Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(užsklanda @ 2012 01 30, 16:09)

ai, jau Saintlina tą patį atsakė, tai trinu savo pliurpalą... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 30 sausio 2012 - 15:16
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 30, 14:59)
Papildyta:

Ir Šiauliuose dalina mirksiukas.gif

Čio čio sanai rašo neriboto augimo, rožiniai... g.gif Nors man dar geriau, kad aukštaūgiai būtų, bet įsivaizdavau, kad žemi jie g.gif


Kur Siauliuose, kokioj krautuvej ,prasom aiskiau...
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 30, 15:13)
na jei labai šlapia, tiesiog kurį laik galima palaikyt indelį neuždengtą  smile.gif

nu nuvilkau truputi., ai nzn , vienam induke kazokia zole isstypo, nesamone kazkokia,
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 01 30, 16:20)
nu nuvilkau truputi., ai nzn , vienam induke kazokia zole isstypo, nesamone kazkokia,

Pala, užsižiopsojau, maniau esu čilių temoj... Tu jau sėji pomidorus? Kodėl? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 30, 15:17)
Kur Siauliuose, kokioj krautuvej ,prasom aiskiau...

Centriniam turguj, kur gėles lauke pardavinėja, tai toj kioskelių eilėj yra sėklų kioskeliukas , ten pardavinėja rusiškas sėklas. Vienžo, iš Vilniaus gatvės įsukus į turgų iškart pamatysi mirksiukas.gif


Girdėjau ten aukštaūgių paprikų kaip tik pardavėja užsakinėjo, gal pirmadienį sakė jau bus naujų sėklų atvežta. Čia į pipirų ir paprikų temą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 30 sausio 2012 - 15:37
QUOTE(Ex @ 2012 01 30, 15:25)
Pala, užsižiopsojau, maniau esu čilių temoj... blink.gif


aš irgi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi, negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 30, 15:25)
Pala, užsižiopsojau, maniau esu čilių temoj... Tu jau sėji pomidorus? Kodėl?  blink.gif

ai ir as uzsizioplinau truputi, varpelius pasejau ir svogunus , na ir svyrancius vienus pabandziau pomidorus... blush2.gif doh.gif
na ir zioples susirinko:) lotuliukas.gif

duoda i kausa kaip reikiant ta seja doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 30 sausio 2012 - 15:34
QUOTE(užsklanda @ 2012 01 30, 16:33)
ai ir as uzsizioplinau truputi, varpelius pasejau ir svogunus ,

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nesvarbu kad ne i tema visos ale svarbu visos apie ta pati lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos sirgalės 4u.gif

aš vakar užsisakiau sėklyčių iš Loretos sodų, sakau išvardinsiu, gal kurios sodinot ir pasakysit nuomonę. Apie kelis jau skaičiau, kad patiko kai kurioms, tai juos pasirinkau, o kitus savo nuožiūra. Pomidorus auginsiu tik antrus metus, o daigelius pirmus, taigi sunkoka išsirinkt iš tiek gausybės sėklų. blush2.gif

taigi sarašiukas:

Alicante
Babushka selection
Banancik
Citrinukai
Japoninis triufelis
Juodasis princas
Penis
Zolotoi drakon
Иван Купала
Московский рай


O gal kuri turit atliekamų Black cherry sėklyčių, labai jų norėčiau. Bučiau dėkinga 4u.gif

ir dar gal žinot ar Panevėžio turguje neprekiauja rusiškomis sėklomis?

Labai ačiū ir stambių busimų daigų 4u.gif
Atsakyti
manau zemiems pomidorams ir paprikoms pasitarnautu toks siltlysves remas
user posted image
cia
Atsakyti
http://www.e-senukai...id=000050650425
tada jau geriau šitas. Ilgesnis, aukštesnis ir kaina perpus mažesnė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 30, 15:25)
Centriniam turguj, kur gėles lauke pardavinėja, tai  toj kioskelių eilėj yra sėklų kioskeliukas , ten pardavinėja rusiškas sėklas. Vienžo, iš Vilniaus gatvės įsukus į turgų iškart pamatysi mirksiukas.gif
Girdėjau ten aukštaūgių paprikų kaip tik pardavėja užsakinėjo, gal pirmadienį sakė jau bus naujų sėklų atvežta. Čia į pipirų ir paprikų temą lotuliukas.gif


Ai zinau,kur yra ,ten tokie pagyvena zmogeliai pardavineja ,o paciam dengtam turguj dar nematei ar nera bobutes, rusiskas seklas pardavineja,pasieni prie parduotuves uz eurus ?
Atsakyti