Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(edinka @ 2012 02 07, 20:12)
Neuzilgo maras persimete ir i siltnami, bet ten jau buvo gausybe raustanciu pomidoru, tai ko nenuvalgem -teko daryt visokias koses makaloses ("ant smugio"), o vat lauko zalius teko mest lauk, nors nemazai spejusiu prisirpt suvalgem, bet visdelto darbo buvo daugiau negu naudos. Jei dar kada panasiai auginciau, tai tikrai nebelaukciau - skinciau zalius, nes tikrai skani makalose gavosi pagal kazkieno cia ideta zaliu pomidoru recepta (ACIU). Valgo seimyna  thumbup.gif , tikrai skaniau nei raudoni.

Jūs esate mano likimo draugė pomidorų maro klausimu. Ką dabar darysite, kad išvengti maro šiemet? Ar auginsite šiltnamyje pomidorus toje pačioje vietoje? smile.gif
Atsakyti
Radau priedangą thumbup.gif
http://www.supermama...?...8968&st=108

Nugi tokią pat turiu pastogę, ir saulutė ten beveik visą dieną šviestų...šakės vyro lentgaliams, jei neišsikraustys pats bus kaltas-kursiu laužą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 08 vasario 2012 - 11:20
Pamenu kažkas ieškojo Black Chery seklų ŽS. Vakar Maximos bazėje buvo 4,99Lt.
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2012 02 08, 11:30)
Jūs esate mano likimo draugė pomidorų maro klausimu. Ką dabar darysite, kad išvengti maro šiemet? Ar auginsite šiltnamyje pomidorus toje pačioje vietoje? smile.gif


taigi mara galima apstabdyti, arba jo isvengi purskiant namudinem priemonem, zoleliu nuoviru arba antpilu, cia moterys tiek visokiu receptu zino,tai jeigu profilaktiskai purksi, nebus jokio maro mirksiukas.gif pas mane pacia buvo isimetes siltnami maras, bet nepatingejau 2-3k per savaite (jau kai susirgo) purksti pomidorus asiuklliu, sodos/muilo misiniu, dar ir margancofkes, maras pasitrauke, pomidoru turejau visa spalio men mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutės 4u.gif 4u.gif

Pernai pirmą kartą užsiėmiau balkonine sodininkyste. Auginau Vilma, Venus pomidoriukus. Pomidorai augo puikiai, nors pas mane pietų pusė, bet neiškepė, dažnai laisčiau, drėkintuvus kišau žemėn. Vienu žodžiu buvau apsipatenkinusi.
Šiemet vėl noriu balkoniniu pomidoriukų, tik yra viena bėda. verysad.gif Aš neturiu sąlygų jiems auginti nuo sėklų . Pernai viena mergina man savo atlikusius daigelius atidavė. Šiemet pirkčiau. Jei kas daiginsit, užsisakyčiau iš anksto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 07, 22:49)
ax.gif o kur yra tokių pirkti g.gif


Kaune ŽS maciau.Iki rytojaus akcija jiems,dabar apie 20lt kainuoja.
QUOTE(VilteVarsa @ 2012 02 08, 13:28)
Pamenu kažkas ieškojo Black Chery seklų ŽS. Vakar Maximos bazėje buvo 4,99Lt.

siandien ŽS prie zanavyku turgaus pirkau.

Gal kuri velyvus Pedro auginot?Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 08 vasario 2012 - 12:50
Kas skaitot rusiškai gal bus įdomu, straipsniuke augintoja lygina žaliųjų pomidorų rūšis:
http://derevnyaonlin...munity/177/1614
Atsakyti
Pedro esu auginusi, šiaip viskas gerai,derlingi, tik labai jau kieti.
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2012 02 08, 15:48)
Pedro esu auginusi, šiaip viskas gerai,derlingi, tik labai jau kieti.

Prasiau velyvos veisles,tai žs pasiule sita.
Atsakyti
Mergaites patarkit kokius pomidorus perkate siltnamiui, kad tiktu konservavimui, nelabai patyrus darzininke esu tai neisivaizduoju kokius cia geriau pirkti rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti