Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Dabar nepasakysiu is kur istraukiau (pagal kazkoki kalendoriu inete) pas mane stovi priminimas pomidorus ir paprikos vasario 6d.
Tiesa su dauguma lauksiu kovo, bet sia diena gal koki exprementa darysiu smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 29 sausio 2012 - 22:54
Dabar tik prašom nesijuokti iš mano klausimo.
Nutariau aš čia va taip kažkaip prieš sėją stratifikuoti sėklas. Aišku pasiskaičiau, kad jau iš esmės pavėlavau tai daryt, na bet tarkim kelios dienos tepabūna vistiek šaldytuve (o gal geriau kameroj ar lauke???)
O klausimas toks: ar galiu kišti visą pakelį sėklų, nors ruošiuosi sėti tik porą? Ar toms likusioms nieko nepakenks, kad jas paskui kitąmet naujai stratifikuosiu? biggrin.gif

čia tiek pomidorai, tiek kiti augalai...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 29, 23:09)
Dabar tik prašom nesijuokti iš mano klausimo.
Nutariau aš čia va taip kažkaip prieš sėją stratifikuoti sėklas. Aišku pasiskaičiau, kad jau iš esmės pavėlavau tai daryt, na bet tarkim kelios dienos tepabūna vistiek šaldytuve (o gal geriau kameroj ar lauke???)
O klausimas toks: ar galiu kišti visą pakelį sėklų, nors ruošiuosi sėti tik porą? Ar toms likusioms nieko nepakenks, kad jas paskui kitąmet naujai stratifikuosiu? biggrin.gif

čia tiek pomidorai, tiek kiti augalai...

man ir idomu g.gif nors turbut nekisiu as ju niekur, nu man baisu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
grūdinasi tai drėgnai laikomos sėklos - marlėj, popieriuje, smėlyje. O visą pakelį drėkint tikrai nėra tikslo. Apie daugkartinį šaltai sausą grūdinimą neteko niekur skaityt.

Dar yra vienas būdas, drėgnai grūdinti vaisių skyriuje savaitę, po to parą laikyti kambario temperatūroje ir dar vieną savaitę drėgnai kameroje. Tuomet sėti. Nepatvirtintais duomenimis daigai nesuserga fitoftoroze.
Atsakyti
Labuka

QUOTE(*Vilma* @ 2012 01 29, 17:50)
lotuliukas.gif
o aš sėklų niekada negrūdinu ax.gif
Kaip jums pomidorai "Peniai"? man jie kuo toliau tuo labiau patinka biggrin.gif labai, labai gausiai derėjo, o dabar marinuotus žalius valgome, ir labai skanūs ir daug talpiau susideda


sakykite merginos kurios juos auginate ar jie jums pilnai sunoksta? kai auginau tai koks ketvirtadalis prie kotuko likdavo žalias o galas jau pernokes... ilgiau nokinti nebebuvo prasmės...

Vilma o į kokios talpos stiklainius kišai ir kiek tau tilpo? kai pagalvoju tai puslitriuke jie per ilgi o litriniame jau vietos nemažai gal lieka g.gif

Na o dėl balkoninių auginimo vis neapsisprendžiu... ar verta žaistis... pernai gal kokia savaite ankstėliau tik derlius jų buvo nei šiltnamyje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 29, 21:50)
g.gif aš tai sėčiau dabar jau kitus...manau nebus iš jų gerų daigų...nors labiau turinčios patirties gal ir paprieštaraus...


jei dabar būtų kovas, nieko tragiško nematyčiau. Dabar gi tik sausis... tie daigeliai per ilgai vargs, taigi, ko gero, tikrai nebus iš jų gerų daigų, deja..
Atsakyti
blush2.gif aš dar mąstau...vienžo- ar yra kokia taisyklė , kaip formuoti aukšaūgius vienu stiebu , dviem ar trim...tiksliau - kaip nuspręsti- keliais stiebais formuoti. Ar jūs į veislę tik atsižvelgiat ar į norus , ar dar į ką...nes , pamenu , kad skirtingai formuojat įvairius aukštaūgius... g.gif
Alia jaučiu klausinėsiu apie kiekvieną atskirai , kai ateis laikas aukštaųgius formuoti...kelius stiebus daryti blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 30 sausio 2012 - 09:47
Tikriausiai tai tokia veislė, kuri turi žalio prie kotuko. Tekę tokių auginti. Visas sunoksta, oprie kotelio žalia. Čia ne liga, tiesiog pasitaikė Jums tokia veislė.
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 30, 09:45)
blush2.gif aš dar mąstau...vienžo- ar yra kokia taisyklė , kaip formuoti aukšaūgius vienu stiebu , dviem ar trim...tiksliau - kaip nuspręsti- keliais stiebais formuoti. Ar jūs į veislę tik atsižvelgiat ar į norus , ar dar į ką...nes , pamenu , kad skirtingai formuojat įvairius aukštaūgius... g.gif
Alia jaučiu klausinėsiu apie kiekvieną atskirai , kai ateis laikas aukštaųgius formuoti...kelius stiebus daryti blush2.gif  smile.gif


paprastai vyšninukus augina trim-keturiais stiebais, o kitus - vienu-dviem stiebais (kitaip vaisiai susmulkėja).
Bet aš ir vyšninius auginu dviem stiebais, bent iš pradžių. Paskui man savaime gaunasi, kad išsikeroja jie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 01 30, 11:58)
paprastai vyšninukus augina trim-keturiais stiebais, o kitus - vienu-dviem stiebais (kitaip vaisiai susmulkėja).
Bet aš ir vyšninius auginu dviem stiebais, bent iš pradžių. Paskui man savaime gaunasi, kad išsikeroja jie  biggrin.gif

4u.gif supratau...tai jau gal ir neklausiu tada apie kiekvieną atskirai 4u.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labukas mergiskos,cia ne i tema ,kas auginat petunijas reikalinga info,parasykit i az pabendrausim,laabai laabai reik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 01 30, 11:22)
Labukas mergiskos,cia ne i tema ,kas auginat petunijas reikalinga info,parasykit i az pabendrausim,laabai laabai reik doh.gif

Šioje temoje kalbam apie petunijas ir surfinijas wink.gif

Diuni, vėliau į pirmą temos post'ą įdėsiu stiebų formavimą pagal Ex pavyzdžius. Dar nepriėjau iki tos temos, o paskutinių temų pirmuose post'uose truputį toji informacija išsidarkė.
Atsakyti