Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Casual, prašiūpeliuok savo asmeniniam pašte skiedras.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 30, 17:03)
http://www.e-senukai...id=000050650425
tada jau geriau šitas. Ilgesnis, aukštesnis ir kaina perpus mažesnė.  4u.gif


Man bent jau nepatogus butu labai.. tas soninis sutvirtinimas labai trukdytu.

Ai, tokius pinigus moketi.. lankus pirkom, supjaustem, sukalem ir tuneliukas ne ka prastesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 30, 18:35)

lankus pirkom, supjaustem, sukalem ir tuneliukas ne ka prastesnis smile.gif


o į kiek dalių vieną lanką pjovėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2012 01 30, 08:17)
Vilma o į kokios talpos stiklainius kišai ir kiek tau tilpo? kai pagalvoju tai puslitriuke jie per ilgi o litriniame jau vietos nemažai gal lieka  g.gif

Į litrinius, po kiek tikrai nepamenu, kiek tilpo tiek kišau biggrin.gif
Vyro paprašysiu kokį stiklainiuką parnešti, jei parneš įdėsiu foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 30, 18:35)
Man bent jau nepatogus butu labai.. tas soninis sutvirtinimas labai trukdytu.

Ai, tokius pinigus moketi.. lankus pirkom, supjaustem, sukalem ir tuneliukas ne ka prastesnis smile.gif

ax.gif o kur pirkot...kur kažin pigesnių yra... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 30, 11:50)
Nu vistiek vienastiebius reikia sodint kas pusę metro ... Jei su dviem stiebais, maždaug kas 70 cm. Kaip bebūtų, du stiebai - didesnis derlius. Vieną stiebą lengviau prižiūrėt, bet kažin ar nusidirbsi, jei bus du stiebai smile.gif
Nežinau, čia aš taip galvoju, gal atsiras ir kitokių nuomonių smile.gif


Upas ateis,Upas pasakys smile.gif

QUOTE(ausrap @ 2012 01 30, 12:35)
2 išvada: uch kaip nušluoščiau nosį anytai, dabar eina pas mane patarimų klaust. lotuliukas.gif

Geras jausmas,ane mirksiukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2012 01 30, 18:50)
Į litrinius, po kiek tikrai nepamenu, kiek tilpo tiek kišau biggrin.gif
Vyro paprašysiu kokį stiklainiuką parnešti, jei parneš įdėsiu foto 4u.gif

foto nebus, pasirodo visus "Penius" jau suvalgėm blink.gif buvo sustatyti jie stiklainyje o viršuje dėl grožio įdėdavau vyšninių pomidoriukų raudonų, nes didesni ir netilptu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 30, 20:03)
Upas ateis,Upas pasakys smile.gif
Geras jausmas,ane mirksiukas.gif  hihihi.gif

4u.gif ax.gif o man Ex labai suprantamai viską išaiškina... smile.gif Mane kažkaip alergiškai veikia statistika ir matematika lotuliukas.gif
Ir visumoj- tai toks jau didelis dėkui visoms senbuvėms už kantrybę ir atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 30 sausio 2012 - 19:09
Niekaip negaliu patiketi,kad tiek mažai tos žoles reikia dešimčiai litru vandens blink.gif Pasmulkinau 30 gr žiedynu ir tiek pat magaryčiu stiebynų pridejau. Užpyliau litra vandens.O reiktu,išeina ,visa dešit padaryti nuoviro unsure.gif
Be to ,gaunas prieštaringa informacija pagal Blakstienos įdeta informacija pomidoru temoj, pirma citata,orginalaus šaltinio neradau..
Turiu džiovintos birkresles,išmeginčiau,nes praktiniu atsiliepimų neradau blink.gif


Paprastoji bitkresle. Nuovirui tinka visos augalo dalys. 700-800 g dziovintos susmulkintos mases arba 2-2,5 kg zalios zoles uzpilame 10 l vandens. Palaikome 1-2 dienas, paviriname 25-30 min., nukosiame ir atskiedziame saltu vandeniu (1:2)Purksti geriau vakare kas 5-6 dienas. Naikina amarus, vaisedzius, ziedgrauzius ir blakutes

- Iš 300 g žaliosios bitkrėslių masės ir 10 l vandens pasigaminta neskiesta ištrauka naikinsime braškių ir aviečių kenkėjus. Atskiedę pusiau – naikinsime erkutes ir apsaugosime pomidorus nuo lapų dėmėtumo.

Bitkrėslių nuoviras efektyviai saugo augalus nuo daugelio kenkėjų vegetacijos periodo metu, tačiau juo galima naikinti ir žiemojančius kenkėjų kiaušinius, dezinfekuoti dirvą. Nuovirui paruošti imama 300–500 g šviežios arba 30 g džiovintos bitkrėslių žolės 10 l vandens. Užpiltą vandeniu žolę reikia laikyti 24 valandas, paskui užpilą 30 minučių pavirinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 30 sausio 2012 - 19:18
QUOTE(diuni @ 2012 01 30, 19:08)
4u.gif  ax.gif o man Ex labai suprantamai viską išaiškina... smile.gif Mane kažkaip alergiškai veikia statistika ir matematika lotuliukas.gif

Mane taip pat hihihi.gif nesutampa mūsų pomedorinės auros hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Solveiga84 @ 2012 01 30, 16:51)
Sveikos sirgalės  4u.gif

Babushka selection

Japoninis triufelis



Auginau siuos pomidorus. Pirmieji pomidorai galingi, buvo tokiu kurie svere 1.4 kg, mesingas pomidoras. Antrieji gana gausiai derejo, tokie tamsiai tamsiai raudoni, pats pomidoras sultingas. Siais metais vel jie bus mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2012 01 30, 17:42)
o į kiek dalių vieną lanką pjovėt?  g.gif


Kad mes pirkom didele rite... mazam siltnamiukui darem 6 lankus po 1.50 m. Pirkom Kalvariju turguj smile.gif Visas siltnamiukas sitas apie 30 Lt kainavo g.gif


QUOTE(diuni @ 2012 01 30, 18:53)
ax.gif o kur pirkot...kur kažin pigesnių yra... blush2.gif

Moki vezi pirkom pirmam pries pora metu, o antrajam, mazesniam, Kalvariju turguj. Pastarajam, atrodo, pigesni g.gif
Atsakyti