Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

ačiukas labai, dar tada palūkėsiu savaitėlę
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 30, 12:34)
Čio čio san gavau, paskutinį pakelį paėmiau  thumbup.gif  . Ir dar apelsiną prigriebiau  ax.gif

kur cia taip dalina bigsmile.gif jau sakiau,kad tik skaitinesiu ir man gana,bet gi visiskai buvau pamirsus apie siuos doh.gif
Atsakyti
Kol pernai vasarą gulėjau ligninėje, per tris savaites šiltnamyje pasidarė džiunglės. Kol paskui atkasiau kuris pomidoras, kiek stiebų išaugino ir kur ten pažastis...
Žodžiu kyštelėjau nosi į šiltnamį, paklapsėjau akim, ir tyliai nusliuogiau vandens atsigerti, nes prieš tokią kastraciją reikėjo morališkau susikaupti smile.gif
šiltnamis vis tik 6x4,5m.
Kur buvo įmanoma, palikau du stiebus. Man labai patiko. Ateityje žadu tik taip ir auginti aukštaūgius.
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2012 01 30, 14:48)
kur cia taip dalina bigsmile.gif jau sakiau,kad tik skaitinesiu ir man gana,bet gi visiskai buvau pamirsus apie siuos doh.gif

biggrin.gif Kaune , sėklelėje...
Atsakyti
o jei per dregna , ka daryti?? g.gif blush2.gif ( cia daiginant ant radiatoriaus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 30 sausio 2012 - 14:30
QUOTE(užsklanda @ 2012 01 30, 15:29)
o jei per dregna , ka daryti?? g.gif  blush2.gif ( cia daiginant ant radiatoriaus)

Iš ko sprendi, kad per drėgna? Sėklos paviršium plaukia?
Atsakyti
merginos,o kaip elgtis su zemaugiais?ar skinti tik pazastinius?aciu
Atsakyti
laba, as norejau paklausti,kuo skiriasi kompostine zeme, zeme daiginimui ir gruntas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2012 01 30, 13:48)
kur cia taip dalina bigsmile.gif jau sakiau,kad tik skaitinesiu ir man gana,bet gi visiskai buvau pamirsus apie siuos doh.gif

Papildyta:
QUOTE(diuni @ 2012 01 30, 14:28)
biggrin.gif Kaune , sėklelėje...

Ir Šiauliuose dalina mirksiukas.gif

Čio čio sanai rašo neriboto augimo, rožiniai... g.gif Nors man dar geriau, kad aukštaūgiai būtų, bet įsivaizdavau, kad žemi jie g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 30 sausio 2012 - 15:02
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 30, 15:59)
Čio čio sanai rašo neriboto augimo, rožiniai... g.gif Nors man dar geriau, kad aukštaūgiai būtų, bet įsivaizdavau, kad žemi jie g.gif


ju daug rushiu buna.
Sekleleje bent 3 rushiu maciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 01 30, 14:32)
Iš ko sprendi, kad per drėgna? Sėklos paviršium plaukia?

nu plaukt tai neplaukia, bet taip dregna labai matosi, slapia lyg taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 01 30, 15:09)
nu plaukt tai neplaukia, bet taip dregna labai matosi, slapia lyg taip g.gif


na jei labai šlapia, tiesiog kurį laik galima palaikyt indelį neuždengtą smile.gif
Atsakyti