Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame EBAY patys

QUOTE(nerka105 @ 2012 05 31, 14:19)

Visada ateina email kad jums nusiusti pinigai,ir tų pinigų jieškokite visada Paypale,o i saskaita kaip ir rašote turėsite wirthdraw padaryti,o kas tiems jūsų pinigams gali atsitikti tam paypale?

dėl buyer has not completed checkout,ebay dega pinigo ženkliukas?

carrier nieko nerašykit pilnai užteks ir siuntos numerio,kiek pamenu paypale kai paliekat siuntos numery galit irašyt post.lt/en

Dekui labai 4u.gif Nezinau ar gali kas nutikti, tiesiog pirma karta taip smile.gif Kai dare refund is kito puslapio, ne ebay, tai pinigus iskart saskaitoj pamaciau g.gif Bet jei taip turi buti, tai tada viskas ok.

Nedega dar zenkliukas.. Skaiciau kazkur, kad pirkejas turi 4 dienas susimoketi. O jei nesusimoka ka daryti? g.gif

As siunciu ne is LT, bet neirasius carrier numerio meta klaida, sako neuztenka vien siuntos numerio.. Irasiau kazkokius skaicius is pasto cekio ir tiko, nors nesu tika, kad tinkamai ta carrier irasiau.
Atsakyti
labukas, tai kai siunti siuntini reikia pirkti specialu voka ane, nu ir siunti rojal mail standart-cia tipo registruotas bus ane?
*


tai ka jūs siunčiat priklauso,nesvarbu galit ir i popieriu sususkt ir išsiust,bent aš jei prekė brangesnė visada pakuoju i kieta dežutę,mažesnė tikimybė kad ji kelionės metu susigadins,ir nepamirškit jūs juk atsakinga už supakavima ,tad kuo geriau,tuo bus ramiau.
royal mail standart- galima ir neregistruotu,bent aš tai niekada nerizikuočiau siust neregistruota siunta g.gif oi cirkai man isejo, pardaviau pirma preke nu tipo uzdirbau 1 svara, 1,50 buvo siuntimas pazimetas pas mane, nuvariau i pasta nupirkau voka uz 89 pensus, nu ir nuvariau siusti tai sumokejau 2,20 uz siuntima dar, nu ir dar paypal su ebay nuims kazkur 20 procentu nuo 2,50, nu vienu zodziu isejo kad preke paduovanuojau ir dar i munusa 80 pensu ivariau, gera pardaveja, blush2.gif oi nesuprantu su to siuntimu, ji sako kad nepralenda jusu siuntinis pro skyle uz tat tiek reikia moketi, nu siaubas vienu zodziu, bijau net dabar ka veikti toliau, o tiek buvo planu................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deivi: 31 gegužės 2012 - 18:56
QUOTE(Shalimar @ 2012 05 31, 13:27)
Dekui labai 4u.gif Nezinau ar gali kas nutikti, tiesiog pirma karta taip smile.gif Kai dare refund is kito puslapio, ne ebay, tai pinigus iskart saskaitoj pamaciau g.gif Bet jei taip turi buti, tai tada viskas ok.

Nedega dar zenkliukas.. Skaiciau kazkur, kad pirkejas turi 4 dienas susimoketi. O jei nesusimoka ka daryti? g.gif

As siunciu ne is LT, bet neirasius carrier numerio meta klaida, sako neuztenka vien siuntos numerio.. Irasiau kazkokius skaicius is pasto cekio ir tiko, nors nesu tika, kad tinkamai ta carrier irasiau.

padare refund nelabai tikiu kad iškart pamatysit pinigus savo saskaitoi,nebent jei juos gražino i paypal.nes kol pinigai suvaikšto banke tai būna kad ir savaitė praeina,

jei nesumoka pirkėjas, rašykit pirkėjui email,klauskit kada apmokės,jei per savaite neapmokės kreipkitės i ebay kad prekė yra neapmokėta,ir kad uždarytu jusų ta pardavima,nereikes tada moket mokesciu ebay
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerka105: 31 gegužės 2012 - 22:28
gal kas pamokinsit kaip pasididint pardavimų limitą ? Nelabai suprantu kaip ebay registruotis kaip parduotuvė ? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, jaučiu neįveiksiu visos temos, dar prieš tai blush2.gif nors skaičiau kažkada , jau visą dieną prie to ebajaus doh.gif tai gal kas pagelbės
dedu prekę pardavimui pirmą kartą, dedu brandines, bet vieną prekę, tik skirtingus dydžius ir spalvas, viso gaunasi 7, na taip išeitų, nors skaičiuoja įdėjimo mokestį kaip už vieną..... liktai viskas iki galo, ir paypalą prisijungiau, ir sutartį atsiuntė, bet prekių niekur nėra, nei mano sąraše, nai pačiam ebajui cool.gif ...žinau dėl brandinių prekių, rašo, kad ne daugiau 3 per 30 dienų paskui registruotis, bet kad liktai leido iki galo nueiti, bandau vėl, tai lentelę išmeta dėl brandų schmoll.gif bandžiau ištrinti dydžius, palikau tik tris, tai dabar rodo, kad paypalas nepririštas, reikia užlinkinti g.gif bet kai pažiūriu acaunte, užlinkintas schmoll.gif gal kartais palaukti g.gif jaučiu būsiu kokis penkis kartus išsaugojusi, kai pareis sąskaita doh.gif gal kas gali pagelbėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raselė1: 05 birželio 2012 - 23:10
Mergins, help ! 4u.gif
pervede pinigus per paypal. Paypale ta suma matau, o mano saskiatos israse ju nerodo jau beveik visa savaite, reiskia, kad dar negavau ? Ka reketu daryti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2012 06 06, 16:08)
Mergins, help !  4u.gif
pervede pinigus per paypal. Paypale ta suma matau, o mano saskiatos israse ju nerodo jau beveik visa savaite, reiskia, kad dar negavau ? Ka reketu daryti ?  g.gif

tie pinigėliai ir bus paypale, nebent pati juos perkeltumėte į savo sąskaitą, kas man rodos kainuoja mirksiukas.gif jei klystu pataisykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2012 06 06, 16:29)
tie pinigėliai ir bus paypale, nebent pati juos perkeltumėte į savo sąskaitą, kas man rodos kainuoja  mirksiukas.gif  jei klystu pataisykit  4u.gif



Taip tai kainuoja
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2012 06 06, 15:29)
tie pinigėliai ir bus paypale, nebent pati juos perkeltumėte į savo sąskaitą, kas man rodos kainuoja  mirksiukas.gif  jei klystu pataisykit  4u.gif

o kaip juos reikia perkelti ? niekur nerandu tokios funkcijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2012 06 07, 08:42)
o kaip juos reikia perkelti ? niekur nerandu tokios funkcijos  g.gif


jei neklystu yra min suma
gal 500 g.gif
Atsakyti
Permest iš paypal į kreditinę pinigus kainuoja 2 eur
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2012 06 07, 09:01)
Permest iš paypal į kreditinę  pinigus kainuoja 2 eur

gal galit paaiskint kaip ta padaryt ? 4u.gif
Atsakyti