar skaiciuotu vistiek is mano korteles banko?


Jei nepatvirtinot operacijos ir pinigeliai nepersivede, tai paypal'e visus tuos 7 matot, ane? Na pirkimo atveju automatiskai pirma skaiciuoja nuo balanso, o likuti nuo korteles - tik turi but balanse tokia pat valiuta, kokia perka,t nes kitaip nenuskaiciuos (pvz perkat $, tai $ ir turi but, perkat svarais, tai svarai turi but). Valiuta balanse galit pasikeist, jei reikia.
Atsakyti
O jei neparduodi savo siulomo daikto aukciono metu, ar reikia moketi ebay kazka? Ir jei darai relist paskui?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 08, 15:32)
Jei nepatvirtinot operacijos ir pinigeliai nepersivede, tai paypal'e visus tuos 7 matot, ane? Na pirkimo atveju automatiskai pirma skaiciuoja nuo balanso, o likuti nuo korteles - tik turi but balanse tokia pat valiuta, kokia perka,t nes kitaip nenuskaiciuos (pvz perkat $, tai $ ir turi but, perkat svarais, tai svarai turi but). Valiuta balanse galit pasikeist, jei reikia.

taip, matau 7 svarus su trupuciu, bet galutinai rodo, kad i kortele man pervestu tik 9lt. su centais. Na manau tada ,kad geriau kazka pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2012 06 08, 17:36)
O jei neparduodi savo siulomo daikto aukciono metu, ar reikia moketi ebay kazka? Ir jei darai relist paskui?


Na idedant moki uz idejima, tai ji iskart nuskaiciuoja (cia nepriklauso parduodi daikta ar ne). Bijau sumeluot, bet relist'inant man rodos jau neims uz idejima mokescio....


QUOTE(voverytez @ 2012 06 08, 18:03)
taip, matau 7 svarus su trupuciu, bet galutinai rodo, kad i kortele man pervestu tik 9lt. su centais. Na manau tada ,kad geriau kazka pirkti  g.gif


Keista, kad tiek nusiminusuoja... Tada aisku geriau palikt tuos pinigelius ir isleist perkant.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 08, 18:35)
Na idedant moki uz idejima, tai ji iskart nuskaiciuoja (cia nepriklauso parduodi daikta ar ne). Bijau sumeluot, bet relist'inant man rodos jau neims uz idejima mokescio....
Keista, kad tiek nusiminusuoja... Tada aisku geriau palikt tuos pinigelius ir isleist perkant.

Taip taip, man irgi cia kazko galai nesueina g.gif
Atsakyti